• 53 52:19
    3:7
    (Vysoký)

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 3:7
branky: 15. Prokop Hanzlík, 17. Jakub Wolf, 26. Jan Lebeda - 3. Jakub Langpaul, 14. Jiří Jebavý, 18. Filip Knettig, 28. Martin Hanuš, 31. Martin Hanuš, 50. Daniel Havel, 53. Jakub Langpaul; rozhodčí: Martin Trnka - Kateřina Hátlová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Michal Malý 10 - Vojtěch Fof 31; po třetinách: 2:3, 1:2, 0:2
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Dnešní nepříliš pohledné utkání, které moc tempa nepobralo, rozhodla větší jistota rozdílových hráčů v zakončení a ve hře v útočném pásmu. Klukům, co dnes odjezdili vítězně dva zápasy dorostu a zvládli vítězně tento zápas smekám. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Děkuji týmu za utkání. Bojovnost,nasazení se nám vytknout nedá, nicméně mnoho ibdividuální chyb a špatných rozhodnutí rozhodlo dnešní utkáni ve prospěch soupeře. Dnes bohužel i trošku smůla 5x trenfená branková konstrukce. děkujeme Náchodu za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 18:6
52:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:7)
49:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Daniel Havel, asistoval #66 Jan Štach (3:6)
49:12 Náchodský štastlivec si dnes odnese suvenýr v podobě míčku.
46:54 Individualní akce Vítka Ryby nám gól bohužel nepřinesla.
44:58 Hosté nastřelují tyč v oslabení.
44:08 Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
30:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #42 Filip Knettig (3:5)
30:30 Nešťastmý odraz od domácího obránce končí v síťi.
29:38 Vyloučen hráč #74 Martin Cupal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou
27:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (3:4)
25:53 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #21 Jan Lebeda, asistoval #36 Petr Szturc (3:3)
25:53 Svůj premiérový gól střílí Jan Lebeda.
23:48 Hořický odchovanec Eliot Festa krásnou střelou rozezněl tyč.
20:59 Jakub Langpaul střílí břevno.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
17:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #66 Jan Štach (2:3)
16:08 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #98 Prokop Hanzlík (2:2)
16:08 Tito dva dnes opravdu září.
14:30 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #89 Jakub Wolf (1:2)
14:30 Jakub Wolf našel Prokopa Hanzlíka v předbrankovém prostoru, který se nemýlil.
13:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #85 Adam Balek (0:2)
12:48 Hra je plná nepřestností a nedotažených akcí.
02:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
02:29 Domácí nastřelují tyč.
00:27 Domácí v první velké šanči, ale skóre pořád zůstává stejné.