11:7
    Mikuláš NOVOTNÝ
    (Žižka)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Chomutov 11:7
branky: 1. Dominik Bláha, 8. Jakub Ruml, 10. Jakub Nový, 11. Dominik Bláha, 29. Dominik Bürger, 33. Filip Brynda, 36. Jakub Ruml, 39. Petr Vincenz, 40. Adam Václav Kyselka, 42. Dominik Bláha, 44. Petr Vincenz - 2. Denis Pilař, 6. Filip Žižka, 7. Vít Kraj, 14. Denis Pilař, 25. Filip Žižka, 32. Filip Žižka, 45. Mikuláš Novotný; rozhodčí: Václav John - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; zásahy brankářů: Tomáš Novák 12 - Tadeáš Kapalín 17; po třetinách: 4:4, 1:1, 6:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:5
44:20 Bohemka netrefila prázdnou bránu a na své polovině propadla.
44:19 GÓL Florbal Chomutov! 11:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Mikuláš Novotný, asistoval #72 Filip Žižka (11:7)
43:40 Chomutov už na zvrat nemá sílu. V poslední části Bohemka hraje produktivní florbal.
43:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #77 Jakub Ruml (11:6)
41:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #33 Petr Vincenz (10:6)
39:50 Bohemka zjednodušila hru a slaví s tím úspěch.
39:49 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (9:6)
38:49 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #22 Jakub Nový (8:6)
38:39 Nový vystihl přihrávku, gól nedal.
36:42 Dominik Bürger servíroval další ze svých přihrávek, nikdo z jeho kolegů toho nedokázal využít.
35:24 Bohemka ještě stačila využít přesilovku, aby se znovu vrhla do aktivní hry.
35:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #23 Dominik Bürger (7:6)
35:05 Marné dobývání, Bohemka trefuje brankáře do hlavy.
33:17 Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
32:40 Výborný Brynda srovnává na 6:6 a opět je Bohemka aktivnější.
32:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #23 Dominik Bürger (6:6)
32:02 Bohemians opět musí otočit skóre, pokud chtějí vyhrát.
31:53 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #29 Vít Sobek (5:6)
31:39 Rozhodčí odpískal faul a Chomutov si zahraje přesilovku.
31:38 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
28:40 Rychle využitá přesilovka vrací Bohemians do hry.
28:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #74 Filip Brynda (5:5)
27:56 Vyloučen hráč #90 Kryštof Josef Kalijanko družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
26:54 Bohemians tlačí, Chomutov drží.
24:42 Odložené vyloučení dokázal Florbal Chomutov využít.
24:41 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #39 Vojtěch Daňo (4:5)
22:30 Gólmani se ukázali v dobrém světle. Celá Area D vidí jejich super zákroky.
20:00 Grézl se přes celou délku hřiště prokličkoval ke střele.
18:36 Chomutov teď není v pohodě ani v přesilovce, Bohemka může dokonce vstřelit gól.
17:49 Vyloučen hráč #9 Eliáš Lux družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra na zemi
17:14 Ze ztráty na středu měl Chomutov velmi dobrou příležitost skórovat.
16:25 Kyselka hodně zabral a prokličkoval 3/4 hřiště. Bohužel pro zelenobílé to nevedlo k ničemu.
15:00 Střely v 1. části: 9:7
14:48 Bohemians ze závěrečného tlaku neskóruje.
13:38 Máme srovnáno i Chomutov těží ze svého tlaku.
13:37 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #85 Denis Pilař, asistoval #24 Mikuláš Novotný (4:4)
12:46 Teď jsme měli hezkou konverzaci s nehrajícím Fišerem. Je to fajn hráč, který povzbuzuje svůj tým a bere věci s úsměvem.
12:39 Dalekonosná střela Chomutova nenabyla úspěchu
12:07 Kalijanko nevyužil hezké přihrávky od svého spoluhráče.
11:19 Chomutov po delší době jde do útoku. Po ostrém startu trochu polevili.
10:34 Z obou stran nyní vidíme spousty nepřesností.
10:12 Bláha nekompromisně proměňuje trestné střílení.
10:11 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha z trestného střílení (4:3)
09:55 Urbanovo zakončení likviduje golman Pražského týmu.
09:11 Bohemians opět po velkém tlaku skórují.
09:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Jakub Nový, asistoval #33 Petr Vincenz (3:3)
08:30 Ruml krásně prošel obranu. Jeho zakončení se svezlo pouze po boční tyčce.
07:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #74 Filip Brynda (2:3)
07:25 I ve vlastním oslabení se Chomutov do útoku. Brankář Bohemky chytá.
07:06 Chomutovský blok je zatím neprůstupný.
06:32 První přesilovku si zahrají Bohemians.
06:16 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Vít Kraj, asistoval #81 Vojtěch Diepold (1:3)
05:59 Chomutov otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch.
05:58 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #24 Mikuláš Novotný (1:2)
05:45 Novotný se dostal ke střele z mezikruží po chybě jednoho z hráčů Bohemky. Branku minul.
05:17 Sudí si musel zjednat pořádek na hřišti razným hvizdem. Hráči to očividně pochopili a neprotestují.
04:20 Fantův únik zastavil až poslední z obránců Chomutova.
03:32 Chomutovu se nedaří vymanit ze sevření Bohemians.
02:44 Vincenz zkusil z velké dálky skórovat. Bohužel pro něj střela skončila mimo prostor tří tyčí.
02:01 Bláha v obrovské příležitosti minul odkrytou branku.
01:34 Prosazují se i hráči z řad Chomutova.
01:33 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
00:23 Bohemians ze svého tlaku hned vybojovali gól.
00:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #22 Jakub Nový (1:0)
00:01 Buly pro Chomutov.