9:4
    Adéla KUBÍKOVÁ
    (Mlatečková)

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 9:4
branky: 24. Ester Janušková, 24. Sára Bobková, 26. Ester Janušková, 28. Lucie Šárová, 34. Karolína Majerová, 40. Ester Janušková, 56. Ema Košťálová, 57. Lucie Svobodová, 59. Karolína Majerová - 17. Klára Mečířová, 26. Petra Bratschaedlová, 38. Petra Bratschaedlová, 59. Adéla Kubíková; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Markéta Antalová 31 - Veronika Novotná 39; po třetinách: 0:1, 6:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Vachule Martin (Asistent trenéra): Po těžkopádné 1/3 jsme zápas otočili a zvládli jsme poslední zápas letošního roku. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům. Těšíme se na všechny členy ženské složky v pondělí na Vánočním turnaji, uvidíme kdo si letos odnose putovní pohár.
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Opět jsme nedokázali pracovat stejně celý zápas. Výpadky nás stojí lepší výsledky a ty následně ovlivňují celkové rozpoložení. Hrajeme každé utkání v jiném složení, což také nějaké herní pohodě příliš nepřispívá. Musíme se ještě zkoncentrovat na zítřejší zápas a poté již především odléhnout, vyčistit hlavy a dát se fyzicky do pořádku. Děkuji soupeři za utkání a přeji mnoho zdaru do té důležitější části sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
58:52 GÓL Florbal Ústí! 9:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #18 Ema Mlatečková (9:4)
58:00 GÓL BLACK ANGELS! 9:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová bez asistence (9:3)
57:19 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #33 Klára Mečířová.
56:53 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #15 Sára Bobková (8:3)
56:15 Antalová chytá šanci hostí.
55:38 Timeout Florbal Ústí
55:38 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #26 Magdalena Folková (7:3)
55:05 Majerová zastavuje samotnou háčku z Ústí.
54:12 Mečířová opět střílí, ale střela letí hodně nad bránou.
52:22 Košťálové se nepovedla nahrávka, ale naštestí to Svobodová zachránila.
48:11 Majerovou nyní trefují do krku, ale s úsměvem odchází na střídačku.
47:36 Hráčka s číslem 33 v šanci, ale střela jí sjíždí.
46:38 Svobodová střílí, ale golmanka Ústí s přehledem chytá.
43:09 Domácí si s hráčkami Ústí doslova hrají.
41:37 Domácí se drží stále na míčku a Ústí k ničemu nepouští.
40:41 Folková nahrává na střed Bobkové, té střela bohužel nesedla.
40:00 Střely ve 2. části: 18:10
39:50 Tuto třetinu nás provázejí gólové hody.
39:34 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (6:3)
39:26 Folková z výběhu do ruky brankářky.
37:50 Domácí výborný tlak před bránou hostí.
37:14 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová bez asistence (5:3)
37:14 Hráčky hostí 3 na 2 a šanci proměňují.
35:33 Domácí hráčky tuto třetinu začaly hrát to, co umí a hra vypadá úplně jinak.
33:24 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #43 Adriana Fricová (5:2)
33:24 Majerová trefuje z první do šibenice.
31:54 Domácí tuto šanci opět neproměňují.
30:32 Vídíme třetí přesilovou hru domácích, padne z toho gól?
29:54 Vyloučen hráč #7 Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
28:33 Hráčka Ústí s číslem 55 sama na golmanku, ale Anty chytá.
27:38 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #43 Adriana Fricová (4:2)
27:33 Standartka domácích dnes poprvé vyšla!
25:21 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #43 Adriana Fricová (3:2)
25:21 Opět Fricová na Januškou, která trefuje.
25:02 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #33 Klára Mečířová (2:2)
23:37 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Sára Bobková, asistoval #28 Lucie Svobodová (2:1)
23:37 Krásná střela Bobkové a domácí jdou do vedení.
23:12 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
23:12 Krásná akce Fricové a Januškové končí gólem.
21:51 Domácí přesilovku nevyužili a hostí opět v pěti.
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:51 Vyloučen hráč #7 Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
19:51 Uvidíme dnes druhou přesilovou hru domácích.
18:18 Standartní situace na útočné polovině, ale Majerová trefuje pouze první hráčku hostí.
16:25 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová bez asistence (0:1)
15:39 Anty chytá jeden zákrok za druhým, ale 7 střelu už nevidí a Ústí tak jde do vedení.
15:39 Hráčka Ústí s číslem 55 se nám teď trochu rozčiluje za bránou domácích.
14:59 Šárová hezká střela, ale golmanka hostí chytá.
13:40 Livorová v šanci, po ní hned Fricová, ale obě jen promáchly.
08:34 Ústí mělo vyloženou šanci, ale Mečířová trefuje mimo.
08:11 Hra je dnes zatím velmi vyrovnaná, přelívá se ze strany na stranu.
06:20 Velká šance Januškové nekončí gólem.
05:25 Ústí v plném počtu.
04:00 Domácí hráčky kombinují na útočné polovině.
03:25 Vyloučen hráč #67 Klára Dvořáková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi
00:01 První buly pro Ústí.
00:00 Vítáme diváky u dnešního online přenosu.