• 60 59:57
    16:6
    (Vosátka)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - TJ Sokol Královské Vinohrady 16:6
branky: 7. Lukáš Vašíček, 10. Lukáš Vašíček, 17. Lukáš Vašíček, 21. Lukáš Vašíček, 21. Maxim Grega, 28. Mário Ozimý, 30. Šimon Batkovič, 34. Matěj Vosátka, 36. Lukáš Vašíček, 40. Šimon Batkovič, 42. Mário Ozimý, 44. Mário Ozimý, 52. Mário Ozimý, 53. Lukáš Vašíček, 58. Mário Ozimý, 60. Lukáš Vašíček - 24. Jakub Pekárek, 31. Matyáš Cvejn, 39. Richard Kellenberger, 41. Miroslav Řehák, 47. Richard Kellenberger, 48. Jonáš Obermann; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 16, František Stárek 7 - Vojtěch Vítek 18, Jiří Trojan 7; po třetinách: 3:0, 7:3, 6:3
60:00 Komentář hostů Paštika Marek (Trenér): Dneska byl soupeř lepší, ale o velkým rozdílu ve skóre rozhodla hlavně soupeřova kvalita v zakončení.
60:00 Komentář domácích Grmolec Jan (Trenér): Komentář (Matěj Šídlo): Dneska zápas, který jsme až na pár chyb měli po celou dobu pod kontrolou. Příští týden rozhodneme. V pátek to byli dva měsíce, co jsem v Bohemce a děkuji za to. Děkujeme rozhodčím a soupeři za zápas, divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 16:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #91 Matěj Vosátka (16:6)
59:57 Vašíček sedmým gólem zakončuje dnešní krásnou podívanou.
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
57:56 Ozimý má také skvělý zápas, dává svůj pátý gól.
57:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 15:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #74 Filip Brynda (15:6)
57:40 Ke konci zápasu už tempo obou týmu trochu polevilo.
56:30 Stárek hezky chytá střelu hostů.
52:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 14:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #96 Daniel Grézl (14:6)
52:46 Vašíček má double hattrick. Skvělý výkon.
51:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 13:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #33 Kryštof Hozman (13:6)
51:24 Ozimý ukázal svou obrovskou rychlost a dává svůj čtvrtý gól.
50:30 Jílek trefuje pravou tyč.
49:50 Vosátka se netrefil do prázdné brány.
47:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #36 Adam Gere (12:6)
47:16 Vinohrady dávají další gól, ve třetí třetině jsou střelecky ve formě.
46:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #40 František Urbánek (12:5)
46:25 Hosté dávají pátý gól, Urbánek má hattrick asistencí.
46:06 Vašíček těsně přestřelil branku.
43:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #88 Maxim Grega (12:4)
43:58 Ozimý dovršuje hattrick, na všechny tři branky mu nahrál Grega.
43:16 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #16 Tomáš Fryš.
43:16 Fryš z nájezdu těsně přestřeluje branku.
41:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:4
41:59 Domácí střílí celkově již 15. branku zápasu a třetí třetina tedy nejspíš bude stejného rázu jako první dvě.
40:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #40 František Urbánek (10:4)
40:39 Třetí třetinu lépe začali hosté, Řehák dává jejich čtvrtý gól.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 František Stárek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #67 Jiří Trojan družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00 I Vinohrady hlásí změnu v bráně, třetí třetinu odchytá Trojan.
40:00 Bohemka mění brankáře, poslední třetinu bude branku střežit Stárek.
40:00 Střely ve 2. části: 16:10
39:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #96 Daniel Grézl (10:3)
39:17 Domácím se daří rychle odpovědět na branku hostů a vedou opět o 7 gólů.
38:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #71 Marek Honzák (9:3)
38:50 Hostům se v posledních dvou minutách dařilo tlačit na domácí a je z toho gól, stav zápasu je 9:3.
37:20 Kovařík výborně chytá střelu Honzáka.
35:56 Domácí jsou opět v plném počtu, oslabení zvládli bravurně.
35:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #2 František Stárek (9:2)
35:09 Vašíček získal míček na útočné polovině a dává další gól, tentokrát dokonce v oslabení.
33:56 Vyloučen hráč #80 Mário Ozimý družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
33:56 Hosté mají první přesilovku zápasu.
33:47 Grega z dorážky těsně minul branku.
33:19 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
33:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (8:2)
33:19 Vosátka dává osmý gól domácích. Vašíček má bilanci 4+1.
30:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #40 František Urbánek (7:2)
30:52 Kovařík těsně nedosáhl na Cvejnovu přízemní střelu a ten tedy dává druhý gól hostů.
30:00 Zápas sleduje 22 věrných diváků. Děkujeme za podporu.
29:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:1
29:40 Batkovič dává již sedmý gól domácích.
27:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
27:56 Ozimý zakončuje krásnou akci domácích.
27:05 Trnka přestřeluje odkrytou bránu.
25:53 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #63 Filip Ouředníček.
25:53 Ouředníček z nájezdu trefuje břevno.
25:52 Kovařík vyběhl z brány a srazil hráče hostů, bude následovat trestné střílení.
24:30 Burger z dálky prověřil Vítka, ten následně vykryl i střelu z dorážky.
23:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #37 Miroslav Řehák (5:1)
23:32 Hosté snižují náskok domácích.
22:30 Celá druhá třetina se zatím hraje ve vysokém tempu.
20:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Tomáš Trnka (5:0)
20:52 A další gól, domácí začali druhou třetinu ve velkém stylu.
20:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #97 Šimon Batkovič (4:0)
20:18 Neuvěřitelný začátek druhé třetiny, hosté se dostali do rychlé šance, Kovařík střelu chytil a z následného protiútoku domácí střílí čtvrtý gól utkání.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
17:59 Ozimý dobrou střelou těsně míjí levou spojnici.
16:46 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
16:46 Vašíček je při chuti, po průnikové přihrávce Batkoviče dovršuje svůj hattrick.
16:05 Kovařík skvělým zákrokem stále drží čisté konto.
14:55 Kovařík dobře chytá přízemní střelu Urbánka.
14:00 Oba týmy nyní dobře brání, šancí je málo.
12:20 Vosátkovi se v dobré šanci nepodařilo obhodit brankáře.
11:20 Hosté byli velmi blízko gólu, střelu ale někdo z domácích zachytil na branové čáře.
09:55 Ozimý dobře zpracoval výhoz Kovaříka, střelu ale vyslal pouze do brankáře hostů.
09:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
09:07 Domácí se zásluhou Vašíčka dostávají do dvougólového vedení.
08:40 Kyselka z dobré šance minul pravou tyč.
08:00 Kroužek z dorážky trefuje spojnici.
06:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
06:32 Vašíček s klidem zakončil do odkryté branky po krásné přihrávce Batkoviče.
05:30 Hostům se dlouho nedařilo dostat z nátlaku domácích, ke střele je ale nepustili.
04:30 Hauptmann ze středu hřiště přestřeluje bránu.
03:50 Ze začátku zápasu jsou domácí více na balónku.
02:40 Kyselka nebezpečně střílí, Vítek si připisuje zákrok.
02:00 Bohemka nedokázala zakončit nebezpečný protiútok.