• 60 59:44
    16:6
    (Hájek)

Kralupy Wolves - BK REAL ROUDNICE n/L 16:6
branky: 2. Kristián Malík, 6. Jakub Hájek, 8. Matyáš Metoděj Krahulec, 10. Ondřej Diepolt, 13. Matyáš Metoděj Krahulec, 20. Jan Michálek, 28. Jan Řehák, 29. Jakub Hájek, 30. Jakub Hájek, 32. Jakub Hájek, 39. Štěpán Berka, 51. Jakub Hájek, 54. Matyáš Metoděj Krahulec, 57. Jakub Hájek, 58. Jan Michálek, 60. Matyáš Metoděj Krahulec - 5. Ondřej Cvekl, 14. Daniel Pilař, 18. Ondřej Cvekl, 33. Ondřej Cvekl, 36. Jan Hubka, 38. Ondřej Večeř; rozhodčí: Jan Šubrt - Jakub Krise; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Kocián 15 - Daniel Castrillo 25; po třetinách: 6:3, 5:3, 5:0
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Dnešní zápas hodnotím pozitivně, až na časté chyby v naší obraně. Máme ještě co pilovat, abychom se připravili na další zápas. Soupeřům děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Rott Michal (Trenér): Zápas rozhodnula druhá třetina, kdy jsme se soupeř utrhnul a zápas už bylo těžké dotáhnout. Jde vidět, že mlaďáci z týmu soupeře mají více naběháno. Mrzí mě, že se v divizi se dá hrát na rozměrech ,,NHL,, kdybychom toto věděli, mohli jsme si letošní divizi zahrát na základce v Roudnici a vyšlo by to na stejno. Díky soupeři za dnešní lekci z produktivity a za občasný ,,kolotoč,,. Ještě se nám z toho kolotoče točí hlava.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:59 Děkujeme za dnešní super zápas a zároveň poslední v Divizi. Těšíme se na Play UP! Hezký večer všem a děkujeme divákům, že dorazili.
59:44 GÓL Kralupy Wolves! 16:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #25 Jakub Hájek (16:6)
57:17 GÓL Kralupy Wolves! 15:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #55 Lukáš Carvan (15:6)
56:56 GÓL Kralupy Wolves! 14:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (14:6)
54:53 Roudnice slušně ohrožuje kralupskou branku. Dvě pěkné akce od roudnického týmu. Naštěstí Kocián nepustil ani myšku.
53:29 Zatím nejluxusnější gól dnešního utkání předvedl teď Krahulec s naším panem Lupíkem Hájkem! Diváci tleskali. Děkujeme za podporu.
53:19 GÓL Kralupy Wolves! 13:6
50:25 GÓL Kralupy Wolves! 12:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #12 Karel Urban (12:6)
48:36 Vyloučen hráč #33 Jan Hubka družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání
45:53 Hra dneska slušně odcípá. Vidíme pěkný florbal. Šance na obou stranách. I když teď mají hru víc v paži hosté.
42:00 Na hřišti máme nové hráče domácích. Janouch hned v šanci před Castrillovou brankou.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
38:58 Nejmladší hráč domácího týmu dokázal za pomocí Carvana dostat balón za roudnického brankaře. Kralupy zvyšují na 11:6.
38:46 GÓL Kralupy Wolves! 11:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #14 Štěpán Berka, asistoval #55 Lukáš Carvan (11:6)
38:15 Na konci druhé třetiny Vlci polevili v obraně a Roudnice toho hned několikrát skvěle využila. Stav utkání 10:6 pro domácí.
37:51 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #39 Jiří Hádek (10:6)
35:54 Ojojoj Hubka střílí přesnou tvrdou střelu za zády Kociána.
35:44 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka bez asistence (10:5)
33:03 Bratři Cveklové snižují na 4:10. Ondra opět z půlky parádní střelou vymetl branku Kociána.
32:31 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #31 Štěpán Cvekl (10:4)
32:24 A máme tu desítku pro Vlky!
31:53 GÓL Kralupy Wolves! 10:3
29:00 GÓL Kralupy Wolves! 9:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #87 Marek Čejka (9:3)
29:00 Známé duo Hájek - Čejka za deset vteřin "duo" branky :D Kralupy vedou o šest gólů a blíží se ke třem bodíkům v Divizi.
28:51 GÓL Kralupy Wolves! 8:3
27:51 GÓL Kralupy Wolves! 7:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #66 Pavel Procházka (7:3)
25:38 Vyloučen hráč #39 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře
21:42 Hráči se vrátili na hřiště po menším odpočinku. Tentokrát je hra celkem vyrovnaná a v klidu.
20:00 Střely v 1. části: 17:10
19:16 GÓL Kralupy Wolves! 6:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #14 Štěpán Berka (6:3)
18:05 Vlci podcenili obranu, Cvekl z půlky parádní střelou a Roudnice dotahuje na 3:5.
17:33 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #39 Jiří Hádek (5:3)
13:29 Teď jsme viděli 2 pěkné góly. V oslabení dokázali Vlci vsítit branku, ale bohužel i Pilař pěknou akcí dokázal obejít Kociána. Stav utkání 5:2 pro Vlky.
13:11 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #21 Richard Hartmann (5:2)
12:50 GÓL Kralupy Wolves! 5:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec bez asistence (5:1)
11:41 Máme tu první vyloučení pro domácí tým. Michálek omylem trefil do obličeje roudnického hráče a má to za dvojku.
11:14 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
10:00 Po deseti minutách první třetiny jsme viděli pět krásných gólů. Kralupy vedou 4:1.
09:23 GÓL Kralupy Wolves! 4:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #48 Jan Řehák (4:1)
07:59 Kocián krásná akce před brankou. Roudnice se snaží protlačit k domácí brance a teď se jim to téměř povedlo.
07:36 GÓL Kralupy Wolves! 3:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #12 Karel Urban (3:1)
07:04 Procházka na zemi, ale naštěstí se zvedá.
05:36 GÓL Kralupy Wolves! 2:1
04:38 Roudnický kapitán obešel dva domácí hráče a našel i volné místečko u Kociána v brance. Máme vyrovnáno.
04:17 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl bez asistence (1:1)
02:23 Malík zkusil nahrávku od Michálka a nemílil se! Kralupy vedou 1:0.
01:06 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (1:0)
01:00 Po první minutě je hra klidná. Hráči se rozehřívají na hřišti.
00:00 Vítáme vás na posledním zápase Divize A v Kralupech nad Vltavou. Dnešním soupeřem Kralupských Vlků budou kluci z Roudnice nad Labem.