2:6
    Marek MITÁŠ
    (Weinstein)

Zlín Lions - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:6
branky: 45. Ondřej Balner, 49. David Vodica - 5. Matyáš Polzer, 14. Patrik Synek, 15. Mikuláš Weinstein, 41. Jeroným Škvařil, 53. Ondřej Valeš, 56. Marek Mitáš; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Šiška 2, Kristián Moudrý 11 - Daniel Hampl 21; po třetinách: 0:3, 0:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): O výsledku dnes rozhodla první třetina, kdy nám soupeř odskočil, od druhé třetiny jsme hru vyrovnali, ale ztroskotali jsme na slabé koncovce. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Menšík Jan (Trenér): Dnes to byl na hřišti velký boj. Zápas provázela naše nepřesnost v rozehrávce, dali jsme soupeři mnohem více šancí, než jsme chtěli, a tímpádem patří pochvala našemu brankáři. který nás podržel. Dnes velmi cenné 3 body, děkuji soupeři za bojovné, férové utkání, a našim fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:59 Gullivers si odváží do Brna 3 body.
59:50 Domácí jsou velmi bojovní na půlce Gullivers, jejich obrana je však stoprocentní.
58:35 Veselý využil, že obránci domácích odletěla florbalka a zkusil z dorážky ještě zdramatizovat průběh, to se mu však nepodařilo.
57:35 Lions drží své soupeře na jejich polovině, do šancí se ale nedostali.
57:04 Vodica si srdnatě vybojoval v souboji s o hlavu vyšším soupeřem volný úder.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty dnešního zápasu.
55:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #3 Mikuláš Weinstein (2:6)
55:15 Weinstein posílá svůj tým do pohodlného čtyřbrankového vedení.
53:29 Veselý protančil brněnskou obranou, svého spoluhráče však před brankou nenašel.
52:59 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (2:5)
52:05 Weinstein od mantinelu trefuje pouze brankovou konstrukci, hra se přelévá nahoru a dolů.
51:01 Bureš laxním střídáním skoro ohrozil svůj tým.
48:46 GÓL Zlín Lions! 2:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (2:4)
48:46 Hosté v plném počtu.
48:45 Vodicova přesná střela zvedla z tribuny nejednoho zlínského fanouška a Lions se dostávají na dostřel.
48:19 Gullivers obětavě zaklekávají do střel, Hampl nemá v oslabení těžkou práci.
47:41 Na trestné lavici jej doplní vlastní spoluhráč, Lions tedy budou hrát ve výhodě už 5 na 3.
47:37 Vyloučen hráč #9 Aleš Fanta družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
46:45 Domácí si vyzkouší hru v početní převaze. Na trestnou lavici míří kapitán Gulliverů.
46:41 Vyloučen hráč #7 Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:46 Balner zkrotil skákavý míček a přesně umístěným volejem drží naději Lions na vyrovnání.
44:48 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #29 Ondřej Žůrek (1:4)
43:47 Obrana Lions nechce pustit soupeře do střelecké pozice.
41:59 Balner se ocitl v nebezpečné pozici před brankou, míček se mu ale najednou ztratil pod nohama.
40:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #57 Ondřej Kos (0:4)
40:44 Brzy se prosazuje po pěkné individuální akci Škvařil.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:20 Hosté dobře čtou hru svých soupeřů.
38:34 Další Halova střela končí pouze v hrudi hostujícího brankáře.
35:42 Domácí jsou ve druhé třetině aktivnější v zakončení, ale Hampl svědomitě drží brněnskou svatyni.
34:47 Valůšek se držel v souboji v rohu, faul v podobě loktu soupeře ho však poslal na mantinel.
33:36 Fanta vystihl rozehrávku Lions, Klímek byl u míčku rychleji a rozjel protiútok.
32:26 Zicha v rohu obstál domácí přesile a odpaluje míček do bezpečí.
31:44 Domácím se dnes lepí smůla na paty.
28:55 Rek našel fantastickou krosovou přihrávku na Strouhala, ten bohužel nejspíš nepočítal s tím, že se k němu míček dostane.
28:00 Fanta v samostatném úniku našel před bránou Drgu, tomu míček sjel z čepele.
27:49 Lions teď kombinují pouze na své polovině.
26:51 Balner vyslal jedovatou střelu z půlky, Hampl na poslední chvíli zasahuje nohou.
26:30 Lions v přečíslení 3 na 2, Tvrdoňovu nahrávku Vodica neusměrnil.
25:02 Hampl pokrývá Juřicovu dorážku, na druhé straně nepřesně střílí Weinheim.
23:30 Hra se nám velmi vyostřuje, na kluzkém povrchu hráči padají v soubojích jako kuželky.
22:33 Domácí několikrát ohrozili branku, Hampl si střely pohlídal.
21:25 Hra se přelívá ze strany na stranu, před brankou se ocitl osamocený Balner, dostat míček za Hamplova záda se mu nepodařilo.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Kristián Moudrý družstva Zlín Lions
20:00 Střely v 1. části: 4:5
19:59 Domácí tým se po většinu třetiny držel na míčku, své ovoce to ale nepřineslo. Gullivers byli v koncovce přesnější.
18:25 Laciná chyba domácích vyústila v další nebezpečný únik útočníka Gullivers.
17:11 Vodica vypíchl rozehrávku hostů, přihrál Balnerovi, ale míček skončil pouze na brance.
14:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #14 Adam Drga (0:3)
14:37 A máme tady další rychlý gól, tentokrát v podání rychlé kombinace Gullivers se prosazuje Weinstein.
13:24 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #57 Ondřej Kos (0:2)
13:23 Kos našel při rozehrávce nabíhjícího Synka, který usměrnil míček do bránya navyšuje tak vedení hostů.
13:12 Oba týmy jsou zatím velmi nepřesné v zakončení.
12:10 Gullivers v brejku 2 na 1.
08:44 Valůšek marně hledal před brankou schovaného Balnera.
07:58 Vodica prověřil brankáře hostů.
07:04 Strouhal našel před brankou osamoceného Halu, ten však přestřeluje.
04:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #59 Matyáš Polzer, asistoval #92 Lukáš Zicha (0:1)
04:14 Hosté se ujímají vedení.
02:37 První nebezpečnou akci JIříčka přerušuje Dokládal.
01:11 Domácí zatím na míčku.