59
  • 59 58:59
    Bulldogs

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4
branky: 24. Martin Svatoň, 27. Lukáš Holásek, 43. Richard Kalousek - 14. Aleš Fanta, 14. Marek Habler, 28. Lukáš Boček, 58. Aleš Fanta; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 4 + Martin Koudelka OS:1; využití: 1:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Koudelka 18, Michal Bžoněk 4 - Šimon Večeřák 18; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Z naší strany konečně florbalový výkon, kdy jsme museli vždy dotahovat, ale stále jsme měli sílu zápas dotáhnout a vyhrát. Bohužel individuální zkraty hráčů nám nepomohly k tomu urvat utkání na naší stranu, a proto musíme bojovat dále. Děkuji soupeři za utkání!
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Trenér): Dnes náš společný zápas konečně nevypadal jako gladiátorská potyčka a to díky dobrému výkonu rozhodčích. Konečně. Vyrovnaný zápas, který rozhodla nedisciplinovanost domácích. Díky soupeři za utkání a doufám, že se oba potkáme v TOP12.
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
59:59 Děkujeme, že jste sledovali tento zápas, těšíme se na Vás u dalšího utkání.
59:26 Buldogs hrají v šestiu ve snaze vyrovnat utkání.
59:14 Gullivers svojí agresivitu stále zvyšují, ale rozhodčí ji nehorázným způsobem přehlížejí.
58:59 Timeout Bulldogs Brno
57:53 Gullivers se znovu ujímají vedení.
57:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #55 Alex Dokládal (3:4)
57:17 Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
56:44 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
56:24 Rozhodčí vyloučili dalšího Buldoka, ale Guliverská agrese zůstává nepotrestaná.
55:32 Gullivers se snaží využít střídání gólmanů, ale zatím neúspěšně.
55:00 Buldoci znovu hrají v plném počtu.
54:32 Utkání se vyostřuje.
53:40 Hanzelka zachytil tělem první střelu hostů v přesilovce.
52:29 Buldoci v oslabení napadají a drží se v útočném pásmě.
52:23 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Michal Bžoněk družstva Bulldogs Brno
52:22 Vyloučen hráč #99 Martin Koudelka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování
52:22 Vyloučen hráč #99 Martin Koudelka družstva Bulldogs Brno - osobní trest
52:22 Koudelka dostal osobní trest.
51:31 Hosté našli před bránou volného hráče, ale Buldoci nahrávku zachytili a zaútočili.
50:44 Koudelka zneškodnil další šanci.
50:23 Buldoci se ujali inciativy a útočí.
49:40 Buldoci jsou znovu na míčku a kombinují v útočném pásmu.
48:46 Gullivers se znovu snaží ujmout vedení, ale Koudelka jim nedává žádnou šanci.
48:10 Buldoci se dostali do úniku, ale šanci neproměnili.
48:00 Gulliverská agrese nabírá na obrátkách.
47:23 Gullivers se dostali do úniku, ten jim, ale nevyšel aBuldocci se z toho dostali do úniku.
46:30 Buldoci krásně našli Kalouska, ten ale jen trefil brankářovu nohu.
46:00 Gullivers znovu hrají agresivně a rozhodčí tuto agresivitu přehlíží.
45:35 Buldoci stále napadají a získávají míčky.
45:04 Kalousek v rohu vybojoval míček a nahrál volnému spoluhráči, ten ale netrefil bránu.
44:07 Buldoci navzdory tomu, že jsou v oslabení stále napadí a získávají míček.
43:25 Hosté poprvné ve své přesilovce vystřelili, ale připravený Koudelka vychytal.
42:38 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Richard Kalousek z trestného střílení (3:3)
42:38 Po vyloučení svého hráče Buldoci vybojovali trestné střílení, které proměnil Kalousek.
42:08 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:49 Gullivers jsou v útočném pásmu, ve kterém se snaží kombinovat, ale neúspěšně.
41:34 Gullivers se dostali do samostatného úniku, ale byli dostiženi.
40:58 Buldoci získali míček a kombinují ve svém obranném pásmu.
40:30 Gullivers jsou na míčku, Bulldoci je pressují.
40:01 Poslední třetinu zahajuje vítěznou buly tým Bulldogs Brno.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:59 Po konci druhé třetiny je stav 2:3 pro hosty.
39:59 Gullivers posledních 30 vteřin jsou na míčku a již jen zdržují.
38:34 Koudelka nádherně vychytal střelu do odkryté brány.
38:00 Buldoci jsou stále na míčku a snaží se vymyslet jak vyrovnat.
37:10 Svatoň byl zákeřně faulován, ale rozhodčí Gulliverskou agresi stále přehlížejí.
36:34 Domácí hráč se dostal k míčku na brankovišti Guliverů, ale jen těstě minul.
35:55 Koudelka svými zákroky likviduje všechny akce Gulliverů.
35:19 Kalousek krásně nahrál volnému Hanzelkovi, ten ale neproměnil.
34:30 Gulliverský gólman ve snaze zabtánit úniku posunul svou branku.
