2:10
    Tobiáš ZIPSER
    (Pezda)

FBS Olomouc - Torpedo Havířov 2:10
branky: 11. Robin Večeřa, 25. Matěj Ivo Pírek - 5. Jan Chmiel, 6. Vojtěch Petřík, 25. Matěj Pezda, 27. Samuel Řezáč, 40. Samuel Řezáč, 42. Radek Stolárik, 47. Radek Stolárik, 47. Samuel Řezáč, 53. Samuel Řezáč, 58. Tobiáš Zipser; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Jan Blecha 19 - Kryštof Rusz 15; po třetinách: 1:2, 1:3, 0:5
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Když jsme ve čtvrtek odehráli dobrý zápas na Dubině, byli jsme spokojeni. Dnes to byl absolutní opak. Výkon našeho týmu byl tristní a nemáme být s čím spokojení. Absolutní hnus a doufám, že tak odporný výkon už letos neuvidím. Jediné pozitivium dnešního zápasu je návštěva diváků. Aspoň tu hrůzu vidělo jen pár lidí.  nDěkuji soupeři za utkání, přeji šťastnou cestu domů a hodně štěstí v klíčovém zápase s Ostravou.
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Vyjeli jsme dnes po všech strastech do Olomouce v improvizované sestavě a čekali peklo. Při vší úctě k soupeři, nemyslím si, že jsme dnes viděli nejlepší verzi Olomouce jakou známe. První třetina se nesla ve velmi pomalém tempu a vůbec bych se nedivil, kdyby diváci odešli někam na kávu. Od druhé třetiny jsme převzali kontrolu nad zápasem a proměnili i nějaké brejkové situace. Konečně jsme dnes byli produktivní. Rozhodly také výkony individualit. Musíme teď dobře zregenerovat a připravit se na zítřejší rozhodující zápas. Děkuji Olomouci za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:24 Řezáč sřelu nezamířil mezi brankové tyče.
58:27 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
57:00 GÓL Torpedo Havířov! 2:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #19 Matěj Pezda (2:10)
56:43 Blecha se v bráně nenudí.
55:45 Stolárik přerušuje rozehrávku domácích.
54:40 Večeřa míní, střela bránu míjí.
52:07 GÓL Torpedo Havířov! 2:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #19 Matěj Pezda (2:9)
52:07 Řezáč trefuje šibenici a zvyšuje.
51:43 Havířovský pokus končí za mantinely.
51:01 Olomouc se udržuje na polovině hostů, nedaří se však zakončit.
49:36 Další střela domácích je zastavena brankářovou nohou.
49:11 Timeout FBS Olomouc
49:07 Ambrož překazil rozehrávku hostů.
48:14 Mikulíkovi sjel míček od hokejky.
46:33 GÓL Torpedo Havířov! 2:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #47 Martin Buják (2:8)
46:33 Havířov nadělil Olomouci v rychlém sledu za sebou opět po dvou brankách.
46:14 GÓL Torpedo Havířov! 2:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Radek Stolárik, asistoval #44 Ondřej Urbančík (2:7)
44:58 Jarmarovi se ani nadvakrát nedaří skórovat.
42:47 Míček se odráží od Blechovi nohy až k protější tyčce. Brankové čáře se naštěstí pro domácí vyhýbá.
41:47 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Radek Stolárik, asistoval #54 Jakub David (2:6)
41:02 Ambrožův rychlý únik zastaven.
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
39:51 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
39:51 Nahrávku z poloviny Řezáč využívá a 9 vteřin před koncem třetiny ještě upravuje průběžný stav.
39:25 Přerušení hry znemožňuje Pírkovi pokračovat ve hře.
38:22 Čas oba týmy využívají k vystřídání.
36:21 Stolárikovi i přes úspěšné obehrání soupeře míček uskakuje z čepele.
34:56 Míček neustálé střídá své působiště na obou polovinách.
32:25 Řezáčova střela "lízla" brankovou konstrukci, avšak v síti míček nekončí.
31:41 Romanovský blokuje střelu havířovských.
29:48 Novákova nahrávka do prázdné končí pouze na botě Daniše, hra pokračuje bez přerušení.
28:40 Blecha zákrokem opět zachraňuje situaci.
27:43 Situace 2 na 1 ze strany hostů nepřináší své ovoce.
26:21 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #88 Vojtěch Petřík (2:4)
26:21 V rychlém sledu za sebou padá již třetí branka, i tentokrát do sítě domácích.
24:47 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #11 Samuel Řezáč (2:3)
24:47 Řezáčovi sjel míček z florbalky, avšak přímo na čepel Pezdy.
24:12 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Matěj Ivo Pírek, asistoval #20 Petr Sova (2:2)
24:12 Po standartní situaci končí míček v bráně hostů.
23:47 Útok protistrany končí obdobným výsledkem.
22:48 Útočná akce olomouckých nepřináší změnu stavu utkání.
20:58 Ambrož nenechává soupeře rozehrát.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:24 Ani tentokrát Blecha nezklamal, stav zůstává nezměněn.
18:33 Blecha zachraňuje situaci.
17:08 Horryho střela končí na hrudi soupeřova obránce.
15:33 Nebezpečný souboj přímo u pořadatelského stolku končí přerušením hry ze strany rozhodčích.
14:11 Mikulík svou střelou tentokrát trefuje prvního hráče do nohy.
12:51 Nepovedená rozehrávka Havířova končí nebezpečnou situací, Olomouci se však nepovedlo skórovat.
12:02 Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:03 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Robin Večeřa, asistoval #41 Antonín Mikulík (1:2)
10:03 Večera trefuje Rusze do nohy, ta však nezabránila míčku projít přes brankovou čáru.
08:18 Mikulík prověřuje brankáře hostů.
07:12 Domácí tlačí soupeře, stále však bez úspěchu.
05:11 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík bez asistence (0:2)
05:11 Petřík využívá zmatku domácích v předbrankovém prostoru a rozdíl činí již dvě branky.
04:47 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #44 Ondřej Urbančík (0:1)
04:47 Střelou od modré Chmiel dostává svůj tým do vedení.
03:31 První střela hostů končí za hracími mantinely.
02:59 Ambrožův výpad byl zastaven soupeřovou obranou.
01:42 Havířov se stále snaží usadit na půlce soupeře.
00:01 Úvodní míček získal tým hostů.