58
  • 58 57:03
    Chomutov

Florbal Chomutov B U23 - Florbal TJ Kobylisy 8:10
branky: 7. Marek Nekuda, 9. Tomáš Kotlan, 10. Matyáš Rauscher, 16. Tomáš Zelinka, 28. Karel Šantora, 37. Martin Peksa, 39. Libor Sýkora, 43. Matyáš Rauscher - 3. Ondřej Krejčí, 10. David Mühlbach, 14. Boris Nouzák, 15. Matěj Víšek, 18. Daniel Havlíček, 28. Ondřej Kočí, 34. Daniel Havlíček, 34. David Mühlbach, 44. Tomáš Klouda, 50. Ondřej Kočí; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 12, Jakub Fiala 15 - Ondřej Kudrnáč 18; po třetinách: 4:5, 3:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Od nás důstojné zakončení sezony, ve kterém jsme si dokázali, že máme kvality na to hrát naprosto vyrovnané utkání s vysoko postaveným soupeřem. Od výhry nás dělil velký počet vyloučení ve 3 třetině. Speciální dík patří zkušenějším hráčům, kteří nás v tom nenechali a byli velkým přínosem na hřišti i mimo něj.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Jsem rád, že jsme zvládli velmi těžké utkání proti soupeři, který už o nic nehrál. Důležité 3 body, které nám dávají nejvýhodnejší pozici pro play up. Příští víkend nám začína ta nejdůležitější část sezony. Děkuji všem.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:01 Hraje se poslední minuta 3. třetiny.
58:29 Domácí hrají v šesti bez gólmana.
57:03 Timeout Florbal Chomutov B U23
54:44 Domácí ubránili své oslabení.
52:44 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost
50:22 Fiala nám právě předvedl několik nádherných zákroků.
49:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #14 Filip Janeba (8:10)
49:17 Hosté využili přesilovou hru.
48:57 Oba týmy hrají dost agresivně.
47:55 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
46:08 Domácím se podařilo ubránit oslabení.
43:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:9
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #14 Filip Janeba (8:9)
43:51 Domácím se nepodařilo ubránit oslabení.
43:23 Vyloučen hráč #4 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
42:08 GÓL Florbal Chomutov B U23! 8:8
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #50 Martin Peksa (8:8)
41:22 Hosté nevyužili přesilovou hru.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým Florbal TJ Kobylisy.
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
39:22 Vyloučen hráč #4 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost
39:01 Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
38:34 GÓL Florbal Chomutov B U23! 7:8
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #24 Libor Sýkora, asistoval #75 Tomáš Zelinka (7:8)
38:08 Hra začíná být plná faulů.
36:16 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:8
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #99 Miloš Šulc (6:8)
34:05 Pozler střílel z otočky, trefil břevno.
33:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #91 Adam Kropík (5:8)
33:20 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #11 Matěj Víšek (5:7)
32:59 Havlíček vystřelil z otočky, ale přestřelil.
30:05 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Jakub Fiala družstva Florbal Chomutov B U23
28:05 Kropník střílel na domácí bránu, ale přestřelil.
27:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #33 Jindřich Smoček (5:6)
27:02 GÓL Florbal Chomutov B U23! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Karel Šantora, asistoval #75 Tomáš Zelinka (5:5)
26:23 Gólman hostů Kudrnáč úžasným zákrokem vychytal přečíslení domácích.
24:28 Kotlan se dostal až před gólmana, trefil ho do břicha.
21:53 Kotlan vystřelil na bránu hostů, trefil pouze blok.
20:01 Úvodní buly 1. třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov B U23.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:01 Hraje se poslední minuta 1. třetiny.
18:28 Šulc vystřelil z půlky, gólman hostů opět vyrazil.
17:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:5
16:12 Kočí opět sám před Kopeckým, tentokrát trefil tyč.
15:53 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #27 Michal Marek (4:4)
14:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek bez asistence (3:4)
13:49 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #91 Adam Kropík (3:3)
13:12 Kočí byl sám před Kopeckým, Kopecký mu vykopl míček.
11:13 Marek vystřelil od mantinelu, gólman hostů vyrazil rukou.
09:52 Janeba střílel z půlky, netrefil bránu.
09:42 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (3:2)
09:03 GÓL Florbal Chomutov B U23! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #24 Libor Sýkora (3:1)
08:18 GÓL Florbal Chomutov B U23! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #99 Miloš Šulc (2:1)
08:08 Mrug vystřelil, skončilo to nad bránou.
06:30 GÓL Florbal Chomutov B U23! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #75 Tomáš Zelinka (1:1)
05:24 Havlíček vystřelil na Kopeckého, ten střelu chytil.
04:01 Šantora se dostal ke střele, ta skončila za mantinelem.
02:58 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #46 Ondřej Krejčí, asistoval #11 Matěj Víšek (0:1)
00:01 Úvodní buly 1. třetiny vyhrál tým Florbal TJ Kobylisy.