5:6
    Lenka ŠEVČÍKOVÁ
    (Smrčková)

TJ Sokol Nové Strašecí - FBC Česká Lípa 5:6p
branky: 8. Petra Šteklová, 21. Adéla Skořepová, 32. Kristýna Kleknerová, 46. Kristýna Kleknerová, 55. Veronika Křečková - 12. Leona Lahoda, 19. Leona Lahoda, 23. Lucie Smrčková, 38. Petra Pavlíková, 53. Petra Pavlíková, 63. Lenka Ševčíková; rozhodčí: Jessica Keszi - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Vendula Lisá 9 - Nikola Soukupová 27; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:1
65:00 Komentář hostů Gembecová Martina (Trenér): Dnes jsme plnily co jsme si před zápasemřekly a poctivá práce se vyplatila,děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér): Drama až do konce, pro nás bohužel se smutnou tečkou, děkujeme soupeři za utkání a klidnou cestu domu.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
62:24 GÓL FBC Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (5:6)
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
54:03 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (5:5)
52:33 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #22 Nela Meďášová (4:5)
52:33 Trenérovi Strašecí tečou nervy!
50:33 Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
50:33 Leontýna Káralová si zvrkla kotník. Doufejme že nic vážného a přejeme brzké uzdravení.
45:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (4:4)
45:34 Hráčky České Lípy nechaly volný prostor před bránou a Kleknerová využila šance. Z první dává krásný gól a vyrovnává.
40:43 Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
37:48 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (3:4)
31:51 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #21 Veronika Křečková (3:3)
31:51 Sehraná dvojka dává gól! Křečková dala bezchybnou nahrávku a Kleknerová vymetá horní růžek!
27:52 Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
22:58 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #81 Lucie Smrčková bez asistence (2:3)
22:58 ​Z trestné rovnou do brány. Smrčková dává gól a navyšuje na 4:2!
20:08 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #2 Adéla Skořepová, asistoval #12 Zuzana Mochanová (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:4
18:49 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda bez asistence (1:2)
11:21 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #17 Aneta Pokorná (1:1)
11:21 Hráčky České Lípy vymetly branku domácích. To byla střela!
07:07 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #7 Veronika Kučerová (1:0)
05:12 Česká Lípa se pokusila o šanci. Bohužel tyčka zařinčela.