4:5
    Lukáš RÁZL
    (Jakubský)

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 4:5p
branky: 6. Tomáš Belej, 28. Adam Černý, 35. Jakub Šimák, 52. Tomáš Belej - 20. Filip Knettig, 45. Jakub Langpaul, 53. Lukáš Rázl, 56. Lukáš Rázl, 61. Lukáš Rázl; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 16 - Josef Štach 18; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:3, 0:1
70:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): První dvě třetiny jsme byli horším týmem. Naše hra neměla dostatečné tempo, rychlost a nasazení. Ve třetí třetině jsme hru zrychlili byli aktivnější v obraně i útoku a vypracovali si dostatek šancí pro otočení zápasu na naší stranu. Ty jsme neproměnily a v prodloužení na rozdíl od soupeře svoji šanci využili. V příštích zápasech musíme pro tříbodový úspěch hrát 60 minut, nikoliv jednu třetinu. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas
70:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dnes jsme věděli, že soupeř bude bránit a čekat na brejky. Celý zápas jsme byli lepším týmem a místo toho aby jsme na začátku 3.třetiny vedli 6:1, tak jsme svými lacinými chybami dostali soupeře na koně, což patřičně využil. Zápas jsme si zkomplikovali jenom a jenom sami.. Prodloužení už byla loterie, ale pravidlo NEDÁŠ - DOSTANEŠ se dnes ukázalo. Soupeři a rozhodčím děkuji za fair-play zápas : Děkujeme skvělým fanouškům za podporu a uvidíme se v neděli v Hradci.
70:00 Střely v prodloužení: 1:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #87 Adam Jakubský (4:5)
60:40 Nedáš, dostaneš. Domácí v posledních 10 minutách ztratili dobře rozehraný zápas a hosté z Náchoda si odváží 2 body
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:40 Timeout SOKOLI Pardubice
55:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
55:48 Hosté rozehrávají za bránou Pardubic
53:20 Domácí proměnili přesilovou hru, hosté záhy vyrovnali a zápas je stále otevřený
52:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #61 Martin Hanuš (4:3)
51:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #44 Lukáš Drahný (4:2)
51:14 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
50:44 Hosté rozebrali Sokolskou obranu, Osifčin netrefil prázdnou bránu
50:00 Zápas se dostal do pěkného tempa, oba týmy se snaží o vstřelení branky
48:50 Na druhé straně střela Černého do Štacha
48:11 Jakubského šanci vychytal Ujec
46:44 Gól vlil Náchodu krev do žil a obrana Pardubic zažívá horké chvilky
44:55 Langpaul si naběhl do velkého brankoviště a dostal přesnou přihrávku zpoza brány
44:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #89 Antonín Donaj (3:2)
34:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #5 Jakub Šimák, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:1)
34:24 Rozehra domácích z velkého brankoviště skončila tyčkou
32:30 Domácí v plném počtu
32:20 Macháček střílel těsně vedle
32:14 Domácí šetří čas za bránou hostí
31:30 Hosté jsou ve výhodě, k balonku se dostal Belej ale Štach jeho dobrou střelu vychytal
30:57 Vyloučen hráč #89 Patrik Záruba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
27:20 Střela, dorážka, gól. Dobrý důraz Černého v brankovišti
27:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #35 František Kadavý (2:1)
25:30 Domácí oslabení ubránili
24:30 Střela hostů do tyče
23:20 Kadavý zbytečně fauloval za bránou a dává hostům početní výhodu
21:40 Obraz hry je podobný jako v první třetině, domácí jsou na míčku a snaží se přehrát blok hostí
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:20 Hosté v závěru třetiny srovnávají. Knettig si v obraně vzal balonek a dovezl ho až do brány
19:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig bez asistence (1:1)
16:40 Štach si poradil se střelou Cibereho
15:45 Rozehrávka hostí skončila střelou kolem Ujcovy tyče
13:45 Na druhé straně Štach zblokoval dorážku Drahného
13:38 Střela Kubáska rozvlnila boční síťku domácích
11:11 Domácí drží balonek a snaží se přehrát blok hostí, ti se zatím dostávají k zakončení jen po brejkových situacích
10:30 Langpaul se dostal k odraženému míčku ale Ujec byl na svém místě
09:10 Hosté měli dva brejky po sobě, domácí se stačili vrátit do obrany
07:30 Hosté se po delší době dostali k založení útoku, u mantinelu ale míček ztratili
05:55 Belej otevírá skóre dnešního utkání. Jeho tečovaná střela letěla nad nohu Štacha
05:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej bez asistence (1:0)
04:00 Domácí propadli a Jakubský místo střelby hledal nabíhajícího spoluhráče
03:16 Vyloučen hráč #35 František Kadavý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
02:15 Belej vystřelil a Štach má první zákrok
01:25 Domácí jsou u míčku a snaží se přehrát obranu hostí
00:40 Drahný se dostal ke střele, kterou hosté zablokovali