8:11
    Adam KLUSOŇ
    ()

Zlín Lions - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 8:11
branky: 4. David Vodica, 8. Ondřej Balner, 15. David Vodica, 20. František Tvrdoň, 20. Ondřej Balner, 31. Adam Jiříček, 35. David Vodica, 58. David Vodica - 4. Michal Malec, 23. Matyáš Gryc, 33. Tomáš Zeisel, 39. Michal Horák, 44. Tomáš Zeisel, 46. Jakub Vařecha, 47. Jakub Vařecha, 50. Michal Malec, 57. Jakub Vařecha, 60. Jakub Vařecha, 60. Adam Klusoň; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2 + Ondřej Balner OS:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Marek Šiška 22 - Matěj Buršík 31; po třetinách: 5:1, 2:3, 1:7
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Dneska to z naší strany byl dvě třetiny florbal na úrovní kategorie elévů. Shodou záhadných okolností a brankáře nebylo skóre zápasu po dvou částech o 15 gólů v náš neprospěch. Pochvala za bojovnost a návrat k vlastní hře a chladné hlavě, to bude poslední hrací víkend náš hlavní úkol. Soupeři díky za zápas.
60:00 Komentář domácích Vít Daniel (Vedoucí): Dnes nám konečně vyšel vstup do zápasu a v prvních dvou třetinách jsme byli lepším týmem. Bohužel katastrofální třetí třetinou jsme opět spadli na dno a to co se stalo na konci zápasu z naší strany po vstřeleném golu do florbalu nepatří. D níky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 8:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň bez asistence (8:11)
59:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 8:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (8:10)
59:17 Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za bránění ve hře
57:28 GÓL Zlín Lions! 8:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (8:9)
57:28 Vyloučen hráč #27 Ondřej Balner družstva Zlín Lions - osobní trest
57:28 Vyloučen hráč #39 Filip Juřica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
56:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #4 Lukáš Suk (7:9)
51:25 Zlín se snaží o srovnání.
49:25 Hattrick se ujímá vedení pro vstřelené brance Malece.
49:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (7:8)
46:58 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
46:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #6 Marek Zapletal (7:7)
46:58 Hattrick srovnává.
45:25 Hattrick snižuje na rozdíl jedné branky.
45:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #67 Adam Klusoň (7:6)
43:19 Hattrick opět snižuje.
43:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #47 Tomáš Zeisel, asistoval #61 Štěpán Ludmila (7:5)
42:35 Hattrick na své obranné polovině.
40:00 Střely ve 2. části: 16:12
38:54 Hattrick snižuje na rozdíl 3 branek.
38:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #47 Tomáš Zeisel (7:4)
37:25 Jiříček neproměňuje svůj individuální únik na golmana Hattricku.
35:42 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za vysoká florbalka
34:24 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #22 František Tvrdoň (7:3)
34:24 Vodica zvyšuje náskok a dává svůj hattrick.
32:24 Hattrick snižuje.
32:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #47 Tomáš Zeisel, asistoval #31 Michal Malec (6:3)
32:10 Hattrick na míčku.
30:17 Zlín navyšuje vedení.
30:16 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #22 František Tvrdoň (6:2)
29:14 Zlín na útočné polovině.
27:03 Střelu Davida Vodici chytá golman hostujícího týmu.
25:15 Holiš získává míček na středu hřiště ale šanci neproměnil.
22:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #17 Tadeáš Gryc (5:2)
22:54 Rozehrávka Hattricku končí v síti zlínského golmana.
21:45 Hattrick na své obranné polovině.
20:03 Úvodní buly vyhrává Zlín.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:48 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #30 Jaromír Hala (5:1)
19:48 Akce Balnera, Haly a Holiše končí gólem.
19:06 Buly vyhrává Zlín.
19:04 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň bez asistence (4:1)
19:04 Tvrdoň získal míček a navyšuje náskok Zlína.
16:59 Hattrick na útočné polovině Zlína.
15:24 Akce zlínské dvojice Vodica a Jiříček bohužel neúspěšná.
14:06 GÓL Zlín Lions! 3:1
13:08 Zlín se snaží o úspěšnou rozehrávku.
10:07 Oba týmu střídají.
07:16 Zlín se ujímá vedení.
07:15 GÓL Zlín Lions! 2:1
06:51 Neúspěšná rozehrávka domácího týmu.
06:19 Zlín na míčku.
03:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (1:1)
03:42 Hattrick srovnává.
03:00 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (1:0)
03:00 Zlín se ujímá vedení.
02:01 Střelu Tvrdoně chytá Buršík.
01:42 Rozehrávka hostujícího týmu končí mimo bránu.
00:15 Hattrick vyhrává úvodní buly.