1:13
    Eva BARVÍKOVÁ
    (Hyršová)

IBK Hradec Králové - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:13
branky: 17. Tereza Kautská - 2. Barbora Husková, 3. Michaela Kubečková, 17. Barbora Husková, 19. Barbora Husková, 21. Michaela Kubečková, 25. Barbora Husková, 33. Blanka Gajdošová, 34. Sara Avonds, 35. Denisa Hyršová, 39. Sara Avonds, 44. Nela Kubalčíková, 44. Vendula Maroszová, 45. Eva Barvíková; rozhodčí: Vladimír Lešák - David Richter; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 18 - Karolína Krištofová 9; po třetinách: 0:2, 1:4, 0:7
45:00 Komentář domácích Janeček Josef (Trenér): Dnes to byl náš herně nejpovedenější zápas´v letošní sezóně. I když na to skóre nevypadá, tak se nám vcelku dařilo plnit taktické pokyny, s míčkem jsme se snažili být odvážní a holky jsme po zápase museli pochválit. Je vidět velký rozdíl v rychlosti, kde jsme soupeři prostě stačit nemohli, ale pro náš mladý tým jsou to neocenitelné zkušenosti. Díky soupeři za zápas, šťastnou cestu domů a hodně štěstí do dalších kol.
45:00 Komentář hostů Velecký Jiří (Trenér): Zápas ve fajn atmosféře, děkujeme divákům. Z naší strany to dnes někomu sedlo, někomu méně, velké závěry z toho dělat nebudeme. Takhle už to u těchhle zápasů bývá, hlavní je, že se udržela dobrá nálada. Speciální dík slečnám Huskové, Buczek a Kubečková za dopravní služby.
45:00 Střely ve 3. části: 3:16
44:38 Krásná šibenice od Barvíkové.
44:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:13
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #51 Eva Barvíková, asistoval #55 Denisa Hyršová (1:13)
43:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:12
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:12)
43:28 Po samostatném úniku skoruje hračka Vítkovic.
43:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:11
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková bez asistence (1:11)
41:05 Hráčky Vítkovic si ve hře výborně rozumí.
39:47 Hradecké lvice bojují ze všech sil do hry nasazují i mladé naděje.
38:54 Kašparová skvěle zasahuje.
38:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #18 Sara Avonds, asistoval #29 Klára Hrobařová (1:10)
37:48 I domací se ze všech sil snaží skorovat.
36:48 Vítkovice opět začínají vyvíjet tlak
35:54  Domácí předvedli povedenou kombinaci.
35:06 Gol domácích byl na dosah.
34:37 Domácí udržují míček na svých hokejkách.
34:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #51 Eva Barvíková (1:9)
33:56 Další gol do prazdné v podání Vítkovic.
33:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #18 Sara Avonds, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:8)
32:39 Vítkovice předvely krasnou akci do prázdné.
32:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #15 Šárka Staňková (1:7)
30:01 Začala poslední třetina.
30:00 Střely ve 2. části: 3:10
29:52 Domácí fandí sice pozdě ale přece.
29:18 Výborný zákrok Anet Kašparové.
28:10 Vítkovice obklopují Hradeckou branku.
26:57 I na domácí straně se vylučuje hraje se tedy 4 na 4.
26:34 Vyloučen hráč #25 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
25:44 Vyloučen hráč #7 Vendula Maroszová družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za sekání
25:44 Máme tu první přesilovku po krásné akci hráčky domácích.
24:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #55 Denisa Hyršová (1:6)
22:39 Domácí hráčce se nepovedla přihrávka a tato chyba byla i hned přemněněna na breakovou situaci která brankou neskončila.
21:47 Skvělá práce u mantinelu od Simony Némhetové.
20:30 Vítkovice stále tlačí.
20:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #18 Sara Avonds (1:5)
18:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #51 Eva Barvíková (1:4)
18:38 Ani hosté golově nezahálejí po pěkné kombinaci skoruje Barbora Husková.
17:08 A je to tady gol domácích o který se postarala Terka Kautská.
16:56 GÓL IBK Hradec Králové! 1:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #51 Tereza Kautská, asistoval #75 Natálie Žídková (1:3)
16:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #17 Tereza Smetanová (0:3)
16:01 Jak se říkává nedáš dostaneš.
15:28 Srřela Natky Žídkové míjí branku.
15:00 Střely v 1. části: 4:5
14:19 Hosté střílí jako o závod.
12:10 Break Hradce skončil střelou nad.
10:56 Vítkovice vyvíjejí tlak na domácí , branka však zatím nepadla.
09:42 Hra se přelévá ze strany na stranu.
08:55 Domácí blokují střely i vlastním tělem.
07:24 Hosté také nezahálejí,ale z předbrankového prostoru neskorují.
07:01 Tereza Kautská míjí branku.
06:07 Lucie Tomášková v krásné šanci, která však brankou nekončí.
05:35 Šance jsou ma obou stranách.
03:20 Šance byla i na straně domácích bouhužel brankou neskončila.
02:32 Vítkovice tlačí a předvádějí hezké kombinace.
02:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #7 Vendula Maroszová (0:2)
01:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
01:23 A už tu máme první branku na straně Vítkovic.
00:01 Buly pro hosty.