7:3
    Karolína STŮJOVÁ
    (Želízková)

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 7:3
branky: 7. Simona Korbelářová, 13. Radka Korbelářová, 16. Kateřina Seemannová, 21. Kateřina Seemannová, 25. Simona Korbelářová, 45. Mariana Býčková, 54. Karolína Stůjová - 7. Lucie Veselá, 40. Karolína Mezerová, 52. Lucie Veselá; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 250; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 19 - Martina Franková 28; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Hudík Pavel (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za kvalitní a velmi aktivní utkání, děkujeme všem školám za skvělou atmosféru. Rychlá oslava a připravujeme se na finále.
60:00 Komentář hostů Vojáček Michal (Trenér): V dnešním utkání jsme udělali příliš mnoho chyb na to, abychom mohli pomýšlet na postup do finále. Děkujeme soupeři za utkání v příjemné divácké kulise.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:59 Tatranky postupují do finále Poháru Českého Florbalu.
59:35 Posledí vteřiny a Tatran zatím kontroluje hru.
59:22 Mechlová ještě zkouší svou střelu, ale nad.
58:20 Nepříjemně odražený balón před domácí branku naštěstí odskákal do rohu.
57:00 Strnadová vyřešila situaci 2:1 střelou, Drbalová opět na svém místě.
56:18 Dnešní zápas sleduje 250 školáků z Řep a okolí.
55:30 Lovíšková teď vyslala dvě bomby v jednom střídaní, Fraňková je zlikvidovala.
54:06 Eliška Drbalová vytáhla neskutečný zákrok a drží dál Tatran.
53:27 GÓL Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #29 Lucie Želízková (7:3)
53:27 Tatran našel nejlepší možnou odpověď na narůstající tempo Bohemky a střílí sedmou branku.
52:54 Po delší době zahrozil i Tatran. Hermannová ze středu, hostující brankářka pozorná.
52:30 Další nebezpečná střela hostů.
51:20 GÓL FbŠ Bohemians! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #9 Karolína Mezerová (6:3)
51:20 Bohemka poslední minuty velmi tlačila. Nemohlo to dopadnout jinak, než brankou.
50:34 Nebezpečná situace 2:1 na útočné půlce Bohemky. Mechlová se však raketově vrátila a situaci zachránila.
49:04 Hostující hráčky zkouší pozornost domácí brankářky.
48:33 Barča Lovíšková v samostatném úniku. Zakončení nebylo ideální.
47:20 Hra je teď opravdu tvrdá. Víc než střely, vidíme teď jeden ostrý zákrok za druhým.
45:16 Hra se velmi přiostřuje, ale to je v zápasech s Bohemkou běžný jev.
44:02 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #14 Barbora Lovíšková (6:2)
44:02 Mari Býčková proměňuje po přihrávce Barči Lovíškové a Tatran zapisuje úspěšnou přesilovku těsně před jejím koncem.
42:58 Beránková hezky našla Mechlovou na středu, té se nepovedlo zakončit.
42:32 Želízková pálí, Korbelářové se nepovedlo dorazit.
42:09 Vyloučen hráč #2 Kateřina Strnadová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
42:09 Tatran zkusí druhou přesilovku
41:26 Třetí třetina začala opět ve vysokém tempu, balónek lítá ze strany na starnu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:51 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová z trestného střílení (5:2)
39:51 Karolína Mezerová trestá faul před domácí brankou a nájezdem snižuje skóre.
38:44 Strnadová teď vypálila tvrdou střelu, která se odrazila od tyčky a hraje se dál.
37:40 Poslední minuty se hra přelévá ze strany na stranu velmi rychle. Oba týmy předvádí nebezpečné kombinace, ale brankářky jsou připravené.
36:30 Urbanová pálí ze středu hřiště. Drbalová je připravená.
34:58 Bohemka hrozí na útočné půlce, ale stále vidíme stejný obraz hry. Domácí hráčky všechny pokusy likvidují.
33:55 Standartka Bohemky z půlky byla velmi nebezpečná. Balónek na třikrát poskakoval před domácí brankou. Nakonec z toho, ale nic nebylo.
30:49 Simča Korbelářová si dnes otevřela střelnici, tentokrát golmanka Fraňková úspěšná.
30:10 Bohemka se vrací do hry a drží balónek.
29:14 Domácí přesilovka je u konce, bohužel jsme neviděli žádné velké ohrožení branky.
28:42 Nebezpečnou střelu vypálila Beránková. Ta jen těsně minula hostující branku.
28:22 Na hřišti se odehrávají velmi tvrdé souboje.
28:00 Tatran kombinuje na útočné polovině, ale ke střele se zatím nedostal
27:14 Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
27:01 Hra je ve velmi vysokém tempu.
25:42 Lucie Veselá velmi nebezpečně ohrozila tatranskou branku. Domácí hráčky však na posledních chvíli situaci zachraňují.
24:36 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #5 Tereza Bystrianská (5:1)
24:30 Vidíme hru nahoru dolu.
23:17 Eliška Drbalová si připisuje krásný zákrok po střele hostující hráčky.
23:14 Tatranky drží balónek. Hra je ale velmi tvrdá.
20:59 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #2 Nikola Hermannová (4:1)
20:59 Kačka Seemannová je dneska při chuti. Hned v první minutě druhé třetiny si připisuje přesný zásah a navyšuje skóre.
20:17 První střelu druhé třetiny si připisuje Tatran, vzápětí pak i Bohemka prověřila domácí brankářku.
20:00 Střely v 1. části: 13:3
18:40 Hráčky Bohemians také vytváří tlak na útočné polovině. Eliška Drbalová, ale zatím moc práce v domácí brance nemá.
17:50 Několika střelami teď prověřila tatranská druhá lajna hostující brankářku Fraňkovou.
15:39 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (3:1)
15:39 Po neproměněném trestném střílení si Kačka Seemannová hned zvedla náladu a před svými žáky navyšuje skóre na 3:1.
14:49 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #10 Kateřina Seemannová.
12:58 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #15 Vendula Beránková (2:1)
12:58 Tatran navyšuje skóre. Radka Korbelářová zasouvá balónek za záda brankářky Fraňkové.
12:20 Bohemka vytváří útočné kombinace, které ale končí na hokejkách domácích hráček.
11:32 Radka Korbelářová pálila ze středu hřiště - spojnice.
09:44 Hra se po úvodních brankách lehce uklidnila a domací drží balón.
09:03 Školáci z Řep a okolí se probouzí a velmi povzbuzují domací hráčky
06:59 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #23 Natálie Bartošová (1:1)
06:59 V sedmé minutě se otevřelo skóre. Nejprve první branku utkání vstřelila po souhře se sestrou Simona Korbelářová. Několik vteřin na to Bohemka vypálila první střelu zápasu a hned úspěšně.
06:26 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #51 Radka Korbelářová (1:0)
05:55 I Bohemka se snaží vytvářet tlak, domácí zatím úspěšně blokují každou střelu.
05:30 Hezká kombinace mezi Hermannovou  a Semmannovou končí za mantinelem
04:42 Míša Mechlová pálí z půlky, ale neuspěšně.
03:58 Kačka Seemannová vyslala dělovku, hostující brankářka vyrazila.
02:53 První střelu utkání pálila Simona Korbelářová, domácí brankářka však vše viděla.
02:30 Zápas začal ve velmi vysokém tempu, střelu jsme ale zatím ještě neviděli.
01:32 Úvodní minuty utkání jsou jasně pro domácí hráčky, které ještě nedaly Bohemce balónek.
00:01 Úvodní buly pro hosty.