2:11
    Vendula MAROSZOVÁ
    (Buczek)

FBC Intevo Třinec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:11
branky: 39. Sabina Zoubková, 45. Sabina Zoubková - 11. Dominika Buczek, 12. Sára Seevaldová, 13. Klára Hrobařová, 13. Eliška Willmannová, 15. Zuzanna Krzywak, 18. Nikola Liberdová, 19. Klára Hrobařová, 30. Nikola Liberdová, 40. Dominika Buczek, 44. Dominika Buczek, 45. Vendula Maroszová; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 226; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 14, Martina Szwanczarová 7 - Nikola Příleská 10; po třetinách: 0:5, 0:3, 2:3
45:04 Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér): Pro nás zápas za odměnu, vybojovali jsme si ho. Nejtěžší zápas, který jsme letos prozatím odehráli. Vítky nám ukázaly, co znamená kvalita a sebevědomí na hřišti. Nicméně musím vyzdvihnout mé holky, které postupně stupňovaly svůj výkon s cílem podat co nejlepší performance pro naše fanoušky a soupeře. Mohli jsme to zabetonovat, hrát na výsledek, ale tohle není náš herní projev a nakonec nesl ovoce v podání dvou střelených branek. Saudská Arábie, ani Japonsko se dneska nekonalo, i tak jsme si to užili. Díky všem přítomným za zápas, znovu včetně fanoušků, kteří nás i za jednoznačného stavu podporovali.
45:04 Komentář hostů Gurkovský Jiří (Vedoucí): Prvních 5 minut jsme čekali co domácí vymyslí a absolutně jsme nebyli myšlenkami na hřišti. Pak jsme se probrali a dali pět gólů a tím vzali domácícm vítr z plachet. Druhá třetina byla z naší strany asi nejpovedenější, ve třetí třetině jsme rezignovali na útok. Děkujeme domácím za zápas, prostředí a atmosféru.
45:04 Se slovy, že za měsíc a jeden den jsou Vánoce se s vámi pro dnešek loučím.
45:03 Nesmí chybět společná fotečka a rozhovory pro IFKTV.
45:02 Nejkrásnějším mužem utkání jednohlasně zvolen ten v kvádru - Šimon Laštůvka.
45:01 Ano, je to tak, věřte nevěřte, domácí podle statistika měli ve 3. třetině o střelu na kasu víc.
45:00 Střely ve 3. části: 6:5
44:59 Díky holky.
44:50 Domácí trenér ještě last minute mění nejlepšího hráče.
44:45 Já myslím že goliků už stačilo.
44:36 Odpověď ihned po buly. Sad story.
44:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:11
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (2:11)
44:31 Tohle už bylo hezčí. Zoubková v laufu.
44:30 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:10
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #40 Adéla Šibrová (2:10)
44:15 Totálně blízko byla gólu Stankušová.
43:45 Martynková v úniku Příleskou do desítky.
43:04 Ne vážně, já myslím že pro domácí super zkušenosti tady tohle.
43:03 Jsem říkal že to tady polákům může sedět.
43:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #7 Vendula Maroszová (1:10)
42:00 Znovu Hrobařová, znovu blok.
41:20 Jednou za čas do toho někdo pískne, jinak to teče jak voda.
41:00 Neřeknu vám vůbec nic. Není to nuda, ale prostě koukáme a koukáme.
40:30 Hrobařová prahne po hattricku.
39:59 Sólokapr jak víno.
39:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (1:9)
39:00 A tak pojďme ještě jeden.
38:21 Jestli to tak chtěla vám řekne až v pozápasovém rozhovoru.
38:20 Joooooo! Hala padá!
38:19 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:8
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (1:8)
37:00 Je možné, že jsem jednou prohodil Zoubkovou za Šibrovou, čímž se jmenovaným omlouvám.
36:30 Prý taková nudnější pasáž.
36:00 Nechtěný míček do hřiště hodil jeden z fans.
35:30 Ale jo, tahle část není tak hrozná jak úvod 2. třetiny.
35:00 Domácí se zatím nestíhají otáčet, asi se blíží plesová sezóna.
34:00 Další pěkný, ale příliš pozvolný výlet Šibrové.
