4:3
    Jan NATOV
    (Tomašík)

Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 4:3p
branky: 13. Daniel Šebek, 14. Matyáš Krebner, 23. Lukáš Punčochář, 63. Jan Natov - 12. Jiří Curney, 20. Matěj Čermák, 27. Robert Košir; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 415; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 10 - Martin Beneš 12; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:0, 1:0
65:00 Komentář hostů: VIDEOKOMENTÁŘ: Trenér Marej Vojta a nejlepší hráč utkání Matěj Čermák (ACEMA Sparta Praha)
65:00 Komentář domácích: VIDEOKOMENTÁŘ: Trenér Petr Novotný a nejlepší hráč utkání Martin Tokoš (Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav)
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
62:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (4:3)
62:09 Tomašík se schoval za branku Beneše a počkal na uvolnění Natova, který mezi rukou brankáře Sparty a tyčkou jeho svatyni trefuje přesně.
61:38 V kombinaci už teď hosté, zatím bez většího ohrožení Bauera.
61:15 Beneš po zákroku odchází z branky na střídačku kvůli nějaké závadě na brankářské masce.
61:11 Natov znovu vyzkoušel pozornost Beneše, ale rána letí mimo branku.
60:36 Křenek si pomohl faulem proti Tomašíkovi, následovat bude rozehrávka domácích.
60:00 Nyní už začíná pětiminutové prodloužení, které hrají pouze 3 hráči každého týmu v poli.
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:57 Natov posledním pokusem základní hrací doby míjí.
59:42 Branka není kvůli aktivnímu pohybu nohou hráče Bolky uznána a pokračovat se bude za stavu 3:3.
59:41 Domácí trefují přesně, ale rozhodčí ihned ukazuje, že branka nebude platit.
58:55 Tomašík od mantinelu pouze do blokující obránce.
58:43 Sládek s míčkem za Benešovou brankou, jenže nikdo se spoluhráčů ho v útoku nepodpořil.
57:38 Na polovině domácích tlak hostujících hráčů, kteří však následně odcházejí střídat, a kombinaci tak začnou znovu z vlastní části hřiště.
57:05 Bauer přesně zasahuje proti vyložené šanci Sparty.
56:23 Na obou stranách už jde s blížícím se koncem třetí třetiny vidět i opatrnost do rozehrávky.
55:41 Akce Bolky, ale znovu v cestě stojí položená hokejka bránícího hráče.
55:03 Pruner trefuje pouze blokujícího soupeře.
54:35 Kozák skoro z rohu odehrál míček a vedle Bauera zvonila tyč.
53:08 Rozehrávka pro domácí, kteři se ihned usazují na útočné polovině.
52:46 V kombinaci teď hráči Sparty.
52:12 Únik hostí, ale ke střele nedošlo.
51:10 I v polovině poslední třetiny drží mladobolesvalští hráči balónek a čekají na skulinku v obraně soupeře.
49:55 Beneš po jedné z šancí domácích vůbec nevědel, kam se odrazil míček.
49:05 Košir z šanci netrefuje branku.
48:30 Bína od mantinelu, ale jeho střele chyběla razance a pro Beneše nečinila větší potíže.
47:37 Domácí teď podrželi jedno střídání míček na svých čepelích, aby trochu uklidnili hektické tempo třetiny.
47:05 Hra momentálně ve velmi vysokém tempu, šance se střídají na obou stranách.
46:57 Natov z dálky pouze do Beneše.
46:33 Čermák po teči Zakonova netrefuje.
46:14 Sparty zkouší vysoký tlak a málem z toho byla nebezpečná situace.
45:14 Bartoš v problémech, ale vybojoval rozehrávku a odchází střídat.
44:45 Série nepřesností na obou stranách, nakonec Zakonov vypálil nad branku.
43:54 Domácí v držení balónku, ale nepřichází větší ohrožení Beneše.
43:14 A nyní znovu Košir, tentokrát od mantinelu.
42:51 Košir vyzkoušel pozornost Bauera.
42:00 Kozák zachytil míček, jenže jeho pětka už byla dlouho na hřišti, a tak odchází střídat.
40:40 V první akce této hrací části Tomašík promachuje.
40:02 Třetí třetinu začnou na balónku po úspěšné buli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:29 Hráči Sparty nyní drží míček na vlastní polovině a jakoby čekali na konec třetiny.
38:23 Křenkova rána z dálky orazítkovala obránce Bolky.
37:44 Curneyho pověstný backhand minul branku domácích.
36:53 Na jedné straně Tomašík, kterém míček po střele zůstal na čepeli, na straně druhé v úniku Čermák, jenže nezamířil přesně.
36:11 Tokoš teď při návratu do obrany předběhl všechny na hřišti a zachránil tím situaci pro svůj tým.
35:43 Gruber se po mantinelu prodral až do střely a chybělo jen málo k 4. vstřelené brance Mladé Boleslavi.
34:59 Další akce Sparty také nekončí v brance.
33:42 Akci hostujícího týmu kazí až položená hokejka před Bauerem.
32:51 Napadající Čermák usazen na hrací plochu, z následné střely Tomašíka nepřichází vedení domácích.
31:42 Curney spolu s Juhou a Bartošem v brejkové situaci, jenže jejich soupeři se stačili včas vrátit.
30:41 Čermák sekl do Punčochářovy hokejky, rozehrávat budou teď mladoboleslavští.
29:58 A i po vystřídání zatím Křenek stále pouze před brankářem Benešem.
29:10 Domácí drží rozehrávající pětici hostí na vlastní půlce hřiště.
