• 60 59:58
    10:4
    (Schorník)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 10:4
branky: 18. David Lácha, 24. Matěj Švácha, 31. Martin Benda, 32. Lukáš Netrh, 36. Matěj Švácha, 40. Martin Benda, 43. Lukáš Netrh, 54. Matěj Švácha, 55. Marek Fuchs, 58. Jakub Šedivý - 3. Daniel Dolejš, 49. Daniel Dolejš, 59. Daniel Dolejš, 60. Daniel Dolejš; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Šimon Staněk 22 - Matěj Habart 34; po třetinách: 1:1, 5:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Konečně nám to tam napadalo. Zápas jsme měli skoro celý pod kontrolou (až na poslední dvě odfláknuté minuty), hráli jsme sebevědomě a aktivně v útočném pásmu. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Plocha Zdeněk (Trenér): Nedůslednost v obrané činnosti ,nedůraz v útočné činnosti a neproměnování šancí vedlo s zaslouženému výtězství domácích. Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #45 Martin Schorník (10:4)
58:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #7 Patrik Novotný (10:3)
58:33 Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #32 Adam Dvořák.
57:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (10:2)
54:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #45 Michal Fuchs (9:2)
53:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (8:2)
48:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (7:2)
45:22 Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
42:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #12 Martin Benda (7:1)
40:01 Zahajovací buly třetí třetiny vyhrává Milevsko.
40:00 Střely ve 2. části: 19:9
39:32 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #78 Matěj Rapp (6:1)
39:32 Další gólová střela Bendy.
35:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
35:59 Parádní souhra Fuchs - Švácha končí gólem.
34:05 Vyloučen hráč #67 Jakub Šedivý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
32:47 Vynikající zákrok předvedl také Habart.
32:06 Staněk chytá další nebezpečnou střelu Milevska.
31:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh bez asistence (4:1)
30:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #10 David Lácha (3:1)
30:07 Vynikající střela Bendy končí za zády golmana Milevska.
24:57 Znovu výborný Staněk.
23:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (2:1)
23:00 Slavia otáčí zápas ve svůj prospěch.
20:15 Slavia je na začátku druhé třetiny hodně aktivní.
20:00 Střely v 1. části: 15:4
19:20 Rapp znovu perfektní v obraně.
17:11 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #10 David Lácha, asistoval #79 David Biněda (1:1)
11:28 Perfektní návrat Rappa.
06:43 Samostatný únik Milevska překazil výborný Staněk.
02:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
02:53 Parádním gólem se blýskl Dolejš.
01:01 První standartní situace pro domácí.