2

1

3.

Florbal Sokolov - Florbal Chomutov B U23 7:6pn
branky: 24. Jiří Pokorný, 36. Aleš Hoch, 43. Štěpán Mosler, 46. Jan Skopový, 55. Stanislav Hykš, 59. Stanislav Hykš, N Štěpán Mosler - 9. Martin Morava, 15. Miloš Šulc, 19. Josef Náther, 25. Michal Marek, 42. Daniel Fokt, 53. Martin Šulaj; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 5:6 + Tomáš Zelinka OS; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 51 - Bruno Vagel 62; po třetinách: 0:3, 2:1, 4:2, 0:0
Komentář domácích Mosler Štěpán (Trenér): Konečně vítězství a zrovna takto důležité. Od druhé třetiny pěkný, týmový výkon se šťastným koncem. Jedinou kaňkou bylo opět velice nesportovní chování soupeře a to i u velice mladých hráčů. Respekt ke hře a k soupeři by měl být za každou cenu. To mě na klucích z Chomutova dost mrzí. Přesto jim děkuji za hru a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Pro nás obrovská škoda dvou bodů, kdy jsme se bohužel v druhé polovině utkání nechali strhnout ke hře nahoru dolu a nedokázali utkání kontrolovat do konce. Díky soupeři, rozhodčím a fanouškům.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov B U23 hráč #84 František Tadeáš Kubík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov B U23 hráč #98 Daniel Fokt a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #16 Štěpán Mosler a vstřelil rozhodující gól (7:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov B U23 hráč #9 Miloš Šulc , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #7 Jan Skopový a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:5
63:32 Timeout Florbal Chomutov B U23
63:32 Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
63:32   Zápas je velice napínavý a rozhodne jediná trefená střela na bránu
60:01 Záhájeno prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 18:11
58:39 Vyloučen hráč #9 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost
58:39 Domácí tým má jedinečnou šanci zvítězit v dnešním utkání
58:19 GÓL Florbal Sokolov! 6:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #7 Jan Skopový (6:6)
58:19 Sokolov vyrovnává a aktuální stav utkání 6:6
56:06 Timeout Florbal Sokolov
54:48 GÓL Florbal Sokolov! 5:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #99 Petr Kleiner (5:6)
54:48 Sokolov dává další gól a zbývá jen pár minut do konce utkání
52:52 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #98 Daniel Fokt (4:6)
52:52 Hosté zvyšují stav na 4:6
48:23 Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U23 - osobní trest
48:23 Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za nesportovní chování
48:23 Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:23 Zápas začíná být vyhrocený a bude se hrát 4 proti 4
47:19 Domácí hráči aktivně napadají
45:55 GÓL Florbal Sokolov! 4:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #99 Petr Kleiner (4:5)
45:55 Přesilová hra domácích je využitá a vrací se zpět do hry
45:52 Vyloučen hráč #12 Josef Náther družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
42:53 GÓL Florbal Sokolov! 3:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #72 Jan Hlavsa (3:5)
42:53 Domácí snižují stav
41:04 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Daniel Fokt, asistoval #9 Miloš Šulc (2:5)
41:04 Hosté trefují bránu a zvyšují stav 2:5
40:01 Poslední třetina právě začala
40:00 Střely ve 2. části: 31:14
39:24 Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
39:24 Vyloučen hráč #91 Martin Morava družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za bránění ve hře
39:24 Hosté tentokrát nevyužívají přesilovku
36:59 Vyloučen hráč #99 Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
36:59 Přesilová hra Chomutova
35:43 GÓL Florbal Sokolov! 2:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #39 Aleš Hoch, asistoval #72 Jan Hlavsa (2:4)
35:43 Domácí snižují stav na 2:4
32:30 Domácí neproměnili druhou přesilovku utkání
31:01 Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #16 Štěpán Mosler.
31:01 Sokolovský hráč neproměnil nájezd
29:32 Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost
27:38 Hra je vyrovnaná, hraje se na obou polovinách
24:19 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek bez asistence (1:4)
24:19 Hosté právě vstřelili gól
23:26 GÓL Florbal Sokolov! 1:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #70 Jiří Pokorný bez asistence (1:3)
23:26 Z nečekané střely padl gól a domácí snižují stav na 1:3
23:12 Chomutovští mají mnohem více šancí než Sokolov
21:35 Domácí přesilovku nevyužívají
20:00 Střely v 1. části: 17:27
19:08 Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
19:08 Nyní bude přesilovku hrát tým domácích
18:30 GÓL Florbal Chomutov B U23! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #12 Josef Náther, asistoval #91 Martin Morava (0:3)
18:30 Chomutov využívá přesilovou hru
17:35 Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
17:30 Hosté hrají přesilovou hru
14:58 GÓL Florbal Chomutov B U23! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #9 Miloš Šulc bez asistence (0:2)
14:58 Chomutov trefuje 2. gól
11:32 Sokolovský hráči vytváří tlak, ale nedaří se jim skórovat
08:57 GÓL Florbal Chomutov B U23! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #9 Miloš Šulc (0:1)
08:57 Ze standartní situace padl gól na straně domácích a Chomutov jde do vedení
07:09 Po sedmi minutách je zápas stále 0:0
03:00 Zápas je vyrovnaný