• 60 59:48
    2
    Simona MOCK

ACEMA Sparta Praha - Florbal Chomutov 1:4
branky: 58. Lucie Zemanová - 3. Natálie Kamenická, 9. Adriana Hýsková, 46. Natálie Königová, 53. Julie Urbánková; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 36 - Lucie Brandejská 14; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Dnes jsme pokračovali v našem výkonu ze včerejšího utkání. Silný Chomutov jsme dokázali výrazně přestřílet, nicméně to opět stačilo jen na jediný gól. Pozitivní je naše lepší defenzíva a celkový dobrý herní projev. Musíme vytrvat v naší práci a věřit tomu, že se náš lepší výkon již brzy projeví i na výsledcích. Děkuji soupeři za utkání a přeji klidnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): Dnes se na nás projevilo příliš hodně změn v sestavě a Sparta zahrála výborný zápas. Nejvíce nás podržela golmanka, která byla skvělá a měla snad 30 zákrokú. Děkuji Spartě za moc hezký zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
60:00 A máme tu konec utkání a vítězství Chomutova.
59:48 Vyloučen hráč #73 Eliška Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
59:48 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
59:48 Po dvojitém vyloučení, volný úder Sparty.
59:30 Posledních 3 sekund zápasu. Zemanová se pokouší snížit.
58:00 Vyloučen hráč #12 Natálie Königová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (1:4)
57:43 Zemanová se prosazuje a snižuje rozdíl utkání.
55:19 Rozehrávka Chomutova v rohu Sparty.
53:22 Rychlá akce Sparty končí v rukou hostující brankářky.
53:07 Chomutov je při chuti a tlačí na Spartu.
52:27 GÓL Florbal Chomutov! 0:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Julie Urbánková, asistoval #11 Adriana Hýsková (0:4)
52:27 Pokorná se nestihla vrátit...
52:05 Další pokus o hru v 6
50:58 Brankářka Sparty opět na místě.
50:40 Timeout ACEMA Sparta Praha
50:40 Sparta jde po timeoutu do 6.
50:22 Hra je více méně vyrovananá. Chvíli se operuje u Sparty, chvíli u Chomutova.
47:13 Na obou stranách je dlouhé přemýšlení na balonku a chvíli trvá než se hra někam posune.
45:22 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #13 Julie Urbánková (0:3)
45:22 A ihned ji využívají.
45:09 Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
45:09 A máme tu přesilovku hostí.
44:49 Sparta se zuby nehty snaží protlačit balonek za brankovou čáru hostí, ale nedaří se jim.
43:43 Chomutovské hráčky testují, co vydrží Pokorná, jestli je opravdu železná a malinko jí posekaly ruce. Je železná.
42:52 Pokorná teď byla při zásahu malinko pokopána, ale je to železná žena.
42:12 Chomutov udělal chybu při rozehrávce v rohu a balonek je rozhodčím přisouzen Spartě.
41:07 Šporová teď zakládá krásnou akci, nahrává na Špičákovou, té se to odráží zpět na Šporovou, ale chybí tam ta trocha štěstí na zakončení do branky.
40:01 Chomutov začíná rychlou otočkou, ale Spartě se povedlo obratem míček ukořistit.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
39:43 Pokorná na druhé straně také - ihned si to potvrdila.
39:02 Opět krásná akce Lukovské. Brankářka hostí je opravdu velmi pozorná.
37:49 Ze střídačky hostí létají pokyny směrem k hráčkám.
36:30 Grundová nasazuje vlastní zdraví a tělem odráží střelu mířenou na sparťanskou branku.
35:28 Sparta na balonku a skrumáž před brankou hostí.
33:50 Eliška Vrzalová z rohu zkouší reflexy chomutovské gólmanky, ta je má zjevně v naprostém pořádku.
32:50 Hra se nám teď v rychlém sledu přelívá od branky k brance.
31:12 Teď operuje Chomutov aktivně na straně Sparty a bude rozehrávka z rohu.
30:18 Lukovská opět krásná akce až z vlastního rohu, ale brankářka hostí vyráží nad hlavu.
29:30 Ihned ofenzivní akce Chomutova, ale Pokorná byla připravená.
29:16 Nebezpečná střela Pecinové - tentokrát měla brankářka hostí spíše stěstí.
28:40 Nebezpečnou situaci založila Lukovská ve svém rohu, balonek se přihrávkami dostal až do prostoru branky hostí, ale tam opět připravená brankářka.
25:57 Sparta střílí, ale brankářka hostí je pozorná.
25:47 Chomutovská hráčka končí u mantinelu, ale nebyl to faul. Odchází sama na střídačku, snad bude v pořádku.
24:15 Vyloučen hráč #9 Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
24:15 A máme tu první přesilovku zápasu.
23:50 Sparta má výhodu a vypadá to, že bude hrát přesilovku.
22:30 Po standardce se na střelu dostává Pecinová, střílí však mimo.
22:02 Berenika Vrzalová prokličkovala mezi hráčkami hostí a vysílá střelu na branku. Minula o milimetry.
21:15 Chomutov kontroluje připravenost Pokorné.
20:01 Druhou třetinu otevírá Chotumov výhrou na buly.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
19:45 Sparta se do posledních vteřin snaží snížit skore.
19:00 Běží nám poslední minuta první třetiny.
17:30 Nepřesné nahrávky na obou stranách drží hru více méně uprostřed.
16:50 Sparta už hodnou chvíli na balonku operuje okolo branky soupeře.
15:25 Rychlá akce Chomutova končí na stropě nafukovačky.
14:46 Chomutovská brankářka si teď zachytala a asi se i trochu zapotila.
13:48 Sparta se nenechává v útočení zahanbit a oťukává konstrukci branky hostí.
13:24 Chomutov útočí, ale Pokorná je připravená a chytá.
12:04 Bogdanová padá, ale ihned se zvedá a ještě stihne střelu na branku - brankářka hostí vyráží.
11:00 Dneska nám je ten balonek přitahován hostující střídačkou, už po několikáté tam zalítává.
09:36 Sparta se snaží odpovědět, ale přestřeluje.
08:26 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #12 Natálie Königová (0:2)
08:26 Chomutovské hráčky se opět ze svého rohu prokombinovaly až ke gólu.
07:50 Sparta se teď snaží kombinovat na polovině hostí.
05:46 Balonek se odráží od sparťanské hráčky za mantinel a rozehrávají hosté.
04:30 Hra se drží na polovině Sparty, ale balonek se bohybuje od hostujících hráček k domácím, stále dokola.
02:46 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Natálie Kamenická, asistoval #12 Natálie Königová (0:1)
02:46 Hosté uzmuli ve svém rohu míček a rychlou akcí zakončují gólem.
02:10 Hosté se ihned pouští do ofenzivy.
01:48 První střelu Sparty vysílá na brankářku hostí Berenika Vrzalová.
01:20 Tlak před brankou hostí.
00:25 Iniciativu na hřištíi přebírá tým hostí a ihned útočí na branku. Domácí beci jsou připraveni a střelu odráží.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým domácích.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na zápase 15.kola 1.ligy žen mezi ACEMA Sparta Praha a Florbal Chomutov.