• 56 55:28
    3:13
    (Trojáček)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - PSN Tatran Střešovice 3:13
branky: 3. Jakub Trojáček, 37. Petr Heřmánek, 56. Daniel Dolejš - 2. Vojtěch Panuška, 8. Vít Soukup, 9. Ondřej Klement, 10. Ondřej Panuška, 13. Lukáš Procházka, 22. Vojtěch Panuška, 24. Adam Křepinský, 26. Vojtěch Panuška, 26. Matěj Hejzlar, 38. Jakub Šolle, 41. Adam Bureš, 43. Adam Bureš, 45. Adam Bureš; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Adam Hejný 16, Matěj Habart 27 - Lev Kliment 10, Kryštof Pecka 9; po třetinách: 1:5, 1:5, 1:3
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Kvalifikace máma za sebou, smiřujeme do první ligy, kam patřime. Celá kvalifikace splnila účel, a já děkuji klukům za předvedené výkony. Soupeři děkuji za zápas a přeju mu hodně štěstí v nejvyšší soutěži.
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Musím kluky pochválit za předvedený výkon. Všechny třetiny odpracované naplno a pro spoustu hráčů nabrané nové zkušenosti. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na hlavní část sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
55:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:13
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #37 Jakub Trojáček (3:13)
47:18 Hosté jdou z oslabení do přesilovky.
47:17 Vyloučen hráč #5 Daniel Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra rukou
45:55 Vyloučen hráč #15 Vít Soukup družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #7 Jakub Lisa (2:13)
42:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #69 Lukáš Procházka (2:12)
40:58 Domácí jsou opět v oslabení.
40:57 Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
40:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #98 Adam Křepinský (2:11)
40:00 Střely ve 2. části: 6:20
37:21 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #19 Jakub Šolle z trestného střílení (2:10)
36:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (2:9)
36:17 Domácí našli malou skulinku a probojovali se do branky hostů.
35:25 Domácí skvěle zvládli ubránit oslabení.
33:23 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Kryštof Pecka družstva PSN Tatran Střešovice
33:23 Vyloučen hráč #62 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
31:52 Tatran si určuje tempo hry. Došwich se jen těžko chytá.
25:39 Hosté si z domácí branky udělali střelnici jako hlavní atrakci.
25:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #36 Jakub Klápa (1:9)
25:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #15 Vít Soukup (1:8)
25:22 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Matěj Habart družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
23:21 Tatran se stále drží v útočné linii.
23:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Adam Křepinský bez asistence (1:7)
21:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (1:6)
20:00 Střely v 1. části: 7:22
16:45 Tatran si s domácími pohrává a využívá jejich chyb.
12:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #68 Vojtěch Panuška (1:5)
10:36 Vyloučen hráč #78 Tobiáš Petržilka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
09:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška, asistoval #68 Vojtěch Panuška (1:4)
08:44 Dvěma rychlými goly hosté zvyšují svůj náskok.
08:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Ondřej Klement, asistoval #7 Jakub Lisa (1:3)
07:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vít Soukup, asistoval #68 Vojtěch Panuška (1:2)
04:58 Domácí vzali branku Tatranu útokem. Bohužel všechny střely míří mimo.
02:19 Milevští ihned vzali míček na svou florbalku a vyrovnávají skóre.
02:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #62 Petr Heřmánek (1:1)
01:26 Hosté využívají chyby domácích a vstřílí první gol utkání.
01:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #69 Lukáš Procházka (0:1)