4
  • 60 59:54
    2

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SK Meťák České Budějovice 15:1
branky: 7. Robert Petr Koudelka, 10. Vojtěch Petráň, 25. Martin Škorpa, 31. Matěj Jambor, 31. Matyáš Kronovetr, 33. Martin Škorpa, 34. Vojtěch Petráň, 38. Matěj Jambor, 42. Matyáš Kronovetr, 45. Kryštof Šejnost, 48. Robert Petr Koudelka, 50. Marek Matoušek, 51. Filip Bezpalec, 53. Vojtěch Petráň, 58. Matyáš Borek - 19. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Přemysl Bališ - Karel Kotyza; vyloučení: 1:4 + Martin Smudek 4; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Josef Šedivý 11 - Daniel Zdychynec 18; po třetinách: 2:1, 6:0, 7:0
60:00 Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér): Jsme rádi za první výhru v této kvalifikaci. Důležité dnes bylo udržet koncentraci po celou dobu zápasu, chuť hrát a neustále se tlačit do zakončení. Nutné k vítězství bylo také mít 100% návraty do obrany. Soupeř hrozil zejména z dobře zvládnutých brejků, naštěstí jsme jich spoustu chytli a nebo chytil brankář. Děkujeme soupeři za utkání a za týden odveta. My makáme dále, stále jen první krůček.
60:00 Komentář hostů Pírka Filip (Trenér): První třetina byla z naší strany odehrána dobře, v druhé a třetí třetině se již projevila kvalita soupeře. Gratuluji týmu Chodova k vítěství.
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
59:54 Vyloučen hráč #20 Tomáš Bezpalec družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
59:34 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
57:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #35 Marek Matoušek (15:1)
53:57 Vyloučen hráč #27 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
52:21 Petráň dovršil hattrick.
52:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #35 Marek Matoušek (14:1)
50:25 Timeout SK Meťák České Budějovice
50:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Filip Bezpalec, asistoval #82 Vojtěch Petráň (13:1)
49:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #10 Matěj Jambor (12:1)
47:35 Koudelka dorážkou vymetl pavučiny.
47:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #68 Martin Škorpa (11:1)
45:45 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:44 Desátý gól domácích střílí Kryštof Šejnost po asistenci Vojtěcha Petráně.
44:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #82 Vojtěch Petráň (10:1)
41:54 Opět hezká akce domácích, tentokrát přhrával Štefek Kronovetrovi, který zakončil krásně do šibenice.
41:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #57 Ondřej Štefek (9:1)
40:20 Jedovatá střela v podání Tomaška gólem neskončila.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:30 Souboj Bezpalec proti Bezpalcovi zvítězil ten domácí.
37:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #75 Ondřej Zlesák (8:1)
37:01 Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
34:18 Matyáš Borek míjí branku ve velké šanci.
33:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #28 Kryštof Šejnost (7:1)
32:54 Skvělý backhand Koudelky pouze míjí brankovou konstrukci.
32:18 Ukázková kombinace domácích.
32:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (6:1)
30:55 Koudelka přihrál Kronovetrovi do otkryté svatyně, a ten už se nemýlil.
30:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (5:1)
30:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #35 Marek Matoušek (4:1)
29:00 Koudelka opět prokazuje své dovednosti a bezproblémově vyřešil akci pod tlakem.
27:26 Jambor nekompromisně zbořil protihráče i s mantinely.
24:27 Po několika pokusech, které rozezněly tyče hostí se konečně dočkáváme branky v podání Martina Škorpy.
24:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #53 Matyáš Borek (3:1)
23:25 Skvělý návrat do obrany v podání Antonína Mužíka.
22:29 Další nebezpečná akce hostí.
20:09 Hned v úvodu 2. třetiny vidíme střelu hostí a zároveň i skvělý zákrok golmana domácích.
20:00 Střely v 1. části: 14:4
19:10 Právě jsme mohli vidět nebezpečnou střelu Kronovetra, která skončila na tyči.
18:15 Hosté využili jejich první výraznou akci utkání.
18:14 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (2:1)
17:04 Hostující golman hecuje své spoluhráče.
15:48 Hra se odehrává především na půli soupeře.
12:59 První přesilová hra pro domácí gólem neskončila.
09:23 Neuvěřitelnou sólo akci zakončuje gólem Vojta Petráň.
09:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #13 Jan Štefek (2:0)
06:57 Po pěkné nahrávce od Kronovetra stříli úvodní branku zápasu krásnou střelou k tyči Robert Petr Koudelka.
06:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (1:0)
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým domácích.