• 56 55:32
    2
    Mário OZIMÝ

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC Liberec 13:5
branky: 7. Mário Ozimý, 13. Šimon Batkovič, 17. Lukáš Vašíček, 24. David Veleba, 25. Matěj Vosátka, 26. Šimon Batkovič, 38. Vojtěch Bílek, 40. Mário Ozimý, 45. Šimon Batkovič, 51. David Veleba, 53. Jaroslav Petrák, 54. Filip Brynda, 55. Šimon Batkovič - 9. Bartoloměj Smolka, 18. Jakub Horník, 37. Bartoloměj Smolka, 43. Adam Stýblo, 54. Jakub Horník; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík ? - Vilém Svrček ?; po třetinách: 3:2, 5:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Grega Jozef (Trenér): Pro nás důležitá výhra i když by se našli výtky k naší hře. Jinak zápas ve slušném nasazení z obou stran. Příští neděli repete v Liberci. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Klucho Matěj (Trenér): Trapný výkon, gratulujeme Bohemce k výhře.
59:45 Hráči jsou sice unavení ale je stále na co koukat, střely padají na obě brány nepřetržitě
57:32 Slibný protiútok Bohemky nekončí gólem
56:51 Liberec hezky kombinuje, střela zblokována
55:32 Vyloučen hráč #80 Mário Ozimý družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
54:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 13:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #91 Matěj Vosátka (13:5)
54:34 Je to zábavný florbal, šance jsou početné u obou týmů
53:50 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #64 Tomáš Trnka (12:5)
53:10 GÓL FBC Liberec! 11:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #71 Lukáš Dolejš (11:5)
52:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #24 Vojtěch Bílek (11:4)
52:15 Vyloučen hráč #88 Maxim Grega družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
50:50 Liberečtí jsou nyní pod značným tlakem u své branky
50:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #23 Dominik Bürger (10:4)
49:06 Kovařík ukazuje vynikající zákroky
47:54 Liberec hraje na protiútoky ale klokani svědomitě brání
46:33 Bohemka opět ukazuje skvělou kombinaci
45:15 Čermák se dostal do velké šance
44:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #64 Tomáš Trnka (9:4)
44:02 Vyloučen hráč #22 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
42:53 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo z trestného střílení (8:4)
41:59 Dolejš skvěle zbavil míčku soupeře, asistenci si avšak nepřipisuje
41:15 Třetí třetina začíná ostře
40:00 Střely za třetí třetinu jsou 15:13 pro Bohemku
40:00 Střely ve druhé třetině 13:6 pro Bohemku.
39:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #80 Mário Ozimý, asistoval #64 Tomáš Trnka (8:3)
39:04 Na míčku jsou nyní více domácí
38:25 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
37:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #91 Matěj Vosátka (7:3)
37:18 Hosté mají mnoho nebezpečných střel, Bohemians hraje na protiútoky
36:02 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #22 Filip Smutný (6:3)
25:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #77 Jaroslav Petrák (6:2)
24:22 Bohemka se viditelně vzpamatovala
24:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #97 Šimon Batkovič (5:2)
23:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #21 Lukáš Vašíček (4:2)
16:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #23 Dominik Bürger (3:1)
08:33 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #69 Jakub Horník (1:1)
08:05 Kovařík předvedl skvělý zákrok
07:06 Bohemians presují velmi dobře
06:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
04:33 Liberec má nebezpečné protiútoky, chybí jen přesné zakončení
02:50 Oba týmy se dostávají do šancí
01:15 Začátek zápasu je vyrovnaný, Bohemka je více na balónku