• 60 59:54
    2
    Milan TICHÝ

FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa 6:1
branky: 21. Ondřej Kawulok, 29. Vojtěch Zezulka, 49. Jaroslav Petrák, 57. Jakub Buršík, 58. Karel Petrák, 60. Filip Forman - 33. Radek Krajcigr; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 29 - Jan Dvořák 43; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:0
60:00 Komentáře nejlepších hráčů a trenérů: ZDE
60:00 Střely ve 3. části: 22:13
59:54 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
59:54 Ke konci zápasu ještě rozhodčí vyloučili Tichého
59:17 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #11 Ondřej Kawulok (6:1)
59:17  Dvořák zase na lavičce  Forman se trefuje do odkryté branky
59:00 Ale brzy se musí golman vrátit do brány, míč má Bohemka
58:47 Česká Lípa odvolala brankáře a zkouší hru v šesti
57:25 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #38 Jan Malič (5:1)
57:25 A vzápětí se znovu trefuje Bohemka. Petrák si seběhl ze středu do dobré střelecké pozice a okamžitě vystřelil
56:47 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:47 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (4:1)
56:15 Dvořák skokem chytil míček, ke kterému měla blíž Bohemka
55:49 Buršík zachytil u mantinelu přihrávku soupeře, dostal se na dostřel branky, ale vystřelil nad
54:32 Trčka byl rychlý a Malič fauloval. Rozehrávka z rohu
48:39 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #5 Martin Kisugite (3:1)
48:39 To však vzápětí napravuje. Trefuje se Petrák střelou ze středu hřiště
48:15 Po minutě přesilovky se Bohemka zatím nedostala do zakončení
47:05 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
44:38 Pěkná kombinace. Kawulok ze středu přihrál doprava Formanovi, ten přes celé hřiště Buršíkovi, ten vystřelil, ale gól nepadl
41:30 Zavřel chytá střelu Č. Lípy, okamžitě posílá výhozem do útoku Rozkovce, ale Dvořák chytá
40:34 Míček skončil na brance Bohemky, rozehrána buly zrohu
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Bohemka.
40:00 Střely ve 2. části: 18:10
38:00 Bohemka se snaží o kombinaci, ale ne vždy se povede.
35:27 Oba týmy mají hlasitou podporu svých fanoušků v hale
33:02 Zavřel chytil jasnou gólovou šanci hostů
32:43 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (2:1)
32:43 I Česká Lípa se gólově prosazuje, po přihrávce po mantinelu vyvezl Peška a přesnou křížnou přihrávkou našel před bránou Krajcigra, který se nemýlil a dal gól
30:30 Od půlky prošla pěkná střela Jirsy, ale Zavřel pozorný a chytá
28:43 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #21 Jakub Buršík (2:0)
28:43 Ale v podstatě pár vteřin poté, co naskočil Forman z trestné lavice do hry, se trefuje Zezulka
28:25 Bohemkra přesilovku přestála bez obdržení gólu
27:10 Česká Lípa v klasickém přesilovkovém postavení, Slaný rozdává přihrávky nalevo i napravo.
26:24 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
25:01 1. formace Bohemky kombinuje po celé půlce Č. Lípy, ale byl z toho jen závar před brankou
22:56 Malič střílí od půlky, ale střelu zachytává Česká Lípa a jde do protiútoku. Gol ael nepadl
20:38 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok bez asistence (1:0)
20:38 A její hra se okamžitě projevila, přesnou střelou z levého křídla se prosazuje Kawulok
20:05 Do druhé třetiny nastupuje i 1. formace Bohemky, která 1. třetinu odpočívala
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:00 Oba týmy hrají aktivně, ale Česká Lípa měla v 1. třetině více šancí
19:00 Po křížné přihrávce střílí Rozkovec, bohužel pouze do gólmana
18:30 Česká Lípa měla hezkou akci, kdy od mantinelu přihráli samotnému hráči před brankou, ale Zavřel chytá.
17:20 I Bohemka ohrozila hostujícího golmana - Petrák po výběhu od mantinelu střílí, gol nepadá
15:00 Fanoušci České Lípy povzbuzují nahlas svůj tým
14:30 Oba týmy si vzájemně docela zachytávají přihrávky a mohou jít do protiútoku
12:50 Šebkovi se při nahrávce "rozpůlila" hokejka, zřejmě po předchozím zásahu.
12:10 Jedna taková přihrávka hledala Krajcigra před branou Bohemky, ale Šebek včas zabránil zpracování. Krajcigr svojí hokejku jen "zasekl" do hokejky Šebka.
10:15 Česká Lípa se snaží mj. dlouhými přihrávkami vzduchem z obrany najít útočníka a už se jí to párkrát podařilo.
05:10 Česká Lípa křížnou přihrávkou a střelou z první ohrozila branku Bohemky, ale Zavřel vyráží.
04:11 Pěkná střela Č. Lípy z výběhu ze středu, střela šla nad bránu
00:44 Pěkná kombinace Bohemky od Zezulky z obrany přes křídlo na střed, střela vychytaná golmanem České Lípy
00:01 Úvodní buly utkání vyhrál tým České Lípy
00:00 Vážení příznivci florbalu, vítejte u on-line přenosu 24.kola Livesport Superligy, ve kterém se proti domácím FbŠ Bohemians postaví FBC 4CLEAN Česká Lípa.