(Malič)
  • 59 58:24
    Bohemians

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 6:7
branky: 2. Jan Řehoř, 8. Patrik Šebek, 15. Jaroslav Petrák, 33. Jaroslav Petrák, 40. Jaroslav Petrák, 59. Filip Forman - 7. Josef Juha, 13. Marek Zouzal, 14. Radim Křenek, 23. Jiří Curney, 47. Mikuláš Krbec, 49. Matěj Čermák, 54. Jiří Curney; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 307; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 18 - Martin Beneš 18; po třetinách: 3:3, 2:1, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:21 Po sekání do Beneše má míček Sparta.
58:31 Bohemka opět v šesti.
58:25 Bohemians snižují na rozdíl jedné branky.
58:24 Timeout FbŠ Bohemians
58:24 GÓL FbŠ Bohemians! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #38 Jan Malič (6:7)
58:01 Domácí v šesti a Malič chytá střelu do prázdné branky.
56:46 Domácí nyní tlačí, ale Sparta zodpovědně brání.
53:48 Těsně po vypršení trestu pro Formana se prosazuje Curney a Sparta odskakuje.
53:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (5:7)
53:11 Krásná akce Kawuloka, který prošel přes několik hráčů.
51:46 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
51:08 Sparta má nyní dobrou příležitost zvýšit svůj náskok.
51:07 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
50:32 Košir si poradil s napadajícím Rozkovcem, ale Bartoš následně mířil nad branku.
48:59 Domácí v přesilové hře inkasují. Brejk zakončil za bezmocného Hyršla Čermák.
48:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #22 Robert Košir (5:6)
47:42 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
46:07 Chyba v rozehrávce a Krbec se trefuje přesně k tyči.
46:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #10 Josef Juha (5:5)
45:04 Několik brejků domácích, ale končí na tělech hráčů Sparty.
44:12 Domácí nyní drží míček pod kontrolou. Sparta zatím zodpovědně brání.
41:24 Kolstrunk ve velké šanci, ale jeho střela míří mimo branku.
40:13 Začíná třetí třetina na míčku domácí po brzkém faulu Košira.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:41 Zouzal ze středu střílí těsně nad branku Hyršla.
39:19 Těsně před koncem druhé třetiny se prosazuje Petrák opět po přihrávce dnes dobře hrajícího Řehoře.
39:09 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (5:4)
38:56 Kolstrunk dobře prohodil na střed, ale naštěstí pro domácí byl jeho pokus zblokovaný.
36:41 Útočný faul Sparty a rozehrává tedy Šebek. Nyní Virga v dobré šanci na středu hřiště.
35:09 Střela jednoho z obránců Sparty, ale střela letí těsně nad branku.
32:56 Kros Řehoře a Petrák uklízí pohodlně a pohotově do prázdné branky.
32:54 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
32:23 Sparta odvolala brankáře a zkoušela hrát přesilovku, ale největší šanci díky tomu měl Řehoř.
30:19 Vzájemné vyloučení a bude se hrát 4 na 4.
30:18 Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
30:18 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
29:16 Faul domácích v rohu hřiště a Curney na míčku, hra se uklidnila oproti první třetině.
25:52 Řehoř od mantinelu golfovým úderem přestřeluje.
22:31 Po zásahu Maliče vysokou hokejkou se z nájezdu prosazuje Curney.
22:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney z trestného střílení (3:4)
21:48 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
21:34 Malič střílí, ale s jeho střelou si poradit skvělým zákrokem Beneš.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Spartu.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:31 Dobrý zákrok Hyršla proti Juhovi.
18:31 Přesilová hra pro domácí, ale nyní dobrou práci odvedl Košir, když podržel míček v rohu.
17:20 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
14:32 Výstavní bomba J. Petráka se kterou nemohl Beneš nic dělat. Zápas je opět vyrovnaný.
14:23 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #7 Patrik Šebek (3:3)
13:31 Přesilová hra využita a Křenek se trefuje krásně nad rameno Hyršla.
13:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #40 Jiří Curney (2:3)
12:22 Druhá výzva úspěšná nebyla a Sparta tedy vyrovnává. Trest za zdržování si odsedí Patrik Rozkovec.
12:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #81 Matěj Čermák (2:2)
12:15 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
10:17 Petrák z dobré pozice pouze nad branku.
08:01 Na základě trenérské výzvy nebyla branka Zouzala uznána a pokračuje se tedy za stavu 2:1 pro domácí.
07:21 Krosová přihrávka Virgy a trefuje se Šebek, zatím se hraje hezké a rychlé utkání.
07:11 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #87 Samuel Virga (2:1)
06:13 První větší šance hostí a Juha se trefuje přesně nad nohu.
06:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:1)
04:53 Koširovu střelu dokázal zablokovat J. Petrák a následný zákrok byl pro Hyršla tedy snadný.
03:09 Krásná kombinace domácích, ale finální dokázal ještě zastavit Bartoš.
01:06 Dobrý pressing Řehoře, který končí první brankou domácích.
01:04 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř bez asistence (1:0)
00:01 Úvodní buly zápasu pro Spartu a ta zahajuje zápas prvním útokem.