• 57 56:18
    3:17
    (Šejnost)

FBC Štíři Č. Budějovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:17
branky: 5. Jáchym Peprný, 21. Jaroslav Studenovský, 54. Patrik Matys - 1. Adam Sláma, 6. Vojtěch Petráň, 6. Matěj Jambor, 7. Matyáš Kronovetr, 9. Martin Škorpa, 15. Antonín Mužík, 23. Matyáš Kronovetr, 26. Matyáš Kronovetr, 26. Vojtěch Petráň, 33. Ondřej Zlesák, 36. Vojtěch Procházka, 39. Matěj Bezpalec, 42. Matyáš Kronovetr, 51. Vojtěch Procházka, 53. Filip Kovářík, 53. Vojtěch Petráň, 57. Matěj Jambor; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 36, Vojtěch Šrámek 14 - Tadeáš Hendlinger 20; po třetinách: 1:6, 1:6, 1:5
60:00 Komentář hostů Šindelář Milan (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v sezóně.
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Proti velmi silnému soupeři jsme se snažili soustředit na určité detaily, a ty se nám nakonec do hry podařilo přinášet, což nám pomůže v dalším průběhu sezony. Pro nás velká škola zahrát si s Chodovem, pro soupeře snad aspoň trochu dobrá příprava na hlavní sezonu. Děkujeme za zápas a přejeme dál hodně štěstí.
60:00 Střely ve 3. části: 6:17
56:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #28 Kryštof Šejnost (3:17)
53:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Patrik Matys, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:16)
52:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (2:16)
52:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (2:15)
50:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #93 Vojtěch Petráň (2:14)
45:38 3.třetina je velmi vyrovnaná, hraje se nahoru a dolu.
41:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:13)
40:00 Střely ve 2. části: 10:30
38:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #93 Vojtěch Petráň (2:12)
36:20 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Šrámek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
35:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #29 Kilián Hejtmánek (2:11)
33:20 Chodov drží míček ve svých čepelích a nechce se ho vzdát.
32:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:10)
29:00 V přesilovce se nedaří štírům skorovat.
27:15 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
25:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Vojtěch Petráň, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:9)
25:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #73 Adam Sláma (2:8)
24:08 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
22:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:7)
22:15 Vynikající zákrok brankaře Brabence.
20:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #29 Vojtěch Prokop (2:6)
20:00 Střely v 1. části: 7:20
16:30 Štíři dali tyčku.
14:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #49 Antonín Mužík, asistoval #10 Matěj Jambor (1:6)
13:12 Štíři jsou pod velkým tlakem.
13:00 Štíři mají volný úder, ale neproměnili.
08:45 Štíři se snaží bojovat o branku, ale bohužel se nedaří.
08:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (1:5)
07:26 Branky padají tak rychle, že je nestíhám psát.
06:07 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
06:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
05:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
05:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
04:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:1)
03:27 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
00:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #10 Matěj Jambor (0:1)