59
  • 59 58:12
    2

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  7:6
branky: 1. Jan Majer, 16. Adam Jakubský, 30. Lukáš Prause, 30. Martin Hanuš, 41. Jakub Langpaul, 42. Jakub Langpaul, 46. Jakub Kubásek - 25. Vítek Ryba, 26. Filip Rathouský, 31. Jakub Wolf, 33. Lukáš Klouček, 37. Jakub Wolf, 56. Filip Nerad; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 5:3 + Jakub Wolf 4; využití: 3:1; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 9, Josef Štach 4 - Michal Malý 26; po třetinách: 2:0, 2:5, 3:1
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí): Dvě třetiny jsme nehráli srdcem a nebyli schopní dát góla ve hře 5 na 5. Ve třetí třetině jsme hru zrychlili a hlavně jsme chtěli. Díky tomu jsme dokázali zápas zlomit na naši stranu. Děkuji divákům a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Heger David (Trenér): Dmešmí utkání rozhodla naše nedisciplinovanost. Zbytečná vyloučení.Jinak děkuji týmu za plnění taktických pokynů. Posouváme se to je pozitivní. Děkuji soupeři za fér utkání a zraněnému hráči přejeme brzké uzdravení.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:59 Hanuš dal gól sekund po ukončení zápasu.
59:34 Střela hradce jde za hřiště
59:00 Hradec je v šesti proti čtyře zkouší vše.
58:12 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
55:39 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #37 Filip Nerad, asistoval #98 Prokop Hanzlík (7:6)
54:25 Náchod je v plném počtu.
53:30 Martin Hanuš si vykoupal Lukáše Kloučka.
52:25 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
51:57 Rázl měl šanci ale neproměnil.
49:58 Oba týmy v plném počtu.
47:59 Oba týmy hrají ve čtyřech.
47:58 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
47:58 Vyloučen hráč #80 Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
46:44 Tonda Donaj měl nádhernou šanci která nekončí gólem Malý vychytal.
45:30 Timeout FbC Hradec Králové
45:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #19 Lukáš Prause (7:5)
45:30  Hradec si bere timeout.
41:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #87 Adam Jakubský (6:5)
40:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:5
40:01 Náchod má ještě 2:15 přesilovku.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Josef Štach družstva Florbal Primátor Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
38:16 Majer byl zfualován a leží už zhruba minutu na zemi za mantinelem.Volá se zachranka.
38:15 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2+2 minuty za hrubost
36:30 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf bez asistence (4:5)
32:41 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #74 Martin Cupal (4:4)
31:20 Vyloučen hráč #17 Jiří Jebavý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
30:54 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #42 Filip Rathouský (4:3)
29:08 Náchod odpovídá na góly od Hradce, a ukazuje komu patří tahle půda.
29:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (4:2)
29:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Lukáš Prause, asistoval #61 Martin Hanuš (3:2)
28:28 Langoš opět netrefuje prázdnou branku.
28:15 Vyloučen hráč #42 Filip Rathouský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
27:30 Fof drží Náchod a chytá jak z extraligy.
26:00 Náchodská střela opět trefila pouze tyčku.
25:04 Hradec se po svém prvním gólu nezastavuje a dává ihned další.
25:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #13 Elliot Festa (2:2)
24:54 Hradec střílií svůj první gól.
24:53 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #80 Lukáš Klouček (2:1)
24:30 Adam Jakubký měl obrovskou šanči.
22:35 Langoš netrefuje prázdnou branku.
20:35 Hradec hraje v plném počtu.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:59 Náchod bude hrát 35 sekund v přesilovce.
18:35 Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
16:28 Majerova backhandová střela bohužel trefila pouze tyčku.
15:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #45 Adam Pekárek (2:0)
13:00 Velmi nebezpečná situace před brankou Náchoda nakonec nekončí gólem.
11:00 Nic extra se neděje.
04:57 Náchod je v plné počtu.
04:10 Náchod sice hraje jenom ve čtyřech, ale vypadá to jako kdyby hrály v plném počtu.
02:57 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
02:30 Hradec hraje v šesti s výhodou.
00:41 Majer neváhá a dává první gól.
00:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #19 Lukáš Prause (1:0)