• 60 59:02
    0:13
    (Kučera)

FbC Plzeň - PSN Tatran Střešovice 0:13
branky: 6. Marek Hozman, 8. Daniel Péc, 9. Vojtěch Panuška, 12. Vojtěch Panuška, 14. Vít Hrbáček, 14. Vojtěch Panuška, 20. Adam Bureš, 20. Marek Hozman, 26. Vít Soukup, 52. Adam Bureš, 52. Vít Soukup, 55. Adam Karel, 60. Marek Hozman; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Petr Smazal 43 - Adam Draslar 17; po třetinách: 0:8, 0:1, 0:4
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Naše strašidelná koncovka a zákroky některých hráčů soupeře.
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Po strašidelně vypadající první třetině jsme chvilkami drželi s Tatranem krok. Mrzí mi některé aspekty hry, které do zápasu nepatří a jsou za rozhodnutého stavu zbytečné. Budeme muset více zapracovat na psychice. Děkuji klukům za druhou třetinu a Ondrovi přeji brzké uzdravení.
60:00 Střely ve 3. části: 3:19
59:56 Do konce zápasu zbývají 4 vteřiny.
59:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #17 Adam Kučera (0:13)
57:57 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
57:00 Poslední tři minuty třetí třetiny.
54:54 Domácím docházejí síly a nestíhají.
54:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #31 Vít Hrbáček (0:12)
51:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vít Soukup, asistoval #98 Adam Křepinský (0:11)
51:39 Hosté tentokrát využili přesilovku a proměnili svoje skoré ve dvouciferné číslo.
51:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #66 Vojtěch Kún (0:10)
49:50 Druhé oslabení domácích, doufejme že bude úspěšné jako to předchozí.
49:40 Vyloučen hráč #67 Robin Papírník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
47:30 Působivá akce domácích skončila protútokem hostů.
46:20 Vypadá to na zranění hráče hostů.
45:30 Schyluje se nám tu k potyčce mezi hráči.
42:10 Hosté pokračují v tempu z druhé třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:00 Zatím nejzajímavější zpráva druhé třetiny je, že za chvíli bude končit.
37:31 Tatran polevil, ale domácí z toho zatím nevyprodukovali jedinný gól.
32:01 Hosté hrají to svoje.
30:08 Snaha Plzně vyústila v pouze jedinnou obdrženou branku.
27:48 Timeout FbC Plzeň
25:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vít Soukup, asistoval #53 Daniel Péc (0:9)
25:03 Domácí v druhé třetině neobrželi zaatím ani jeden gól.
23:30 Domácí hrají lépe než v první třetině, na skoré se to zatím neprojevilo.
21:00 Po začátku druhé třetiny hosté pokračují v nastoleném tempu.
20:00 Střely v 1. části: 3:25
19:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (0:8)
19:27 Tatran dominuje a Plzeň prakticky k ničemu nepouští.
19:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Bureš, asistoval #31 Vít Hrbáček (0:7)
18:30 Hosté mají převahu.
16:21 Závar před bránou domácích branku nepřivedl.
13:41 Dva naprosto totožné góly nám tento zápas určil kvalitu obou týmů.
13:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (0:6)
13:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #53 Daniel Péc (0:5)
11:39 Po první střele na bránu od domácích je stav 0:4.
11:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #87 Adam Draslar (0:4)
10:37 Po chybě domácích se hosté dostali do dalšího zakončení, ovšem bez vstřelení branky.
09:05 Hra je zatím jednoznačná.
08:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #66 Vojtěch Kún (0:3)
07:58 Hosté se po působivé akci dostali do zakončení, branku však nevstřelili.
07:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #31 Vít Hrbáček (0:2)
06:27 Hájek nepřesně zakončil, z následujícího braku se hráč hostů Karel neprosadil.
05:06 Hosté se po chybě domácích ujali vedení.
05:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
04:38 Domácí se na konci vlastního oslabení postarali o první střelu, která ale letěla mimo.
03:31 Hosté při přesilovce nepouští doomácí za vlastní polovinu.
02:38 Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
00:43 O první střelu utkaní se postarali hosté, avšak střela byla nepřesná.