3:4
    Irena PALATÍNUSOVÁ
    (Šusterová)

Prague Tigers Nehvizdy - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4
branky: 36. Eliška Mrázková, 43. Eliška Mrázková, 60. Irena Palatínusová - 11. Natalie Vesecká, 23. Aneta Nigrinová, 38. Eliška Reischlová, 51. Aneta Nigrinová; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 31 - Nicol Götzová 20; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): Oproti prohry v Chumotově dnes jeden velký rozdíl a to, že jsme vůbec nic neukázali. Ok, byla pauza, netrénovali jsme, ale takto hrát nemůžeme. Reálně se dá hodnotit asi 8 minut. No nic, jdeme dál. Titul.
60:00 Komentář hostů Kovač František (Asistent trenéra): Na dnešní zápas jsme se těšili, věděli jsme, že si s Tigers zahrajeme kvalitní florbal. Přestože nám v týdnu ze sestavy vypadlo několik opor, dokázali jsme se i v menším počtu semknout a utkání dovést do vítězného konce. Takto kvalitní zápasy nás výborně připravují na play-off. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:42 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #99 Petra Šusterová (3:4)
59:27 Šusterová krásně našla Poštovou.
57:37 Velký tlak tygřic vyústil v dobrou střelu Křížkové. Podpora střídačky je opravdu silná !!! Jedemeeee holky...
55:49 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
50:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #10 Eliška Reischlová (2:4)
49:45 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání
47:01 Steinbachová krásný výběh a střela zakázaným bekendem, opět o chlup to není gól.
45:54 Dvořáková na hrotu jak ji známe, velká šance.
45:49 Domácí již zkoušeji bez golmanky. Uvidíme hru v 6, žije i střídačka i tribuna.
44:15 Křížková krásně kombinuje se Steinbachovou, ale bohužel ani tentokráte bez gólu.
43:57 Horáková viděla hezky Plánkovou na středu, rychlou příhru ale bylo těžké trefit.
42:45 Domácí hráčky se opravdu snaží a bojují, ale hostům se s dvougólovým náskokem hraje o něco lépe.
42:39 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:3)
42:39 Hamerníková je v útoku jak pravý Tygr, vybojovala balón a krásně našla Mrázkovou před bránou.
40:00 Střely ve 2. části: 13:13
37:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #69 Eliška Škvorová (1:3)
37:59 Celkově se hra zrychlila na obou stranách. SKV by se chtělo pomstít za poslední prohru na dpomácí půdě, ale tygřice jsou jako vždycky šikovné i bojovné. Už jen pár gólů chybí.
37:05 Horáková krásně našla samotnou Mrázkovou, ale té to tentokrát nesedlo.
35:20 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:2)
35:20 Křížková se nádherně zorientovala při vzrůstající tlaku a našla Mrázkovou jako zamlada. Nádhera.
34:24 Šance na reparát.
34:23 Vyloučen hráč #10 Eliška Reischlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
33:11 Poslední třetinu oslabení zvládly hráčky Vinohrad s balónkem na hokejce.
31:59 Zatím dobrá přesilovka ... ufff jedna šance za druhou. Už málem, dle rozhodčího nic ....olala.
31:11 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
30:08 Vladimír Jambor byl slyšet až na Černém mostě se zvoláním : NOHY!!!
30:00 První lajna pěkný tlak na vinohradské polovině, už jen čekáme na první gól z hokejek tygřic.
25:58 Hoggy zase krásná střela !! Kubo, dobrá práce.
23:10 Vítáme na hříští Elišku Dvořákovou :-) jsme rádi, že už opět skáče přes kaluže.
22:37 Šusterová a Horáková během jednoho střídání super šance. Rozhodně zápas není jednostranný.
22:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #66 Natalie Vesecká (0:2)
22:11 Opět až druhá střela končí za zády Pilšákové.
20:30 Zajímá standartní situace SKV z útočného rohu. Čtyři hráčky začínají na stejném mantinelu jako ovečky ovečky pojďte domů.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
20:00 Horáková je ošetřována na střídačce, opět se ozvalo neposlušné koleno. Ale věříme místní šaman Jakub vytáhne svoje nejlepší triky a pošle Elišku zase na hřiště dávat góly.
19:40 Napadání Němcové a její lajny vedlo k dobré šanci.
16:03 Krásný pas Hamerníkové, velká škoda, že nanašel střelce.
12:23 Rozhodčí nechávají hráčky hrát a hru moc nekouskují. Nutno podotknut, že mají dnes nové dresy. Opravdu výkřik nejnovější módy - růžové dresy s černým šikmým proužkem. Radost pohledět.
10:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #10 Eliška Reischlová (0:1)
10:43 Vesecká z dorážky otevírá skóre dnešního utkání.
07:55 Vesecká do sólového úniku. Naštěstí netrefila skákavý balónek.
04:43 U mantinelu nepříjemná situace pro Viktorovou, byla vytlačena mimo hřiště nedovoleným zákrokem. Naštěstí se sbírá s úsměvem :-)
04:15 Pilšáková dvakrát za sebou výborný zákrok!
02:05 Poštová do boční síťky. Škoda.
01:30 A vyneslo jim to ohrožení branky Pilsákové. Naštěstí pro domácí nepadl gól.
00:30 Vinohrady začaly aktivním napadáním rozehry tygřic.
00:00 Vítáme všechny příznivce florbalu u textového přenosu zápasu 17. kola 1. ligy žen. Domácí Prague Tigers Nehvizdy v prvním letošním zápase přivítají soupeřky z Vinohrad.  Dnešní zápas je součástí celovíkendové Tříkrálové dobročinné sbírky pro DD Klánovice. Děkujeme za přízeň.