8:1
    Martin HRABÁNEK
    (Macák)

Florbal Ústí - FD Teplice 8:1
branky: 5. Matěj Macák, 17. Štěpán Malý, 29. Matěj Macák, 46. Jan Vondruška, 47. Aleš Vlach, 57. Theodor Huber, 59. Aleš Vlach, 60. Martin Hrabánek - 10. Matyáš Drobný; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 119; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 23 - Daniel Kratochvíl 39; po třetinách: 2:1, 1:0, 5:0
60:00 Komentář domácích Stummer David (Trenér): Z naší strany dobrý vstup do zápasu. Pokud bychom proměnili šance v 1. třetině, tak bylo po zápase, bohužel dobré rozhodování ve finální fázi nám chybělo. Druhá třetina katastrofa, chyběl nám pohyb, spolupráce v útočném pásmu a lepší backchecking. Do 3. třetiny zlepšený pohyb a především rozhodování v útočné třetině. Jsme rádi za 3 body, ale je před námi spousta práce. Díky soupeři, divákům, pořadatelům a prostě všem.
60:00 Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí): Z naší strany výrazně lepší zápas než minulý týden se Spartou. Škoda neproměněných šancí. Dneska nám to tam prostě nepadalo.Díky soupeři za zápas a gratulace k vítězství
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
59:49 GÓL Florbal Ústí! 8:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #92 Matěj Macák (8:1)
58:11 GÓL Florbal Ústí! 7:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (7:1)
58:11 Další ukázka skvělé kombinace Vlach-Weber
56:49 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber bez asistence (6:1)
56:43 Jankovský tvrdě pálí do Ariunbuyana
54:40 Kimmer střílí pouze do hostujícího golmana
53:50 Vondruška si spletl hřiště s fotbalovým a předvádí povedený fotbalový trik
53:15 Další skvělý zákrok Dobosze
51:28 Krásná přihrávka od Dobosze před bránu, kde bohužel stáli 2 tepličtí hráči
50:31 Další zákrok rukama od ústeckého golmana
48:28 Weber opět zkouší Kratochvílovu připravenost
46:58 GÓL Florbal Ústí! 5:1
46:58 Vlach dává krásný gól do prázdné v oslabení!
46:24 Vlach se teď trochu naběhal za bránou
46:02 Dubenovi sjela střela a pálí úplně mimo hřiště
45:53 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
45:30 Tůma trefuje pouze brankáře
45:08 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #88 Aleš Vlach (4:1)
43:14 Vondruška s Huberem rozehráli přímo do teplické náruče
42:32 Hrabánek trefuje tyčku!
41:23 Kocaj zblokoval Huberovu nahrávku před bránu
40:40 Dobosz pálí přímo doprostřed
40:00 Buly pro Teplice
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
39:42 Doboszovi propadl míček mezi nohama, na poslední chvíli ho ale naštěstí zasedl
28:55 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #14 Martin Hrabánek (3:1)
28:55 Macák s Hrabánkem šli 2 na 1 na bránu, první střela Macákovi bohužel sjela, ale druhou střelou se už trefil do teplické branky
26:56 Vlach se dostal přes 3 teplické hráče a útočí na soupeřovu bránu
26:31 Weber nohama zblokoval Muchovu střelu
25:32 Kadlec se marně dvěma střelami pokusil dostat míček za záda Kratochvíla, byl pokaždé zblokován
24:37 Polák vystřelil, ale trefil pouze Bratschaedla
23:48 Dobosz jen tak tak zabránil nohama dalšímu teplickému gólu
23:19 Vlach se pokusil dostat ze situace za brankou, byl ale obrán o míček Tychlerem
22:08 Macák se pokusil o střelu z výtoče, ale byl zblokován protihráčem
21:30 Tato třetina se zatím jenom hemží střelami
20:45 Dobrý zákrok Dobosze rukou
20:20 Mucha zahajuje třetinu první "střelou"
20:00 Střely v 1. části: 18:6
19:15 Duben střelou trefil Dobosze do masky
17:57 Malý prudce vystřelil na Kratochvíla, ten chytá míček do rukou
16:41 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý bez asistence (2:1)
13:32 Vondruška přepadl přes mantinel a stáhnul s sebou i mantinely
13:02 Tepličtí útočníci měli velkou šanci znovu překonat Dobosze, ale minuli bránu
11:35 Weber vystřelil, ale o pár centimetrů minul bránu
09:58 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #96 Jaroslav Skramušský (1:1)
09:48 Hrabánek netrefil hostující bránu
08:29 Hra se po většinu času odehrává na hostující straně
07:35 Skvělý zákrok Kratochvíla
04:34 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #2 Vilém Vrzala (1:0)
04:01 Bratschaedl zblokoval prudkou střelu od Tůmy
03:33 Kadlec přihrál na Vondrušku zopza brány, Vondruška ale trefil pouze golmana
02:14 Polák vystřelil z výtoče, ovšem bránu netrefil
01:10 Malý vytřelil na bránu, ale trefil tyčku
00:03 A hned první teplická střela
00:00 Buly pro tým hostí