• 45 44:48
    2
    Karin MUCHOVÁ

MITEL Florbalová akademie MB - FBC Liberec 6:1
branky: 8. Veronika Zittová, 21. Michaela Bauerová, 29. Barbora Doležálková, 33. Barbora Doležálková, 43. Viktorie Vacardová, 45. Barbora Doležálková - 43. Aneta Foffová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Tomáš Cimrman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Klementová 26 - Alžběta Hánová 22; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 12:9
44:48 Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:15 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #96 Veronika Zittová (6:1)
42:51 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #80 Mayya Lytorova (5:1)
42:50 Žapková pod velkým tlakem podruhé ztrácí míček a Vacardová využívá prázdné brány Liberce.
42:15 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová bez asistence (4:1)
42:14 Foffová utíká a snižeju aktuální stav.
42:09 Švejdová střílí, ale jen do hráčky.
41:49 Klemenotvá si opět vysloužila sekání přes prsty, balónek pro domácí.
41:02 Nováková mohla ve vlastním oslabení vstřelit branku, Klementová si ale opět připisuje nádherný zákrok.
39:44 Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
39:44 Domácí si zahrají první přesilovku v tomto utkání.
39:44 Zápas se nám vyhrocuje.
39:03 Liberec to zkouší v šesti.
38:30 Střelu Novákové chytá Klementová. A tak snaha o gól končí nezdarem.
37:43 Zittová se drží po dohrávce za obličej, nevypadá to ale na nic vážného.
36:54 Hukalová v zakončení, Hánová na svém místě připravená na tento pokus.
35:19 Karina Muchová téže v samostatném úniku trefuje dvakrát Klementovou, jednou balónkem do hrudi, podruhé čepelí do prstů.
34:39 Fuffová v samostatném úniku netrefuje vzdálenou tyč.
32:59 Timeout FBC Liberec
32:59 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #19 Nela Havlíková (4:0)
32:58 Doležálková krásnou střelou posouvá domácí zas o krok blíže k vítězství, Liberec na to reaguje oddechovým časem.
30:20 Žbánková nahrávala před bránu na zakončení, střela její spoluhráčky však končí za bránou Klementové.
30:01 Domácí si během dvou třetin vytvořili tří brankový náskok, uvídíme zda Liberec s tím dokáže něco udělat.
30:00 Střely ve 2. části: 9:9
28:53 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:0
28:52 Míklíková sama od vlastní brány dotáhla balón před bránu Liberce, kde Doležálková jen lehce doklepává za záda Hánové.
26:38 Klementová si dneska zasedla na Kvapilovou a zneškodňuje její další pokusy o gól.
24:56 Doležálková se dostala do zakončení, střela končí za bránou Liberce.
23:40 Miklíková doklepává balón za záda Hánové, rozhodčí gól neuznal a vrací míček Liberci za sekání.
22:59 Zittové při střele tahem míček sjel a skončil za bránou.
20:07 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (2:0)
20:06 Bauerová se dostala do samostatného úniku a s klidem posouvá Boleslav na rozdíl dvou branek.
19:30 Boleslav  v klidu na svojí polovině.
18:27 Žbánková si skoro vysloužila vyloučení na dvě minuty, rozhodčí ji to pro tentokrát nechal s domluvou.
18:13 Bauerová vysoko napadá za bránou Liberce.
17:08 Klementová si připisuje další zákrok, tentokrát si počkala na Kvapilová.
16:35 Lytorová hledala Miklíkovou před bránou, míček ale jen proletěl na druhou stranu.
16:11 Boleslav je stále při chuti a tlačí na bránu Liberce.
15:01 Úvodní bule opět pro domácí.
15:00 Střely v 1. části: 7:9
14:09 Klementová zneškodnila rychlý protiútok Liberce.
13:30 Lytorová střílí, ale pouze do golmanky.
12:40 Na straně Liberce se ozvala tyč, střela přišla od Zittové s pokusem o navýšení skóre.
12:25 Pabiánová střílí vedle.
11:29 Kvapilová zvolila nepřesnou přihrávku na střed a Liberec příchází o útočné pásmo.
10:22 Valešová sama před bránou, nedostala přesnou nahrávku a míček ji utíká do rohu.
09:27 Hánová si připisuje další zákrok.
07:50 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #19 Nela Havlíková (1:0)
07:49 Zittová si navedla míček do středu a střelou k bližší tyči otevírá stav dnešního utkání.
05:39 Klementová si připisuje zákrok.
04:22 Žapková zabránila střele na bránu od Vranové, která se nebezpečně dostala za půlku.
03:12 Vypadá to na zranění v domácím celku, Kalousková si vyžádala zdravotníka.
02:46 Zápotocká ve velké šanci, ale neproměňuje.
01:26 Hosté se dostali do předbrankového prostoru, ale s lehkým faulem, rozhodčí hru zastavil a vrátil míček domácím.
00:34 Hra je zatím vyrovnaná a oba celky začínají vysokým tempem.
00:01 Úvodní bule pro domácí.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního třetího kola poháru žen. Dnes se utkají domácí MITEL Florbalová Akademie proti Crazy Girls FBC Liberec.