1:3
    Klara ZAJC
    (Vrzalová)

ACEMA Sparta Praha - SK BIVOJKY LITVÍNOV 1:3
branky: 56. Klara Zajc - 28. Lada Flachsová, 42. Lada Flachsová, 46. Lada Flachsová; rozhodčí: Alexander McIntosh - David Hertz; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 16 - Lucie Kadlecová 16; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): S výkonem jako takovým jsme dnes spokojeni, když jsme soupeře celý zápas přehrávali. Ten hrál ale velmi účelně a průběh utkání mu hrál do karet. Frustrující prohra, z které se musíme oklepakt a připravit na zítřejší zápas s Chomutovem, který bude úplně o něčem jiném. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Šalát Petr (Trenér): Jeli jsme do Prahy s jasným cílem a to vzít spartě 3 body. Do poslední chvíle jsme měli málo hráček, ale vzali jsme rezervní hráčky kterým moc děkujeme. Děkujeme celému týmu za odmakaný zápas. Soupeřům děkujeme a my jdeme dál sbírat další body.
60:00 Střely ve 3. části: 3:5
55:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #91 Klara Zajc, asistoval #73 Eliška Vrzalová (1:3)
47:44 Pro domácí hráčky je problém vůbec trefit bránu. Za to efektivita hostů je ukázková.
46:33 Emoce fanoušků dosáhly svého vrcholu. Zápas je opravdu vypjatý.
45:13 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (0:3)
43:21 Ačkoliv má Sparta více šancí tak nedokázala vstřelit ani jeden gol. Efektivita hráčky Sparty trápí už delší čas.
41:06 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:2
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:23 Vyloučen hráč #99 Lada Flachsová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
38:00 Vyloučen hráč #73 Eliška Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
37:02 Pokorná v bráně drží domácí tým.
32:44 Atmosféra je na hřišti, ale i v hledišti, hustá.
29:14 Vrzalová B. střílí, Havlínová blokuje.
27:40 Nenápadná dorážka, pravděpodobně i nechtěna, končí míčkem v bráně domácích.
27:37 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #26 Klára Svobodová (0:1)
23:23 Výsledek spíš připomíná fotbalový zápas. Holky se pravděpodobně inspirovaly probíhajícím MS.
21:03 Bogdánová netrefuje prázdnou bránu.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
15:17 Vyloučen hráč #44 Kristýna Novotná družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
12:12 Hra se přelívá ze strany na stranu.
11:01 Litvínov střílí branku, která však neplatí.
08:43 Hra bez větších šancí na obou stranách.
06:01 Vrzalová B. nastřelila jen svou spoluhráčku, která vykřikla "au".
05:30 Grundová v souboji úspěšnější.
03:49 Šťástkové ve obrovské šanci, hostující golmanka chytá.
01:52 Ačkoliv hostující hráčky přijely v 11 lidech, na nic se nešetří a vlídly do toho naplno.