28:04 Sparťanský přízemní pokus nakonec mohl ohrozit Bauera, jenže trefuje pouze jeho položenou nohu.
27:36 Sládek z velice ostrého úhlu míří o něco málo nad branku.
26:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #6 Dominik Bartoš (3:3)
26:37 Suchánek už vyběhl z trestné lavice, ale hosté znovu srovnávají.
26:04 Na míčku Gruber, který na své polovině šetří vteřiny z početní nevýhody.
25:29 Domácí zatím zatlačeni v oslabení hluboko v obraně, zatím ale nepřišlo ohrožení Bauerovy branky.
24:34 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:34 V následném souboji Suchánek poslal Juhu mimo hřiště a uvidíme přesilovou hru Sparty.
24:34 Juhův pokus sám na Bauera končí v rohu, jelikož mu utekl míček.
23:59 Zouzal hledal na druhé straně volného Košira, jenže trefil pouze hokejku obránce.
23:15 Šebek vypálil ze strany, Beneš si připisuje přesný zákrok.
22:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #20 Martin Tokoš (3:2)
22:21 Čermák obrán u mantinelu o míček, z následné akce rozehrané Natovem se k zakončení dostal Punčochář a posílá úřadující mistry znovu do vedení.
21:30 Přízemní nához z obranné poloviny hostí až před Bauera, jenže Čermák s touto možností vůbec nepočítal.
20:30 Juha se ještě natahoval po míčku, ale byl zastaven Suchánkem nedovoleně a Sparta tedy zůstane v útoku.
20:02 Na úvodní buli druhé třetiny úspěšnější hráči pražského týmu.
20:00 Střely v 1. části: 5:2
19:58 Zaváhání hostí v posledních vteřinách třetiny mohl potrestat Zakonov, ale jeho backhandový pokus trefuje pouze Beneše.
19:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #87 Michal Kareš (2:2)
19:40 Čermák plní úkol a po přesné střele, která končí až za Bauerem je stav 2:2.
19:05 Sládek úspěšně vytlačuje soupeře svým napadáním až na jejich vlastní polovinu.
18:28 Pražský tým chce do konce třetiny dorovant stav utkání a předvádí to v útoku i teď.
18:12 Na druhé straně Bína ostře zastaven Prunerem.
17:50 Kozák v rohu útočné poloviny fauloval, míček zamíří na čepele Bolky.
17:04 Suchánek si přdržel Košira za dres a bude z toho rozehrávka pro hosty.
16:14 Zouzal z Koširem znovu ohrozili domácí branku, jenže ani nyní nevede tato šance k vyrovnání.
15:16 Nyní však nebezpečná akce před Bauerem, ale Juhův konečný pokus nezamířil do branky.
13:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Matyáš Krebner, asistoval #17 Jakub Bína (2:1)
13:40 Po pohledné souhře v podání třetího útoku domácích si svůj první boleslavský gól v Superlize připisuje předsezónní posila Krebner.
12:45 Obranné duo hostí Bartoš, Kareš mají s rozehrávkou pod tlakem zatím velké problémy.
12:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:1)
12:05 Vedení hostí netrvalo dlouho a je znovu srovnáno, trefuje se Šebek.
11:58 Suchánek vzduchem nepřesně na Zakonova, ale následný souboj stihl doběhnout.
11:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney bez asistence (0:1)
11:23 Nyní tu máme první branku, kterou střílí právě exboleslavský Jiří Curney, když "padáčkem" překonává Bauera.
10:30 Suchánek proti dvěma hráčům Sparty, ale balónek končí mimo hřiště a hrát budou hosté.
09:07 Kareš znovu rozehrával a znovu byl obrán o míček Sládkem, který našel před brankou Tomašíka. Beneš stále drží stav 0:0.
08:26 Mladoboleslavští drží míček na svých čepelích a čekají na chybu v obranném bloku hostí.
07:11 Zakonov se vydal vpřed, kde ho zastavil hned dvojblok bránících soupeřů.
06:29 Nyní už Bartoš, který čeká na vystřídání svého týmu a následně rozehrává akci Sparty.
05:42 Kareš znovu napadán útočníky domácích, tentokrát neudržel balónek.
04:46 Krebnerův pokus z úhlu, Beneš si připisuje přesný zákrok.
04:24 Košir po chybě Tokoše vyrazil vpřed, ale před střelou mu míček na čepeli poskočil.
03:45 Bauer si nyní svým fotbalovým zákrokem vysloužil potlesk přítomných diváků.
02:45 Pruner dlouhou nahrávkou po mantinelu hledal Juhu a Sparta se dostává do tlaku na útočné polovině.
01:58 Kareš napadán Bínou, nakonec však včas rozehrál na svého spoluhráče.
00:50 Na hřišti se nyní objevuje i nejproduktivnější hráč Sparty-Jiří Curney, který ještě v minulé sezóně sbíral body za Bolku.
00:23 Zakonov v prvním střídání vyzkoušel střelu po zemi z dálky, ale netrefuje.
00:02 Hned na úvod na buli úspěšnější domácí, kteří se ujímají míčku.
00:00 Ve hře bude dnes hned několik stříbrných účastníků nedávného MS ve Švýcarsku. Dojde například na brankářský souboj reprezentačního dua Bauer/Beneš.
00:00 Vítáme Vás u online přenosu z utkání mezi Předvýběr.CZ Florbal MB proti pražské Spartě. Jedná se o zápas mezi týmem ze 3. a 5. pozice tabulky Livesport Superligy.