• 60 59:34
    2:22
    (Škoda)

FD Teplice - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:22
branky: 7. Ondřej Duben, 58. Ondřej Duben - 4. Radek Drba, 12. Michael Petráň, 12. Michael Wertheim, 13. Jakub Mühlfait, 15. Jakub Mühlfait, 19. Vojtěch Andrášek, 22. Vojtěch Bláha, 23. Lukáš Mervart, 24. Jakub Mühlfait, 27. Michael Wertheim, 34. Josef Sedláček, 35. Radek Drba, 39. Vojtěch Krupička, 44. Matyáš Bláha, 46. Adam Kuchynka, 46. Michael Wertheim, 47. Adam Kos, 51. Michael Petráň, 54. Michael Petráň, 55. Vojtěch Krupička, 56. Michael Petráň, 60. Lukáš Mervart; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 6:0; využití: 0:5; diváků: 178; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 26, Vít Jablonský 7 - Viktor Hejna 12; po třetinách: 1:6, 0:7, 1:9
60:00 Komentář domácích Mühlfait Martin (Vedoucí): Gratulujeme soupeři k výhře a moc děkujeme fanouškům za neskutečnou atmosféru. Pro naše kluky byl tento zápas skvělou zkušeností a pro většinu kluků asi životním utkáním.
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Jsme rádi za zvládnutý vstup do soutěže. Děkujeme všem za úžasnou diváckou kulisu, opravdu moc pěkná atmosféra. Děkujeme rozhodčím a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:16
59:34 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #8 Maxmilián Škoda (2:22)
57:45 GÓL FD Teplice! 2:21
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #24 Lukáš Mucha (2:21)
56:29 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
55:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #26 Michael Wertheim (1:21)
54:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #6 Adam Kuchynka (1:20)
53:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň bez asistence (1:19)
52:32 Vyloučen hráč #66 Ondřej Knapík družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
50:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #94 Vojtěch Bláha (1:18)
49:21 Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za špatné střídání
46:12 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #95 Matyáš Bláha (1:17)
45:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #94 Vojtěch Bláha (1:16)
45:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #6 Adam Kuchynka bez asistence (1:15)
43:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #7 Adam Kos (1:14)
43:08 Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #77 Samuel Olexa.
40:25 Máme před sebou poslední třetinu utkání. Svatyni Teplic v ní bude střežit nový brankář Vít Jablonský.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Vít Jablonský družstva FD Teplice
40:00 Střely ve 2. části: 6:18
38:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:13
35:45 Po rychlém výhozu brankáře Teplic se do pěkné šance dostal Samuel Olexa. Brankář Sparty byl však v pohotovosti. Ze stejného místě nyní zahrozil Tomáš Frontz. I tato střela však byla překažena pohotovým zákrokem.
34:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #95 Matyáš Bláha (1:12)
33:33 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (1:11)
33:19 Do slibné šance nyní dostal své spoluhráče Tomáš Frontz! Obrana Sparty však tuto situaci zvládla ubránit.
32:01 Hra nepolevuje na svém tempu. Sparta kontroluje míček, hráči Efdéčka po většinu času brání. Bohužel pro ně se nedaří proměňovat brejky ani volné údery.
26:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #16 Jakub Mühlfait (1:10)
25:36 Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:58 Miláčkem publika je jednoznačně Matěj Lébl. Atmosféra se z florbalového utkání dostává na úroveň "Nedvědi na Strahově", Matěj Lébl je opakovaně vyvoláván. Pokud se tento borec dnes prosadí, sporotvní hala se zboří.
23:33 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #12 Robin Havlina (1:9)
22:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #7 Adam Kos (1:8)
21:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #12 Robin Havlina (1:7)
20:00 Střely v 1. části: 2:21
19:59 Sparta zatím na hřišti dominuje, čemuž odpovídá skóre zápasu. To však neubírá na atmosféře v hale. Diváci fandí a vytváří tomuto flrobalovému svátku skvělou atmosféru.
18:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #26 Michael Wertheim (1:6)
18:13 Zapisovatelský stolek uznale pokyvuje nad běžeckým výkonem kapitána domácích Lukáše Muchy.
17:28 Vyloučen hráč #4 Štěpán Hájek družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
15:41 Průnik útočné dvojice Mucha a Duben nyní rozjásala domácí fanoušky. Střela však postrádala razanci i přesnost.
14:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait z trestného střílení (1:5)
12:42 Sparta zatím na hřišti dominuje. Teméře bezchybná defenziva aktivně podporuje snahu útočníků.
12:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #71 Radek Drba (1:4)
12:02 Sparta postupným útokem opět došla až do branky domácích. Tentokrát však střela odkrytou branku minula.
11:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (1:3)
11:02 Drobné chyby v obraně využívá sparťanský Petráň, který se z bezprostřední blízkosti nemohl netrefit.
11:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #7 Adam Kos (1:2)
08:27 Sparta pokračuje v tlaku. Obrana žlutomodrých však rychlému pohybu útočníků a střelám od obránců odolává.
06:36 Po střele Lukáše Muchy se ke střele dostal rovněž Ondřej Duben. Jeho přízemní střela zaplula přesně do dolního rohu branky.
06:32 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #77 Samuel Olexa (1:1)
03:49 Svou rychlost dal nyní na odiv Jakub Mühlfait. Jeho průnik však své ovoce nepřinesl.
03:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #76 Lukáš Mervart (0:1)
02:43 Vojtěch Bratschaedl nyní zariskoval průnik skrze sparťanského útočníka. Míček však ztratil a nabídl soupěri slibnou šanci. Své zaváhání však vzápětí napravil.
01:35 Hraje se zatím ve velmi vysokém tempu. Svůj první zákrok předvedl domácí Kratochvíl.
00:27 První střela Sparty zblokována obranou Teplic.