1:10
    Petra ŠTEKLOVÁ
    (Křečková)

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Sokol Nové Strašecí 1:10
branky: 13. Adéla Vrbková - 13. Veronika Křečková, 14. Veronika Křečková, 21. Lucie Kalinová, 32. Klára Šarochová, 35. Lucie Kalinová, 44. Nina Schumannová, 50. Nina Schumannová, 52. Anna Vobořilová, 53. Eliška Lubenská, 57. Petra Šteklová; rozhodčí: Kamil Vraspír - Gerold Rachlinger; vyloučení: 1 + Michaela Bezpalcová 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 27 - Vendula Lisá 25; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:5
60:00 Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí): Vstup do zápasu jsme měly ve skvělém tempu i kvalitě. Avšak po pár minutách jsme tuhle výhodu promarnily. Nebyl to hezký florbal a s naší kvalitou nejsme spokojené. I přes to do dalších zápasů půjdeme na 100%. Děkujeme soupeři a hlavně našim fanouškům, kteří nás nepřestávají podporovat.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:20 Skvělý zákrok Verči Podlahů
57:00 nepokrytá přední tyč a vidíme další navýšení hostí
56:54 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:10
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #21 Veronika Křečková (1:10)
55:00 Závar před brankou hostí, dračice míjí...
53:00 Nepovedená střela čísla 17 se štěstím a nešťastnou tečí končí v dračické bráně
52:47 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:9
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #17 Eliška Lubenská, asistoval #27 Klára Šarochová (1:9)
52:00 Další gól z brankoviště...není důraz padají zbytečné góly
51:35 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
51:35 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:8
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová bez asistence (1:8)
50:00 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2+2 minuty za hrubost
49:45 Krásná přihrávka od hostující hráčky 16 na osu hřiště, číslo 18 neměla žádný problém jen trefit prázdnou bránu.
49:01 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Nina Schumannová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:7)
43:50 jak se říká nedáš, dostaneš...a je to tady navýšení od čísla 18
43:47 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Nina Schumannová, asistoval #29 Lucie Kalinová (1:6)
43:27 Hezká střela od Káji Hašlů, bohužel vedle
42:08 neplatný gól hostí, číslo 8 stála v malém brankovišti, tudíž gól neplatí
41:58 přečíslení na obou stranách , golmanky chytají
40:44 nepovedená střela hostí
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
39:58 Neviděli jsme žádnou zajímavou šanci ...
37:49 Domácí si zahrají přesilovku
37:43 Vyloučen hráč #16 Kristýna Kleknerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:20 komická situace na hřisti, kdy si oddechli hlavně hosté, když z florbalky hostů přišla přihrávka a padla skoro do jejich brány
35:20 šance pro dračice končí v rukou golmanky
34:08 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #29 Lucie Kalinová, asistoval #18 Nina Schumannová (1:5)
31:09 nepokrytý střed a pro číslo 27 to nebyl žádný problém uklidit míček do brány.
31:05 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #27 Klára Šarochová, asistoval #8 Anna Vobořilová (1:4)
30:28 Dračice uklidňují hru
28:57 teď hosté tahají za delší konec lana....další střela, nad
27:45 Závar před Verčou Podlahovou, chytá!
27:36 Hosté střela nad, ufff
26:30 Po dlouhé době se ozývají naši skvělí fanoušci!! Jen tak dál, potřebujeme to jako sůl!
25:34 Krásně vymyšlené od Nelly Stašků a Anet Burianů těsně vedle míjí
23:27 velká šance pro Adél a krásná přihrávka od Káji Hašlů, škoda prmáchnutí...
20:31 ten náš důraz :-o, achjo a je tady navýšení hostí z velkého brankoviště do brázdné branky
20:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #29 Lucie Kalinová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:3)
20:01 buly pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:19 lepší blok než střela...
19:18 Standardní situace z hezké vzdálensoti pro dračice
18:28 skvělý zákrok Verči Podlahů!
17:01 Zatím se hra přelívá ze strany na stranu, nikdo není dlouho na balónku.
15:10 Hosté střílí vysoko nad
14:09 zvoní tyč! Verča Podlahů má štěstí a dobře postavenou branku
13:30 3 rychlé góly, nestíhám psát
13:02 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #29 Lucie Kalinová (1:2)
12:45 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #3 Lucie Krátká (1:1)
12:01 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #23 Veronika Petrová (0:1)
11:57 Nella Stašková se ocitla na zemi, vstává, u fairplay gesta dračice odevzdávají míček soupeři.
11:26 dračice v útočném rohu, vymyslíme gólovou situaci?
09:20 Dračice v plném počtu, výborně odbráněné!
09:17 první výraznější střela hostů od čísla 16, ale míří vedle
08:35 přesilovka zatím bez ohrožení branky
07:21 hosté si vyzkouší přesilovou hru
07:20 Vyloučen hráč #15 Martina Hrdličková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:00 hosté teď zamkli dračice v jejich obranném pásmu a kombinují.
06:30 nebezpečná standardní situace od hostí, Verča zapisuje super zákrok.
06:00 střela backgendem od Nelly Staškové, golmanka vyráží
05:14 V šanci se najednou ocilta Lůca Krátká, která byla sama před golmnánkou, na poslední chvíli skvělý obranný blok.
04:18 přečíslení hostů 2 na 1, golmanka 100%, Výborně Veru!
03:40 Míše Bezpalců se svezl míček po čepeli, škoda!!
00:57 první střela od Marti Kratochvílové
00:01 buly pro domací
00:00 U online přenosu bych chtěla přivítat všechny fanoušky, kteří se nemohou zúčastnit přímo v hale.
00:00 Vítejte na dnešním zápase Rudých Dračic a Nového Strašecí.