• 58 57:49
    6:9
    (Hauptmann)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec 6:9
branky: 3. Filip Ouředníček, 20. Marek Svoboda, 26. Dominik Šach, 45. Miroslav Řehák, 47. František Urbánek, 58. Marek Honzák - 2. Jakub Horník, 17. Adam Zoubek, 22. Jakub Horník, 22. Adam Zoubek, 34. Bartoloměj Smolka, 41. Adam Stýblo, 45. Jakub Horník, 51. Tomáš Urban, 56. Jakub Horník; rozhodčí: Jakub Cigl - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Vojtěch Vítek 36 - Matyáš Devátý 32; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:4
60:00 Komentář domácích Paštika Marek (Trenér): Dneska zápas ve vysokém tempu. Soupeř zaslouženě postupuje do baráže o nejlepších dvanáct týmů. Máme ještě na čem pracovat.
60:00 Komentář hostů Klucho Matěj (Trenér): Pro nás těžké utkání, Vinohrady nám nedali nic zadarmo. Těší nás, že jsme se postupem zápasu zlepšovali a že se prosadili všechny tři formace. Děkujeme všem za utkaní.
60:00 Střely ve 3. části: 16:19
57:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Marek Honzák, asistoval #96 Marek Hauptmann (6:9)
57:49 Sokolům se povedlo proměnit šanci v přesilové hře a stav je tak 6:9
56:45 Domácím se výhra vzdaluje, avšak jejich snaha nepolevuje.
56:44 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
55:39 GÓL FBC Liberec! 5:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #20 Štěpán Sázavský (5:9)
54:15 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:00 Skvělá kombinační akce domácích bohužel nevyústila v gól.
51:49 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #23 Adam Stýblo.
50:09 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #2 Matěj Hájek (5:8)
46:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #63 Filip Ouředníček (5:7)
46:00 Po úvodním zaváhání se SKV snaží vrátit do hry, i přes nepříznivý stav 4:7
44:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #4 Dominik Šach (4:7)
44:30 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (3:7)
41:30 Už to vypadalo, že to bude gól, ale Vítek-(SKV) dokázal chytit střelu do prázdné.
40:31 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #71 Lukáš Dolejš (3:6)
40:31 Jen několik málo vteřin po zahájení třetí třetiny se hostům povedlo prolomit obranu domácích a stav je tak 3:6
40:00 Střely ve 2. části: 14:15
33:51 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #28 Matěj Stránský (3:5)
31:15 Rychlý únik jednoho z domácích útočníků vyústil v šanci, která však nebyla proměněna.
28:20 Hra se posledních několik minut přelévá ze strany na stranu a stav je stále 3:4
25:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #18 Richard Kellenberger (3:4)
24:00 Hostům se dvakrát po sobě povedlo vztřelit branku a stav je 2:4
21:43 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Adam Zoubek, asistoval #2 Matěj Hájek (2:4)
21:23 GÓL FBC Liberec! 2:3
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #21 Vojtěch Honzák (2:2)
19:54 Krásná střela Svobody do levého růžku.
16:27 GÓL FBC Liberec! 1:2
16:27 Hosté až na potřetí vsítili branku
14:20 Vinohrady se snaží prolomit obranu soupeře, ale zatím neúspěšně.
13:26 Vyloučen hráč #12 Petr Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
03:53 Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček, asistoval #89 Jonáš Obermann (1:1)
01:12 GÓL FBC Liberec! 0:1