• 59 58:26
    14:13
    (Rauscher)

FBC Česká Lípa B - Florbal Chomutov B U23 14:13
branky: 3. Marek Dzierža, 7. Petr Procházka, 20. Petr Procházka, 21. Petr Procházka, 31. Josef Hanzalík, 36. Ladislav Pekárek, 36. Ladislav Pekárek, 40. Petr Procházka, 44. Marek Dzierža, 44. Ladislav Pekárek, 46. Josef Hanzalík, 48. Pavel Pešír, 48. Ondřej Riljak, 48. Ladislav Pekárek - 7. Matyáš Rauscher, 9. Jan Ibl, 11. Martin Peksa, 15. Martin Peksa, 16. Tomáš Zelinka, 29. Martin Peksa, 30. Martin Peksa, 34. Tomáš Zelinka, 51. Martin Peksa, 56. Martin Peksa, 57. Josef Náther, 57. Matyáš Rauscher, 59. Martin Peksa; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 22 - Lukáš Kopecký 24; po třetinách: 3:5, 5:3, 6:5
60:00 Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Od nás povedený vstup do utkání a dobrý závěr, ve kterém jsme sahali po vyrovnání. V tomto utkání jsme měli na to být lepším týmem, škoda jen ztráty koncentrace v části zápasu. Velký dík soupeři za vzájemný fairplay.
60:00 Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér): Toto utkání bylo velmi napínavé. Ačkoliv jsme první třetinu otevřeli první brankou, v její druhé polovině jsme si nechali inkasovat zbytečné branky, které, kdybychom nezačali korigovat, by nás dovedli k prohře. Do druhé třetiny jsme tedy vstoupili s cílem tento rozdíl srovnat a následně se soustředit na útok. To se nám podařilo a i přes inkasované branky jsme na konci druhé třetiny měli srovnáno. Napětí na začátku třetí třetiny jsme dokázali prolomit velmi agresivní hrou, ze které vzešly dvě branky v třetí minutě, a další tři branky v sedmé minutě. V závěru třetí třetiny soupeř opravdu šlápl do pedálu a začal brankový rozdíl stahovat, za to si zaslouží velký respekt za odhodlání a neoblomnost. nDěkujeme soupeři za fair play přístup během celého utkání. nPřeji štastnou cestu domů a hodně úspěchů do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
58:54 Domácí v útočných pozicích.
58:26 GÓL Florbal Chomutov B U23! 14:13
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #42 Matyáš Rauscher (14:13)
57:18 Chomutov rozehrává v útočném rohu.
56:21 GÓL Florbal Chomutov B U23! 14:12
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #50 Martin Peksa (14:12)
56:17 GÓL Florbal Chomutov B U23! 14:11
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #12 Josef Náther, asistoval #98 Tomáš Kotlan (14:11)
55:52 Knespl skvěle získal míček.
55:16 GÓL Florbal Chomutov B U23! 14:10
54:47 Timeout Florbal Chomutov B U23
54:20 Hosté v útoku.
50:56 GÓL Florbal Chomutov B U23! 14:9
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #98 Tomáš Kotlan (14:9)
49:22 Pešír v dobré šanci.
47:58 GÓL FBC Česká Lípa B! 14:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #28 Ondřej Riljak (14:8)
47:35 GÓL FBC Česká Lípa B! 13:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #41 Josef Hanzalík (13:8)
47:26 GÓL FBC Česká Lípa B! 12:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #60 Pavel Pešír, asistoval #55 Jakub Jirsa (12:8)
46:16 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
45:12 GÓL FBC Česká Lípa B! 11:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #41 Josef Hanzalík, asistoval #15 Jakub Knespl (11:8)
43:24 GÓL FBC Česká Lípa B! 10:8
43:00 GÓL FBC Česká Lípa B! 9:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #5 Ladislav Pekárek (9:8)
40:01 První buly poslední třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
39:22 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #9 Marek Dzierža (8:8)
37:52 Domácí rozehrávají před brankou hostí.
35:51 Hosté rozehrávají od vlastní branky.
35:39 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek z trestného střílení (7:8)
35:17 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #19 Petr Procházka (6:8)
33:23 GÓL Florbal Chomutov B U23! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #17 Marek Nekuda (5:8)
32:24 Chomutov se přesouvá do útoku.
30:53 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:7
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #41 Josef Hanzalík, asistoval #28 Ondřej Riljak (5:7)
29:57 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:7
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #58 Adam Dedecius (4:7)
29:07 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
28:28 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:6
28:12 Domácí zatí brání úspěšně.
26:58 Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:37 Domácí v útočných pozicích.
22:23 Kopecký pod palbou.
20:09 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:5)
20:01 Buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:36 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:5
16:17 Hosté střídají na míčku.
15:20 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:5
14:13 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:4
14:01 Krásná kombinace Riljaka a Knespla.
11:43 Chomut začíná kombinovat na polovině hřiště, ale do útoku se nedostávají.
10:28 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:3
09:25 Lípa dost tlačí na soupeřovu branku.
08:26 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #27 Michal Marek (2:2)
07:46 Buly v rohu hřiště vyhrávají hosté.
06:52 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #60 Pavel Pešír (2:1)
06:41 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:1
05:06 Domácí se přesouvají do útoku.
04:30 Marek za českolipskou bránou se snaží dostat k šanci.
04:05 Hosté rozehrávají na polovině hřiště.
03:33 Hosté v útočných pozicích.
02:28 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #19 Petr Procházka (1:0)