1:7
    Jan ŠVEJDA
    (Nigrin)

Florbal TJ Kobylisy - TJ Sokol Královské Vinohrady B 1:7
branky: 3. David Mühlbach - 6. Jan Svoboda, 34. Radovan Vnuk, 38. Jakub Záň, 46. Radovan Vnuk, 47. Martin Šolaja, 49. Matěj Špaček, 59. Jan Švejda; rozhodčí: Karel Kotyza - Petr Bína; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Marek Paleček 35 - Tomáš Hájek 21; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:4
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Bohužel jsme dneska dostali lekci z produktivity. Více golů bysme nedali ani kdybychom hráli další zápas. Soupeř spoustu střel zblokoval. Dnes bylo i hodně zásahů do sestavy. Bohužel si musíme uvědomit, jestli chceme hrát v tabulce nahoře, nebo si jezdit po výletech. Děkuji všem.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): V náročném utkání jsme se dokázali dobře soustředit a podali jsme solidní výkon především v defenzivě. Hodně střel jsme zablokovali a zbytek pochytal skvělý brankář Hájek. Výsledkově dobrá vzpruha do dalších utkání. Děkujeme soupeři, pořadatelům a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
58:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (1:7)
58:19 To střelec na druhé straně se nemýlí
57:45 Kočák pálí tutovku
56:01 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil #96 Bruno Sandner.
53:45 Závar před brankou Vinohrad, zase nic...
52:05 Šance domácích nevyužita
49:00 Z domácí strany je to dnes jedna velká marnost...
48:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (1:6)
46:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #21 Martin Šolaja bez asistence (1:5)
46:09 Kočákovu mizernou rozehrávku využívají hosté ke vstřelení páté branky
45:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (1:4)
45:09 A hosté využívají
44:52 Mühlbach v oslabení samostatný únik neproměnil
43:38 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:38 Boris má "hattrick"
41:57 Hosté se ubránili
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:56 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
39:40 Málem vlastňák, Kočák se proběhl...
38:20 Domácí v šesti při signalizované výhodě
37:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (1:3)
37:23 Hosté využívají
36:29 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
35:35 Hraje se na domácí polovině, jako kdyby Vinohrady měly přesilovku
33:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #52 Jakub Záň (1:2)
33:09 Zčista jasna akce hostů a střela pod víko
31:10 V poměru střel se domácí zlepšili (3:3), ale jinak hra žádný zázrak
23:35 Po hodně dlouhé době střela domácích na bránu
20:25 Domácí se ubránili
20:05 Poměr střel v první části působí z pohledu domácích až strašidelně...
20:00 Střely v 1. části: 4:21
18:25 Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
05:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #8 Viktor Vondra (1:1)
05:44 Pěkná kombinace a Svoboda srovnává
04:24 Totéž Záň
03:12 Vondra střílí nad branku domácích
02:27 Víšek nevyužil dobrou možnost k navýšení skóre
02:02 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #28 Jan Pozler (1:0)
02:02 Mühlbachův individuální průnik a domácí vedou
00:00 Pěkný adventní podvečer z kobyliské Šatna Areny, která dnes uvidí maget kola, souboj prvního s druhým