• 60 59:50
    2
    Tomáš URBAN

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:4
branky: 4. Adam Stýblo, 9. Petr Zeman, 19. Jakub Faksa, 23. Ondřej Cejnar, 23. Tomáš Urban, 30. Jakub Horník, 33. Jakub Horník, 35. Bartoloměj Smolka, 53. Jakub Horník, 56. Tomáš Urban, 59. Tomáš Urban - 21. Matyáš Cvejn, 35. Marek Hauptmann, 49. Miroslav Řehák, 51. František Urbánek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 18 - Jiří Trojan 16, Vojtěch Vítek 12; po třetinách: 3:0, 5:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Šolaja Martin (Vedoucí): Neproměňoval jsme šance, soupeř nás za to trestal. Díky soupeři za zápeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Klucho Matěj (Trenér): Ve třetí třetině jsme ztratili kvalitu na balónku zčehož plynulo nadechnutí nadšeně bojujícího soupeře. Musíme se stále učit hrát konzistentně zejména při rozhodování s míčkem. Děkuji za utkání.
60:00 Střely celkem: Liberec - 38 , Vinohrady - 22
60:00 Nejlepší hráči: Liberec - Matyáš Devátý , Vinohrady - Richard Kellenberger
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:50 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
59:30 Probíhá posledních pár vteřin dnešního zápasu.
58:36 GÓL FBC Liberec! 11:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #69 Jakub Horník (11:4)
58:36 Urban znovu do prázdné brány.
56:30 Liberec nebyl daleko od vstřelení další branky.
56:01 Hosté  znovu v šesti hráčích v poli.
55:51 GÓL FBC Liberec! 10:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #20 Štěpán Sázavský (10:4)
55:51 Vítek nestihl doběhnout do brány a Urban neměl žádnou větší práci se zakončením.
54:50 Vinohrady zkouší hru v 6.
52:02 GÓL FBC Liberec! 9:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (9:4)
52:02 Horník ze vzduchu trefuje přihrávku od Smolky.
50:26 Timeout FBC Liberec
50:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #89 Jonáš Obermann (8:4)
50:26 Urbánkova střela z otočky šla nad levou ruku Devátého.
50:05 Horník nedokázl míček usměrnit podle svých představ.
48:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #89 Jonáš Obermann (8:3)
48:39 Nešťastný gól pro Liberec, míček se odrazil od Řehákovy boty za záda liberckého gólmana.
45:01 Liberecká střela z půlky nedošla ani ke golmanovi.
44:15 Vihohrady se zkouší stále vymýšlet gólové situace.
42:00 Ani druhou početní výhodu Liberec nedokázal využít.
40:01 Na začátku třetiny si Liberec zahraje přesilovou hru.
40:00 Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
39:01 Začala poslední minuta druhé třetiny.
37:05 Devátý dokázal podržel svůj tým.
35:00 Na dnešní dopolední zápas si našlo cestu 50 diváků.
34:59 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #71 Lukáš Dolejš (8:2)
34:59 Přihrávka z levého roku na střed a Smolka trefil spodní část brány. Tímto gólem Smolka vyhnal Trojana z brány.
34:49 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Vítek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
34:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #40 František Urbánek (7:2)
34:46 Urbánek zpoza brány našel Hauptmanna a ten krásně trefil levou šibenici.
32:27 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (7:1)
32:27 Duo Cejnar - Horník opět úřaduje, druhý jmenovaný trefuje odkrytou část Trojanovy brány.
32:10 Máme polovinu zápasu za sebou a stále je k vidění hra ve vysokém tempu, je vidět, že oba dva týmy jsou fyzicky dobře připraveni.
29:49 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
29:49 GÓL FBC Liberec! 6:1
29:49 Cejnar na Horníka a ten zprvní trefil pravou stranu brány, Trojan si na míček sáhl.
28:53 Urban pádil sám na branku soupeře, trefuje pouze tyč. Ani následné dorážky neskončily za brankovou čárou.
27:30 Liberec má velký tlak na bránu soupeře.
22:57 GÓL FBC Liberec! 5:1
22:57 Příhrávka zprava přes šířku hřiště na Urbana, který trefuje volnou část brány.
22:45 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #69 Jakub Horník (4:1)
22:45 Nahrávka přečs celé hřiště na Horníka, ten se ocitl sám před Trojanem, ale dokázal míček prostrčit ještě na volného Cejnara, který do brány dostal jak sebe, tak i míček.
20:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Matyáš Cvejn bez asistence (3:1)
20:55 Začátek druhé třetiny zčaly lépe Vinohrady, Cvejn svoji střelu dokátal umístit pod ruku domácího gólmana.
20:10 Na míčku opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:05 Začala probírat poslední minuta první třetiny.
18:50 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa bez asistence (3:0)
18:50 Faksa svojí střelou tahem trefuje zadní část brány.
18:26 Urbánek pouze do rukou Devátého.
14:46 Vinohrady se dokázaly ubránit.
14:40 Liberec na konci přesilové hry nastřeluje tyčku.
12:46 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
12:46 První přesilovou hru v dnešním zápase si zahraje domácí Liberec.
12:29 Pěkná akce mezi Dolejšem a Cejnarem, na střelu dokázal hostujícíc gólman zareagovat přesunem.
10:30 Faksa měl volný pole působení, ale jeho střelu Trojan dokázal vyrazit.
08:17 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #77 Michal Václavík (2:0)
08:17 Zeman nad nožičku na vzdálenější tyč.
06:20 Liberec je aktivní v koncovce.
03:57 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #71 Lukáš Dolejš (1:0)
03:57 Stýblo našel mezírku mezi nohama Trojana.
03:48 Horíkova střela překvapila Trojana.
02:18 Urbánkovu střelu od mantinelu Devátý vytlačit mimo hřiště.
01:00 První minuta začala velmi ve vysokém tempu.
00:01 Úvodní bule rozehrána na míčku Liberec.