• 57 56:44
    4:6
    (Janda)

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 4:6
branky: 37. Vítek Ryba, 55. Prokop Hanzlík, 56. Petr Szturc, 57. Prokop Hanzlík - 1. Adam Černý, 13. Lukáš Drahný, 16. Lukáš Drahný, 23. David Strnádek, 39. Tomáš Belej, 49. František Kadavý; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Michal Malý 24 - Jan Matějka 15; po třetinách: 0:3, 1:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Asistent trenéra): V dnešním zápase byla škoda našich chyb v první třetině, kde se soupeř dostal do vedení a pro nás bylo pak těžší se psychicky vypořádat s nepříznivým skóre i nátlakovou hrou soupeře. Do vlastní kvalitnější hry jsme se dostali až po změnách v třetí třetině. Díky klukům za snahu plnit pokyny a za bojovnost až do komce utkání. Díky soupeři za derby v duchu fair play.
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dnešní zápas jsme si zkomplikovali opět jenom a jenom sami. Dnes jsme 95% zápasu byli jasně lepší, šancí jsme měli nezpočet, ale naše produktivita je věc která nas trápí, musíme to zklidnit. Bohužel dohráváme zápas ve stresu. 3 bodů si ceníme, které jsou pro naší psychiku důležité. Děkuji soupeřům a rozhodčím za fair- play zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:15 Hradec zkouší hru v šesti.
57:13 Drahný byl opět před Hradeckou brankou sám, ale nedokázal trefit skákající míček.
56:44 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #5 Andrej Janda (4:6)
55:41 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #36 Petr Szturc, asistoval #98 Prokop Hanzlík (3:6)
55:41 2 na 1, kterou krásně hradečtí vyřešili. Hanzlík poslal přihrávku mezi nohama pardubického hráče a Petr Szturc krásně trefuje.
54:08 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:6
54:08 Zblokovaná střela Prokopa Hanzlíka končí za zády pardubického brankáře.
53:35 Hráči Pardubic mají na florbalkách míček, ale nemohou se dostat přes dobře postavou obranu Hradce.
50:48 Zblokovaná střela Vítka Ryby končí vysoko nad brankou.
49:31 Přihrávka na Kadavého, který byl sám před brankou, neprošla.
48:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #4 Adam Cibere (1:6)
48:07 František Kadavý hrudí tečuje střelu Adama Cibere do pravé šibenice.
47:10 Nebezpečná střela Kvasila zkončila v boční síťce branky.
40:00 Střely ve 2. části: 2:11
39:57 Bělej měl před sebou odrytou branku, ale trefil jen tyčku.
38:29 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej z trestného střílení (1:5)
38:29 Tentokrát klička do backhandu a ta končí za zády brankaře.
37:27 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #28 Tomáš Belej.
37:27 Zajímavý nájezd při kterém se Belej snažil otočit kolem brankáře, ale míček nedokázal doltačit za jeho záda.
36:08 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #36 Petr Szturc (1:4)
36:08 Rozehrávka z rohu z které Vítek Ryba vyběhl a trefil pravou šibenici.
35:17 Machatý měl zajímavou šanci vystřelit, ale střela se mu nepovedla a Michal Malý s ní neměl žádný problém.
32:32 Sledujeme pasáž hry, kde se týmy střídají u balónku, ale ani jeden si nedokázal vytvořit brankouvou šanci.
24:06 Macháček běžel sám na branku po výhozu brankáře, ale nedokázal trefit branku.
22:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #28 Tomáš Belej (0:4)
22:53 Strnádek střílí z basketbalové trojky a trefuje přesně.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
18:11 Drahný šel opět sám na branku, ale Michal Malý vytáhl svělý zákrok a míček vyrazil mimo branku.
15:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #20 Adam Černý (0:3)
15:03 Rozehrávka na Adama Černého, který vrací na Drahného a ten zvyšuje na 3:0
15:00 Vyloučen hráč #4 Filip Brejcha družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
12:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (0:2)
12:49 Krosovka přes velké brankoviště nedokázal nikdo zastavit a Lukáš Drahný neměl těžkou práci a do odkryté branky zvyšuje na 2:0.
07:54 Přihrávka přes velké brankoviště Hradce, kterou v poslední chvíli vystihl Hanzlík.
04:51 Lukáš Drahný šel sám na brankáře Hradce, ale byl pod talkem a střela zkončila po zásahu brankáře mimo branku.
02:24 Hradec měl standartku ze zajímavé pozice, ale rozehrávající hráč přihrávkou na druhou stranu hřiště nikoho nenašel.
00:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (0:1)
00:51 Pardubice hned od začátku začali presovat a i díky tomu Adam Černý uklízí míček do branky domácích.
00:01 Úvodní buly pro Hradec