• 59 58:33
    2
    Matyáš UHER

Panthers Praha - SK Meťák České Budějovice 10:5
branky: 1. David Zelinka, 8. Marek Linha, 8. David Zelinka, 15. Dominik Novotný, 20. Ryan Ian Rolan, 30. Šimon Jelínek, 39. Šimon Jelínek, 46. David Beneš, 55. David Beneš, 58. Marek Leiš - 8. Tomáš Bezpalec, 42. David Tomeš, 44. Tomáš Bezpalec, 49. Tomáš Bezpalec, 56. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Daniel Kolář 23 - Daniel Švec 31; po třetinách: 5:1, 2:0, 3:4
60:00 Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér): Nejhorší utkání od konce letní přípravy. Pokud se nevzpamatujeme, tak příští kolo velmi rychle narazíme. Jen díky skvělému výkonu našeho brankáře jsme získali tři body. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů: Podali jsme bojovný výkon, škoda první třetiny, kdy nám soupeř odskočil. Škoda také nevyužité přesilkovky 5:3. S předvedenou hrou ve druhé a třetí třetině našeho týmu jsem spokojený. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
58:33 Vyloučen hráč #17 Matyáš Uher družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
57:17 Timeout SK Meťák České Budějovice
57:17 GÓL Panthers Praha! 10:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #54 Ondřej Suchánek (10:5)
55:10 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (9:5)
54:13 GÓL Panthers Praha! 9:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #57 Marek Leiš (9:4)
51:18 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
51:18 Vyloučen hráč #73 Lukáš Kubálek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
48:46 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec z trestného střílení (8:4)
45:13 GÓL Panthers Praha! 8:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #67 David Zelinka (8:3)
44:51 Vyloučen hráč #66 Václav Schneider družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
43:20 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:3
41:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 David Tomeš, asistoval #94 Daniel Švec (7:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
38:59 GÓL Panthers Praha! 7:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #88 Ondřej Pokorný (7:1)
36:24 Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
29:36 GÓL Panthers Praha! 6:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #69 Dominik Novotný (6:1)
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:11 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #62 Ryan Ian Rolan bez asistence (5:1)
14:48 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #26 Šimon Jelínek (4:1)
09:54 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
09:32 Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
09:09 Timeout Panthers Praha
07:56 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (3:1)
07:36 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #34 Tomáš Kačer (3:0)
07:17 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #27 Antonín Ježek (2:0)
00:43 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #17 Matyáš Uher (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.