33:00 Gullivers jsou stále víc agresivnější, ale rozhodčí Gulliverskou agresi zatím nepotrestali.
32:57 Hanzelka se dostal do úniku, ale byl zastaven.
31:57 Gullivers po dvou minutách konečně získali míček a snaží se kombinovat.
31:41 Buldoci jsou stále na míčku.
31:20 Buldoci krásně rozehráli standartku, ale neproměnili.
30:40 Buldoci se dostávají do úniků a snaží se dorovnat.
29:41 Gullivers faulovali domácího gólmana a hráč domácích si to nenachal líbit a pustil se do menší šarvátky s agresivním hráčem z Gulliverů.
28:34 Gullivers po jejich třetím gólu hrají stále víc agresivněji, brněnské derby se vyostřuje.
28:02 Bulldogs pressují a nedávají Gulliverům šanci se dostat do útočného pásma.
27:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #41 Jakub Drga (2:3)
27:12 Gullivers se po buly v jejich obranném pásmu dostali do útoku, ze kterého vstřelili gól.
26:46 Gullivers se po chybě Buldogů dostávají do útočného pásma, ale domácí útok zastavili a dostali se do úniku.
26:17 Buldoci využili svojí přesilku a srovnali utkání.
26:01 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #49 Adam Vágner (2:2)
25:18 Buldoci ve své přesilové hře zvyšují tlak a drží míček v útočném pásmu.
24:26 Vyloučen hráč #9 Aleš Fanta družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
24:26 Po ztrátě míčku faulovat hráč hostů s číslem 9, byl vyloučen na dvě minuty za sekání.
23:14 Buldoci po vybojovaném míčku vstřelili gól.
23:10 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #24 Jakub Hanzelka (1:2)
22:18 Gullivers jsou před vlastní brankou velmi agresivní.
21:37 Buldoci se po rychle zídśkaném míčku dostávají do útočného pásma a rychle zakončují.
20:55 Gullivers se dlouhou přihrávkou dostávají do útočného pásma, ve kterém zakončují, ale neúspěšně.
20:21 Gullivers získávají míček a kombinují ve svém obraném pásmu.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají Buldoci.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:59 Dámi a pánové skončila první třetina utkání mezi domácími Bulldogs Brno a Gullivers Brno, hosté po první třetině vedou 2:0.
19:00 Začíná posledním minuta první třeniny, Bulldogs se nakonec první třetiny jesšte dostali do zakončení, ale gól nevstřeli.
18:13 Bulldogs se dostávají do rychlého zakončení, ale neproměňují.
17:17 Bulldogs stále napadají a snaží se vyrovnat.
16:34 Derby mezi dvěma brněnskými družstvi se čím dál víc přiostřuje.
16:00 Bulldogs se rychle dostávají do pásma a snaží se zakončit.
15:33 Gullivers se dostali do rychlého úniku, ale bránící hráč Bulldogs akci krásně zastavil.
14:36 Bulldogs se po dvou inkasovaných gólech snaží napadat a získat míček.
13:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #37 Ondřej Valeš (0:2)
13:12 Gullivers se dvakrát rychle po sobě dostali ke střelám, které obě proměnili. Stav utkání je 2:0 pro hosty.
13:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #14 Adam Drga (0:1)
11:23 Gullivers jsou na míčku a snaží se zakončit, ale Koudelka a obrana domácích zatím nedává hostům žádnou šanci.
10:32 Buldoci se dostali do úniku a rychle zakončují.
09:54 Po dlouhé době se objevila střela na hřisti, střela byla vypálena hosty.
09:06 Buldoci se dostali k míčku a udržovali ho v útočném pásmu.
08:31 Tými rychle střídají a snaží se vzájemně napadat.
07:40 Buldoci se po vybojovaném míčku snaží zaútočit, ale zatím neúspěšně.
06:00 Buldoci napadají a Gullivers se dostávají pod tlak , ze kterého se zatím nejsou schopni probojovat.
05:15 Buldoci se po dlouhém míčku od Vavrňáka dostávají do útoku, ale šanci neproměnili.
04:21 Hosté se dostávají do větší šance, ale neproměnili, Buldoci toho využili a podnikli rychlý protiútok.
03:30 Buldoci se rychle dostávají do pásma, ale jejich útok byl odražen.
03:07 Buldoci vybojovali faul v útočném pásmu, po které se snaží zakončil, ale neúspěšně.
02:40 Hosté se poprvé dostávají ke střele, kterou vyrazil Koudelka.
02:00 Žádný ze dvou týmů zatím nedrží moc dlouho míček, míček koluje od jednoho týmu k druhému.
01:26 Buldoci se po získání míčku dostávají do útočného pásma a neúspěšně střílí.
00:30 Gullivers se ujímají míčku a kombinují ve svém obranném pásmu.
00:01 První buly tohoto zápasu vyhrává Bulldogs Brno a hned se vrhají do útoku.
00:00 Dobré poledne vážení diváci, vítáme vás na utkání čtvrtého kola juniorské soutěže mezi domácími Bulldogs Brno a hosty Sokol Brno I Emkocase Gullivers.