2

5.

série

Kanonýři Kladno - Wizards DDM SO Praha 10 7:6pn
branky: 5. Dominik Horák, 26. Jan Karel Matějka, 44. Martin Čermák, 52. Dominik Horák, 57. Ferdinand Tomášek, 60. Dominik Horák, N Karel Frýba - 8. Ruben Melchior Stibor, 14. Prokop Kočař, 32. Filip Černý, 52. Filip Černý, 57. Ruben Melchior Stibor, 60. Vojtěch Göpfert; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:5 + Matěj Bednář OS; využití: 3:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Ostrák 14 - Eduard Vladař 26; po třetinách: 1:2, 1:1, 4:3, 0:0
Komentář domácích Buk Jan (Asistent trenéra): Do zápasu jsme nasadili kombinovanou sestavu a dorostenci kteří nastoupili v této zkoušce obstáli. Náš výkon se postupně zlepšoval.
Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Štěstí a vše další při nás nestálo. Posledních osm minut bylo v bojovnosti a to další o náhodě. Děkujeme divákům, pořadatelům a přejeme příjemný zbytek neděle.
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #23 Lukáš Tesařík , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #89 Karel Frýba a vstřelil rozhodující gól (7:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #55 Vojtěch Göpfert , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #82 Dominik Horák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #81 Filip Černý a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #98 Šimon Procházka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #55 Vojtěch Göpfert a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #89 Karel Frýba a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #24 Antonín Šubrt , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #82 Dominik Horák a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 2:2
70:00 Ukončení prodloužení
64:57 Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
63:18 Vyloučen hráč #13 Matěj Kolář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:58 Horák zařizuje úžasné vyrovnání 3 vteřiny před koncem základní hrací doby.
59:57 GÓL Kanonýři Kladno! 6:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #89 Karel Frýba (6:6)
59:56 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
59:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #87 Prokop Kočař (5:6)
59:28 Kladenský Ostrák vytahuje luxusní zákrok!
59:03 Timeout Kanonýři Kladno
56:59 Wizards rychle odpovídají.
56:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor bez asistence (5:5)
56:16 Tomášek krásně umisťuje střelu a navrací Kladnu brankové vedení.
56:15 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #65 Matěj Mach (5:4)
51:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #97 Kryštof Počta (4:4)
51:16 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #81 Martin Čermák (4:3)
49:46 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:30 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #31 Matěj Půček (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
35:39 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest
35:39 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
31:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (2:3)
25:40 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Jan Karel Matějka bez asistence (2:2)
23:43 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
22:39 Mach rozezvoněl tyčku hostujících.
21:01 Wizards vstupují do druhé třetiny důrazně a budují si šance.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
18:54 Tomášek výborně našel spoluhráče přes celé hřiště až před brankáře, tomu ale střela nesedla.
15:16 Frýba se s balonkem dostává ke střele, Vladař byl pozorný a balon chytá.
13:39 Kočař se otáčí před posouvajícím se Ostrákem a zasouvá mu balon pod ruku.
13:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #88 Matěj Bednář (1:2)
12:05 Matějka probíhá celé hřiště a pálí, brankář hostí však čape.
07:24 Po chybě kladenského obránce wizards vyrovnávají skóre utkání.
07:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
04:05 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:0)