• 49 48:42
    8:11
    (Svoboda)

1.FBC DDM Děčín IV - TJ Sokol Královské Vinohrady B 8:11
branky: 5. Zdeněk Vážný, 7. Šimon Pilek, 8. Marek Sochor, 10. Michal Záruba, 19. Marek Sochor, 27. Martin Schneider, 30. Jan Fidler, 47. Martin Schneider - 13. Jan Švejda, 17. Radovan Vnuk, 20. Jan Svoboda, 30. Radovan Vnuk, 35. Štěpán Hladký, 36. Viktor Vondra, 40. Jan Svoboda, 40. Jakub Záň, 40. Jan Svoboda, 49. Radovan Vnuk, 49. Viktor Vondra; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Havriljak 13 - Tomáš Hájek 10; po třetinách: 5:3, 2:6, 1:2
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Skvělý start do zápasu jsme mohli přetavit ve větší vedení, bohužel jsem šli do šaten s vedením "pouze" o góly. Zlom v zápase přineslo vyloučení ve druhé třetině, kdy se Vinohrady dostaly na koně a už z něho neslezly. Snažili jsme se s utkáním ještě něco udělat, ale na víc jsme už dnes asi neměli. Moc děkujeme všem za podporu dnes i v celé sezóně, loučíme se s klukama na třídavé starty, ale hlavně se Zdénou a Šimonem, pro které to byl ofiko poslední zápas. Velké díky borci!!!
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Klasicky jsme trochu nechytili začátek a udělali jsme si to tady na horké půdě proti houževnatému soupeři velmi těžké. Postupem času jsme se dostali do zápasu a začali si vytvářet převahu ve hře s míčkem. Ve druhé třetině jsme se dotáhli na dostřel, což pro nás bylo velké povzbuzení. Tam se zápas lámal. Hezký obrat a zbytek utkání už jsme zkušeně dohráli. Díky všem za celou sezonu! MISTŘI!
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
48:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #76 Jan Svoboda (8:11)
48:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #76 Jan Svoboda (8:10)
46:57 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:9
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Martin Schneider bez asistence (8:9)
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
39:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #8 Viktor Vondra (7:9)
39:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #64 Matěj Špaček (7:8)
39:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #14 Radovan Vnuk (7:7)
35:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:6
34:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #10 Štěpán Hladký, asistoval #76 Jan Svoboda (7:5)
32:17 Vyloučen hráč #30 Martin Schneider družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
32:17 Vyloučen hráč #30 Martin Schneider družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
31:29 Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
29:32 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #91 Zdeněk Vážný (7:4)
29:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:4
26:52 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:3
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda bez asistence (5:3)
18:52 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #91 Zdeněk Vážný (5:2)
17:05 Vyloučen hráč #52 Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
16:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:2
12:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (4:1)
09:56 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba bez asistence (4:0)
07:31 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #6 Petr Fišer (3:0)
06:07 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #94 Jan Fidler (2:0)
04:01 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #91 Zdeněk Vážný, asistoval #94 Jan Fidler (1:0)