8:9
    Josef NOVÝ
    (Čermák)

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 8:9p
branky: 4. Adam Martin, 5. Martin Pretl, 14. František Tadeáš Kubík, 25. Martin Jeníček, 40. František Tadeáš Kubík, 48. Adam Manas, 56. Adam Martin, 60. Marek Cígler - 11. Jan Karel Matějka, 17. Dominik Prudil, 36. Matěj Čika, 38. Matěj Čika, 39. Matěj Čika, 49. Josef Nový, 58. Dominik Prudil, 60. Hugo Hübner, 61. Josef Nový; rozhodčí: Jiří Jelínek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:0 + Hugo Hübner 4; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Leština 25 - Jakub Janoušek 19; po třetinách: 3:2, 2:3, 3:3, 0:1
70:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Znovu pro mě velmi těžké hodnotit. Druhý domácí zápas, znovu jsme moc chtěli uspět a znovu nám to těsně uteklo. Na první pohled velké zklamání, ale přes prohru jsem na kluky velmi hrdý za výkon i za to, jak se dokázali vyrovnat s mnoha těžkými momenty, které toto utkání přineslo. Díky soupeři za kvalitní zápas a divákům za podporu!
70:00 Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér): Težké utkání ve kterém jsme měli hodně krizových chvílích, jak v první třetině, tak ve třetí. Závěr zápasu byl šílený, zápas byl velmi vyhrocený a my jsme nakonec zvládli sebevědomě závěr. S 2 body jsme spokený a připravíme se na poslední víkend.
70:00 Střely v prodloužení: 1:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:27 GÓL Kanonýři Kladno! 8:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #81 Martin Čermák (8:9)
60:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:44 GÓL Kanonýři Kladno! 8:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #15 Matěj Čika (8:8)
59:06 GÓL Florbal Chomutov! 8:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Marek Cígler, asistoval #55 Jan Fator (8:7)
58:28 Domácí jsou v přesilové hře, ale hosté zvládli vyrovnat.
57:34 GÓL Kanonýři Kladno! 7:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (7:7)
56:59 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za hrubost
56:33 Chomutov navýšil a to přesně Adam Martin, který proměnil trestné střílení.
55:58 GÓL Florbal Chomutov! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin z trestného střílení (7:6)
55:38 Timeout Kanonýři Kladno
53:33 K míčku se po delší době dostává i Chomutov, který chce ještě navýšit na svém brankovém skóre.
52:41 Timeout Florbal Chomutov
51:28 V dnešním utkání už třetí přesilová hra pro hosty, domácí mají stále co dohánět.
50:51 Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
48:57 GÓL Kanonýři Kladno! 6:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový, asistoval #20 Dominik Prudil (6:6)
47:52 Hosté zatím nevyužívají své přesilové hry.
47:08 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas bez asistence (6:5)
47:04 Vyloučen hráč #55 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi
46:18 Leština v plné síle, zvládá chytat hned několik střel po sobě.
44:54 Volný úder pro Kladno, který střílí na bránu a Leština chytá.
42:50 Po těžké bitvě si míček odnáší Chomutov.
41:05 Z bitvy v rohu u domácí branky si míček odnáší domácí Chomutov.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:11 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #91 Matěj Dolejší (5:5)
38:46 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #97 Josef Nový (4:5)
38:27 Hosté zvládli využít své přesilové hry.
37:25 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #69 Hugo Hübner (4:4)
36:21 Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
36:04 Stačil jeden útok hostujícího týmu a Kladno snižuje, domácí se však snaží pár branek ještě vstřelit.
35:34 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #81 Martin Čermák (4:3)
33:49 Šulaj byl připraven o míček, ale zvládl ho vybojovat nazpět.
32:24 Leština neuvěřitelným zákrokem chytá perfektní střelu ze strany hostů.
30:39 Dolejší nezvládl podržet míček a tak ho ztrácí.
29:44 Fantastický útok Jeníčka a Manase, kteří posílají další střelu.
26:29 Jeníček si v bitvě pokryl míček a tak mají domací další šanci na útok.
25:59 Domácí opět na míčku a dostávají se rovnou do útoku.
24:04 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #5 Adam Manas (4:2)
22:13 František Kubík úžasným zákrokem získává míček pro svůj tým.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:42 Domácí se drží v obraně a brání se před útokem hostů.
18:41 Za krátký okamžik se bude odehrávat poslední minuta první třetiny a na míčku je Kladno.
16:37 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (3:2)
14:31 Velice efektivní útoku vytváří Kladno.
13:34 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #21 Martin Šulaj (3:1)
12:47 Kvůli nepovedenému útoku Kladna se tak na míček dostává Chomutov.
10:31 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Jan Karel Matějka bez asistence (2:1)
10:04 Ze středu rozehrává Kladno a domácího se drží v obraně.
08:29 Kladno získává míček a rovnou posílá pár střel na domácího brankáře.
07:33 Kladno se vůbec nedostává k míči, domácí se stále drží na útočné polovině.
05:34 K míčku se dostává opět domácí tým, který se rovnou posouvá do útoku.
04:00 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #21 Martin Šulaj (2:0)
03:52 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #64 Martin Tvrdek (1:0)
02:55 Míček má pod kontrolou převážně domácí tým.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.