33:00 Byla na mě opětovná prosba na pozdravy. Takže na erasmus opět a znova exVítkovická Terka Mikulová. Do AAA kolega Lukys Vaněk a na gauč Vlaďka Skalíková.
32:15 V šatně asi zůstala trocha rychlosti.
31:45 Trenéři Vítkovic stojí pomalu na půlící čáre, takže vidíme max jejich pozadí.
31:30 Loptičku po mantinelu vyvezla Šibrová.
31:15 Dneska žádné šipky, max instagramy. Kluci pozorně hlavy nahoře a sledují dění na hřišti.
30:50 Martynková mohla střílet, ale raději volila přihrávku na obsazenou spoluhráčku.
30:40 Nechutně dlouhé ruce a florbalku má Staňková.
30:05 Bojovat Třinec bojovat!
30:01 Dámy a pánové, držte si klobouky, máme tu 3. část.
30:00 Vidíme značný rozdíl v rychlosti a preciznosti od nejmenších maličkostí. Jo extraliga.
30:00 Tento vlak zdá se nezastavuje a míří směr semifinále. Jinak asi nejde tuhle krasojízdu vystihnout.
30:00 Střely ve 2. části: 1:9
29:30 Aspoň ten jeden golik by mohly domácí dát.
29:23 Pěkný. Nějaká ta krosovka, otočka a gól.
29:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #8 Dominika Buczek (0:8)
29:00 Dnešní utkání sleduje 226 diváků, děkujeme.
28:15 Turoň se protáhla, zavázala střevíček a vnesla oživení do útoku.
28:00 Szwanczarová zatím moc práce nemá, hosté se to snaží šperkovat jak to jen jde.
27:00 A taky to strašně rychle utíká.
26:30 Musíme tady všichni uznat, že zatím je to zajimavější podívaná, než některý z posledních domácích utkání.
26:00 Přečíslení Třince bylo v první fázi dobře vyřešeno, chybělo tomu ale i trochu toho štěstí.
25:30 Snad u tohoto online neusnete, jak se některým čtenářům z FM stává.
25:00 Zatím není ani moc o čem hovořit, užíváme si tento florbalový svátek.
24:30 Pojďme holky, ještě není konec.
24:00 Pár slov chvály a podpory mírně vliv elixír života do Třineckých žil.
23:30 Proč by Šibrová v útočném rohu za tohoto stavu zdržovala ví asi jen ten co to tak posoudil.
23:00 A domácí se snaží oživit naši věrní bubeníci.
22:30 Ostravačky nepolevují, minimálně co se toček týče.
22:00 Skupinka fanoušků diváků spíše odchází než přichází.
21:40 Buczek si žádala odpískání vysoké hokejky Buchtelové. Moc bych ji nesral, ať to neodnesou vlasy.
21:20 Jako chalku dnes večer na stolku máme tyčinky. Hodně tyčinek.
20:45 Omlouvám se, ale chybí tomu nějaké koření. Tím vážně nemyslím provensálské bylinky.
20:30 A míchají Třinec jak krupicovou kašičku. Mňam.
20:00 Vítky si to zatím ťukají jak pinball.
19:45 Třinecká se snaží povzbudit mrtvou domácí střídačku.
19:30 Půlka první části radost, teď převládá smutek.
19:00 Poznatky mých asistentů bych prý zveřejňovat neměl.
18:16 A je evidentně hodně při chuti.
18:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #29 Klára Hrobařová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (0:7)
18:15 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Szwanczarová družstva FBC Třinec
18:00 Hrobařová se nějak moc snaží.
17:15 Z voleje, florbalové srdíčko zaplesalo.
17:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
16:00 Slovy trenéra Veleckého: "Dobře, dobře, dobře. Lépe, lépe, lépe."
15:30 Snad domácí nezůstaly hlavou v šatně.
15:01 I druhou část začínají na míčku holky z Ostravy.
15:00 Kdyby to šlo, tak vám tu dám na spravení nálady aspoň fotku co jsem měl dneska na oběd.
15:00 Ač by někdo řekl, že derby nemá favorita, tento spiel ho má a ten zatím jasně vede.
