58
  • 58 57:50
    Kralupy n/V

1.FBC DDM Děčín IV - Kralupy Wolves 5:2
branky: 31. Jan Fidler, 32. Jan Koštoval, 37. Jan Fidler, 40. Marek Sochor, 46. Adam Betka - 16. Filip Janouch, 28. Filip Janouch; rozhodčí: Pavel Váňa - Jiří Moravec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Drobný 30 - Jan Blaho 24; po třetinách: 0:1, 4:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Kralupy měly více ze hry v první třetině a zaslouženě vedly. Během dalšího vývoje jim ale docházela šťáva na rozdíl od našich borců, kteří si udrželi vysoké nasazení až do závěrečného hvizdu a Děčín bere zaslouženě  3 body.
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Dnes absolutně nekoncentrovaný výkon...nechápu. Pořádná facka před koncem roku. Gratulace soupeři a nazdar.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
57:50 Timeout Kralupy Wolves
45:42 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #17 Adam Betka, asistoval #30 Filip Rubeš (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:12 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #26 Jan Koštoval (4:2)
36:20 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #24 Adam Závěrka (3:2)
31:21 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Jan Koštoval, asistoval #92 Jan Bräuer (2:2)
30:24 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler bez asistence (1:2)
27:26 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (0:2)
25:14 Vyloučen hráč #26 Jan Koštoval družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 6:11
15:41 GÓL Kralupy Wolves! 0:1