• 58 57:21
    2
    Marek ČEJKA

SK BIVOJ LITVÍNOV - Kralupy Wolves 4:7
branky: 30. Martin Strejček, 35. Lukáš Pudil, 38. Jaroslav Rybka, 51. Ondřej Kopta - 8. Jakub Brož, 16. Jakub Hájek, 24. Adam Kozel, 34. Jakub Hájek, 35. Marek Čejka, 40. Marek Čejka, 42. Ondřej Diepolt; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 13, Pavel Grozický 11 - David Kozel 16; po třetinách: 0:2, 3:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Dnes byl soupeř zkrátka celý zápas o kousek lepší. KDYBY jsme měli lepší koncovku v 1.polovině zápasu mohl to být hodně zajímavý zápas možná s jiným koncem, ale na KDYBY se nehraje. Děkujeme divákům a obzvláště našim holkám za skvělou atmosféru a hlasitou podporu a soupeři hodně štěstí v nadstavbě.
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Dnes musím tým pochválit, odehráli jsme jeden z nejhezčích zápasů letošní sezony. Skvěle zahrané přesilovky a následně jsme výborně makali i do obrany. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí do příštích zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
57:21 Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra rukou
56:35 Strejček netrefuje bránu
56:01 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
51:39 Duo Rybka a Strejček je sice sehrané, ale Kozel všechny jejich akce vychytal zatím
50:37 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (4:7)
50:10 Hra je teď převážně nahoru dolů
47:45 Grozický teď zachránil svůj tým před dalším gólem
46:17 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
44:30 Navzdory nepříznivému stavu bivojský kotel ve složení Maky, Nikča, Lada a Terka nepřestává fandit
43:14 Litvínov se snaží snížit, ale Kralupy dobře brání
41:14 GÓL Kralupy Wolves! 3:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #10 Kristián Malík (3:7)
40:10 První buly třetí třetiny vyhrávají Kralupy
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:54 GÓL Kralupy Wolves! 3:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #25 Jakub Hájek (3:6)
39:50 Kaprhál rozehrává.
38:30 Vodička rozehrává na útočné polovině
38:00 Čejka rozehrává z poloviny hřiště.
37:10 Kopýtko kombinuje s Rybkou.
37:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #97 Jan Kopýtko (3:5)
35:00 Litvínov se snaží dostat do zápasu.
34:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #33 Matěj Vodička (2:5)
34:23 GÓL Kralupy Wolves! 1:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #6 Petr Husťák (1:5)
34:23 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Pavel Grozický družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
34:01 Fanta vybojoval míček.
33:05 GÓL Kralupy Wolves! 1:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #87 Marek Čejka (1:4)
32:15 Kopta kombinuje s Jupou.
30:00 Strejček vrací Litvínov do zápasu.
29:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #66 Zdeněk Fanta (1:3)
27:59 Carvan střílí vedle.
24:01 Suk rozehrává z rohu.
23:31 GÓL Kralupy Wolves! 0:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #55 Lukáš Carvan (0:3)
22:36 Vyloučen hráč #83 Petr Šefrhans družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
22:20 Kralupy mají dlouhou výhodu 6 na 5.
21:40 Litvínov měl velkou šanci, ale brankář chytá.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:00 Strejček malém měl samostatný únik.
16:40 Kozel kombinuje se spoluhráčem.
15:52 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #48 Jan Řehák (0:2)
15:00 Vodička blokuje.
13:05 Kralupy jsou stále víc na míčku.
11:07 Malík střílí z půlky.
10:00 Kopýtko rozehrává od vlastní brány.
08:12 Litvínov se snaží vyrovnat tlak hostujicích.
07:45 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #2 Jakub Brož, asistoval #48 Jan Řehák (0:1)
06:00 Kralupy rozehrávají z rohu hřiště.
05:52 Vyloučen hráč #42 Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
04:04 Dvořák zabránil crosové přihrávce.
02:15 Rybka vybojoval míček za bránou.
00:01 Úvodní buly vyhrávají Kralupy