15:00 Střely v 1. části: 5:18
14:40 Nevím co se to děje, jsem překvapený jako Japonec po utkání s Německem. Start jako hodně v klidu, konec jako hodně ...
14:20 Některé holky zdá se pociťují unávu ještě z pondělních akademických her na VŠB.
14:01 Ženy Vítkovic jsou asi prvním hostujícím týmem, který si zvykl na místní gumu rychleji než domácí.
14:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #15 Šárka Staňková (0:5)
13:00 Tak jak si na začátku nemohla Příleská stěžovat, poslední minuty mohla trávit v místní restauraci.
12:48 Padavý list točený jak Messiho přímák zapadl přesně za tyč Pytlíkové.
12:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #67 Eliška Willmannová, asistoval #15 Šárka Staňková (0:4)
12:30 Pár zajimavých momentů tam předtím Třinec měl, ale bohužel, míček je kulatý, děravý a zbytek je historie.
12:12 Gól bez emocí, něco na tom asi bude.
12:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #29 Klára Hrobařová, asistoval #18 Sara Avonds (0:3)
11:37 Jedna kaňka na pergamenu ještě není důvod ke smutku, dvě už trochu jo.
11:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (0:2)
10:55 Třinec chvíli držel Vítky jako rybičky v teráriu, až jedna pyraňa uplavala.
10:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #29 Klára Hrobařová (0:1)
09:00 Kdo z ekonomických důvodů zůstal doma musí litovat, i dnes zůstalo vstupné dobrovolné.
08:00 Pytlíková double zákrok. Nebo tripple. Ale měla trable.
07:30 Vítkovice zařadily dvojku, nebo možná trojku, každopádně domácí zatím odolávají.
07:00 Laštůvka, který vidí své svěřenkyně příští sezónu v extralize může být s prozatím celkem happy.
06:30 Jsem rád, že máme lepší online než David Heczko z Jablunkova.
06:00 Jestli si hosté myslely, že to bude zadarmo, tak to musí spíše do Bolky nebo kdo ještě v extralize dostává naloženo.
05:30 Fanoušci vytahují bubny a vuvuzely, to je náš 6-tý hráč. Děkujeme.
05:00 Kajfoszová hokejkou blokuje dalekonosný granát z beku.
04:40 Vítky odevzdávají většinu míčků a zkouší co Třinec dovede.
04:20 Snad poprvé použili muži ve žlutém píšťálku.
04:00 První střídání už rozdýchává Mišúnová.
03:30 Šponiarová trefuje tyč domácí svatyně.
03:00 Zatím minumum přerušování a maximum rychlosti.
02:20 Domácí coach Laštůvka přímo prosí všechny svaté aby to dneska vyšlo.
02:00 Třinec nepolevuje a nás těší sledovat zatím zajimavý úvod večera.
01:00 Vítkovice jsou nervózní a tečou po minutě 2:0 na střely.
00:02 Po statistickém okénku hodného MS ve fotbale v Kataru přichází rychlý start.
00:01 Hodně štěstí holky, se bude asi hodit.
00:00 Ještě před začátkem dnešního utkání přichází ocenení pro bývalou hráčku Třince a reprezentace juniorek - Vendy Maroszová. Gratulujeme a přejeme do budoucna mnoho dalších úspěchů.
00:00 SPECIÁLNÍ - Tak se dá nazvat dnešní match pro mnohé slečny na obou stranách. Za Vítkovice již exTřinecké Maroszová, Liberdová nebo Hrobařová. Za domácí exVítkovické Pytlíková, Kociánová, Kiecková a Třinecká (Enenkelová). Plus vítáme skoro doma polskou enklávu okolo Buczek a spol.
00:00 Hosté z Vítkovic nastupují do utkání s bilancí 12,64 vstřelených branek na utkání, což je jeden gól za 4 minuty a 45 vteřin. Prostě celkem slušná palebná síla.
00:00 Krásný středeční podvečer. Ať už děláte cokoliv, máte firemní akci nebo intenzivně pracujete, věřím, že stihnete po očku sledovat i online ze ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU ŽEN. Navíc pro ty co večeří přeji dobrou chuť.