45
  • 45 44:56
    Bohemians

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Panthers Praha 5:6
branky: 4. Daniel Grézl, 10. Šimon Mazánek, 14. Filip Brynda, 36. Maxim Grega, 41. Daniel Grézl - 6. Matyáš Uher, 13. Matyáš Uher, 17. Vojtěch Ježek, 19. Ondřej Suchánek, 22. Sebastien Štosek, 25. Kryštof Uher; rozhodčí: David Hertz - Samuel Uhliarik; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 41; zásahy brankářů: František Stárek 15 - Sebastien Štosek 22; po třetinách: 3:2, 0:4, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 11:4
44:56 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
44:00 Běží poslední minuta zápasu.
42:20 Konec zápasu bude napínavý.
40:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #74 Filip Brynda (5:6)
40:31 Domácí nakonec využívají přesilovku a snižují vedení hostů
39:14 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
39:14 A nyní i chvilku 5 na 3.
37:42 Vyloučen hráč #40 Marek Linha družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
37:42 I hosté budou mít na hřišti o hráče míň, bude se chvilku hrát 4 na 4.
36:09 Vyloučen hráč #86 Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
36:09 Hosté mají další přesilovku.
35:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #86 Dominik Bláha (4:6)
35:14 Bohemce se nakonec podařillo využít nátlak, 4:6.
35:09 Hostům se nyní nedaří dostat z nátlaku domácích, ke střelám je ale nepouštějí.
34:03 Klokani se dostávají do šancí, ale jejich střely jsou většinou zblokovány.
32:37 Grézl byl v dobré šanci, trefil pouze gólmana.
30:45 První šance měli hosté, Bohemka se ubránila zmatku před bránou.
30:01 Začíná poslední třetina zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
28:50 Konec druhé třetiny je vyrovnaný.
26:53 Brankář hostů chytá helmou nebezpečnou střelu.
25:22 Vyloučen hráč #62 Jakub Nový družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
25:22 Hosté budou mít početní výhodu.
24:53 GÓL Panthers Praha! 3:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Kryštof Uher z trestného střílení (3:6)
24:53 Uher skvěle proměnuje trestné střílení, 3:6.
22:30 Zápas sleduje 45 diváků. Děkujeme za podporu.
21:41 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #66 Sebastien Štosek bez asistence (3:5)
21:41 Hosté navyšují své vedení.
21:12 Hosté se ubránili oslabení.
19:15 Grézlova nebezpečná střela zblokována.
19:12 Vyloučen hráč #86 Matěj Merkner družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
19:12 Domácí mají další přesilovku.
18:39 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #77 Matěj Motl (3:4)
18:39 Hosté poprvé ve vedení, Motl má hattrick asistencí.
16:54 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Vojtěch Ježek, asistoval #54 Ondřej Suchánek (3:3)
16:54 I hosté využili svou přesilovku, opět srovnáno.
16:15 Kyselka se rychlým sólem dostal do dobré šance, ale brankář hostů se nenechal překvapit.
15:48 Jeřkova střela zblokována.
15:01 Hosté začínají druhou třetinu s početní výhodou.
15:00 Střely v 1. části: 9:8
14:58 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra bez florbalky
13:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (3:2)
13:19 Bleskurychlé využití přesilovky, domácí znovu vedou.
13:17 Domácí budou mít první přesilovku zápasu.
12:12 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #77 Matěj Motl (2:2)
12:12 Uher opět srovnáví skóre zápasu, Motl opět asistuje.
11:50 Blažek nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře.
09:36 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Šimon Mazánek, asistoval #74 Filip Brynda (2:1)
09:36 Mazánek únikem po pravé straně posílá domácí do vedení.
08:25 Bláha ukradl soupeři míček na útočné polovině, ale následnou střelou se netrefil mezi tři tyče.
06:55 Kyselka dobrou střelou z dálky těsně minul branku.
05:29 Bráánkář hostů vyrazil nebezpečnou střelu do tyče.
05:02 GÓL Panthers Praha! 1:1
05:02 Uher z protiútoku srovnává skóre zápasu.
03:54 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #62 Jakub Nový (1:0)
03:54 Grézl otevírá skóre zápasu.
03:10 Petrák v dobré šanci těsně minul pravou tyč.
02:34 Začátek zápasu moc šancí nepřinesl, hraje se však tvrdě a s vysokým nasazením.
01:10 K první šanci se dostali domácí, brankář hostů chytá nebezpečnou střelu.