4:10
    Filip CIPRA
    (Huml)

FbC Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:10
branky: 11. Vítek Vyčíchlo, 28. Vojtěch Mrvík, 46. Jiří Varta, 56. Vítek Vyčíchlo - 1. Michal Fuchs, 2. Matěj Rapp, 9. Martin Benda, 17. Jakub Šedivý, 25. Marek Fuchs, 34. Matěj Rapp, 40. David Biněda, 49. Matěj Švácha, 53. Michal Fuchs, 59. Filip Cipra; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Petr Smazal 19 - Šimon Staněk 29; po třetinách: 1:4, 1:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Vedoucí): Stejně jako včera jsme konečně začali dávat branky. Větší část zápasu jsme hráli naši hru, mrzí nás občasné výpadky, kterých dokázal soupeř kvalitně využít. Kvalifikace je za námi. Děkujeme pořadatelům a soupeři přejeme hodně štěstí v další fázi kvalifikace.
60:00 Komentář domácích Täuber Jaromír (Trenér): S takovým výkonem bychom prohráli i proti horším týmům. Soupeř dnes téměř ve všem lepší. Musíme pochopit, že na hřišti je třeba jednat a ne hrát alibisticky. Samo to nepůjde. Děkuji soupeři a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
58:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #54 Filip Huml (4:10)
55:23 GÓL FbC Plzeň! 4:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo bez asistence (4:9)
55:23 Vyčíchlo získal v oslabení míček, kličkou obehrál dva hráče, poté i brankáře, a backhandem pohodlně zakončil do již odktyté branky.
54:42 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
54:03 S Kaasovo střelou z velké vzdálenosti neměl Staněk nejmenší problémy.
52:59 Domácí zkoušejí zariskovat, odvolávají brankáře a zkusí hru v šesti.
52:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs z trestného střílení (3:9)
51:56 Vyčíchlo se pokusil nahodit míček na branku před kterou číhal Hájek, který málem skóroval.
51:49 Timeout FbC Plzeň
50:46 Domácí díky zisku přešli do protiútoku 2 na 1, Sobek mířil těsně vedle.
49:57 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
49:57 Skvělý zisk domácích a následně výborně Šik vyvezl a donutil Bendu faulovat.
48:58 Vyloučen hráč #91 Patrik Hájek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
48:25 Domácí ve vlastní přesilovce ztratili míček a bohužel inkasují.
48:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (3:8)
47:05 Janovský se pokusil ohrozit Staňka, střela mu ale nesedla a brankář hostů si se střelou hravě poradil.
46:44 Vyloučen hráč #91 Šimon Staněk družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:33 GÓL FbC Plzeň! 3:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Jiří Varta, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (3:7)
45:33 Varta v přesilovce trefuje od mantinelu přesně a využívá tak i druhou přesilovku domácích.
44:14 Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
44:14 Domácí si zahrají druhou přesilovku v zápase.
42:45 Po faulu France budou rozehrávat na vlastní polovině domácí.
41:46 Po skvělém napadání se Sobek dostal do další šance, byl ale odstaven tělem.
40:04 Hned po úvodním buly třetí třetiny zkusil Sobek vystřelit, Staněk byl ale připraven.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #70 David Lácha (2:7)
39:37 Binděra trefuje přesně k tyči a zvyšuje tak náskok hostů na rozdíl pěti branek.
38:42 Hájkovi se nepovedlo zpracování přihrávky, míček mu odskočil za mantinel a rozehrávat tak budou hosté.
37:42 Janovský předvedl dobrý předskok, míček ale bohužel pro něj končí za mantinelem.
36:32 Michal Fuchs se pokusil dostat do středu a zakončit, to se mu povedlo, ale jen do masky Smazala.
36:02 Mrvík předvedl v oslabení další skvělý obraný zákrok, bohužel pro něj se míček odrazil zpět k hostům.
34:48 Vyloučen hráč #66 Robin Papírník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
34:48 Po faulu Papírníka si hosté zahrají druhou přesilovou hru v zápase.
33:56 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #45 Michal Fuchs (2:6)
32:47 Díky skvělému návratu a obranému zákroku Mrvíka se hosté nedostali do šance a domácí navíc mohou pokračovat v držení míčku.
30:39 Chyba v rozehrávce hostů nabídla domácím nadějnou pozici, jeden z hostů ale stihl akci zastavit.
29:42 Šedivý se pokoušel z velkého úhlu překonat Smazala, jeho střela ale těsně proletěla okolo pravé tyčky.
27:41 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (2:5)
27:41 Mrvík přesnou střelou pod horní tyčku snižuje.
26:27 Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
26:27 Po hostující chybě při střídání si domácí zahrají první přesilovku.
25:38 Po dobrém napadání domácích zkoušel Vyčíchlo najít nahrávkou vzduchem Janovského ten však míček v těžké situaci netrefil míček.
24:27 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #97 Tobiáš Franc (1:5)
24:27 Po nadějné pasáži z pohledu domácích hosté opět skórují.
21:19 Varta skvěle přečetl hru a předskočil protihráče, následně nahrál Baštýnovi, tomu ale míček sjel z čepele.
20:25 Hosté se postarali o první střelu druhé třetiny, ta ale byla zablokovaná.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
18:47 Chybu v rozehrávce hostů, Brejchova přízemní střela ale končí mimo.
16:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (1:4)
16:18 Hosté rychle využívají přesilovku střelou ze středu a berou si tak tříbrankové vedení zpět.
16:03 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
13:03 Po chybě v rozehrávce se domácím naskytla obrovská příležitost, jeden z hostujících se ale stihl vrátit, zblokovat Baštýnovu nahrávku a Šik bohužel skákající míček netrefil tak, jak by si přál.
10:41 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #71 Petr Smazal (1:3)
10:41 Smazal nejdříve skvěle vychytal šanci hostů, okamžitě vyslal dlouhým výhozem Vyčíchla a ten se sám před brankářem nemýlil.
08:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #67 Jakub Šedivý (0:3)
08:19 Domácí se zatím nedokážou dostat do zápasu, naopak hosté zvyšují své vedení na rozdíl tří branek.
07:12 Baxa zkoušel vystřelit, Baštýn ale jeho střelu zablokoval.
06:10 Po faulu domácích měla Slavie k dispozici rozehrávku z rohu, kterou se pokusili využít nahrávkou před branku, domácí obránce byl ale připravený.
04:53 Michal Fuchs se pokoušel vystřelit z vytočení, szřrla mu ale nesedla a končí vedle branky.
03:48 Domácí se rozehrávkou snaží rozhýbat obranu hostí, ta se ale zatím nenechala rozhodit.
01:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #47 Matěj Švácha (0:2)
01:55 Rapp přesnou střelou z první zvyšuje na 2:0 z pohledu hostů.
00:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (0:1)
00:31 Hosté hned z první akce otevírají skóre zápasu.
00:00 Dobrý den, vítejte na online přenosu plzeňského derby, mezi domácím Fbc a hostující Slávií. Zápas začne přibližně za čtvrt hodiny.