59
  • 59 58:33
    2

Wizards DDM SO Praha 10 - Kanonýři Kladno 3:6
branky: 42. Antonín Šubrt, 52. Štěpán Novák, 53. Kryštof Počta - 28. Hugo Hübner, 38. Matěj Čika, 46. Ferdinand Tomášek, 47. Hugo Hübner, 53. Dominik Prudil, 57. Josef Nový; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 5:6; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Eduard Vladař 17 - Jakub Janoušek 14; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Asistent trenéra): Dnes jsme narazili na naši trénikovou docházku z minulého týdne. Sejít se jednou týdně opravdu nastačí a to se dnes ukázalo. Soupeř trestal naší nedůslednost a chyby. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu. n
60:00 Komentář hostů Buk Jan (Asistent trenéra): Nevěděli jsme, co od soupeře čekat a v 1. třetině to bylo znát. Od 2. části jsme si lépe tvořili šance, ale soupeř hrozil z protiútoků. Ke třem bodům nás v závěru dovedla obětavost a koncentrace na hru.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:33 Vyloučen hráč #32 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
56:49 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #97 Josef Nový bez asistence (3:6)
56:00 Domácí to zkouší bez brankáře.
55:34 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
54:53 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
52:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Kryštof Počta, asistoval #20 Matěj Kolář (3:5)
52:42 Počta dal skvělou střelu ze standardní situace.
52:30 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #81 Martin Čermák (2:5)
51:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #32 Štěpán Novák, asistoval #81 Kryštof Počta (2:4)
51:43 Novák proměnil střelu ze standardky.
49:10 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
48:52 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
48:22 Zápas se začíná vyhrocovat.
46:54 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner bez asistence (1:4)
45:48 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek bez asistence (1:3)
42:29 Hostující hráč s číslem 20 se znovuzrodil.
41:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Antonín Šubrt, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (1:2)
41:37 Šubrt vymetl pavučiny v šibenici, tím zajistil klíčovou kontaktní branku.
40:57 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
37:11 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #76 Lukáš Spurný (0:2)
37:11 Čika pumelicí z půlky upravuje skóre na 0:2.
35:00 Filip Černý samostatný únik neproměnil.
33:26 Domácí nevyužili ani třetí přesilovku utkání.
31:23 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
30:00 Wizards stahují na dvě lajny, s výkonem nejsou spokojeni.
29:10 Počta těsně netrefil bránu.
27:01 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #15 Matěj Čika (0:1)
27:01 Hübner se kličkou dostal před bránou a tam s klidem proměnil.
26:22 Tesařík před bránou neproměnil.
25:10 Novák svým skvělým backcheckingem získal balón pro domácí.
24:39 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:22 Štěpán Novák únik 2 na 1 neproměnil.
20:50 Filip Černý ve velké šanci netrefil balónek.
20:20 Wizards provedli pár změn v sestavě, uvidíme jak to ovlivní výkon domácích.
20:00 Střely v 1. části: 3:7
19:15 První třetina nám zatím nenabídla moc šancí.
16:16 Šubrtovi střela z otočky nevyšla.
15:05 Novák střelu ze vzduchu neproměnil
14:35 Gólman hostů předvedl skvělý zákrok a drží skóre vyrovnané.
12:02 Vladař předvedl neuvěřitelný zákrok!
07:23 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:23 Dnešní zápas nabízí hodně přesilových her.
05:28 Ani jedna přesilovka nenabídla velké šance.
03:28 Vyloučen hráč #23 Lukáš Tesařík družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
03:28 Hned po přesilovce domácích si přesilovku zahrají i hosté.
03:00 Hosté blokují všechny střely domácích.
01:28 Wizards si zahrají první přesilovku utkání.
01:05 Rozhodčí signalizuje vyloučení.