• 60 59:13
    8:2
    (Tichý)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - SOKOLI Pardubice 8:2
branky: 19. Albert Kouba, 20. Ondřej Kopič, 34. Jan Peška, 38. Daniel Štěrba, 55. Jan Peška, 58. Jan Peška, 59. Radek Krajcigr, 60. Ondřej Kopič - 43. Adam Šmíd, 50. Martin Zozuĺák; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 289; zásahy brankářů: Jan Dvořák 10 - Martin Haleš 18; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:14 Po gólu Kopiče vyhrávají buly hosté.
59:13 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 8:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #4 Milan Tichý (8:2)
58:31 Po gólu Krajcigra vyhrávají buly domácí.
58:30 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (7:2)
58:11 Vyloučen hráč #33 Oliver Alexander Brodský družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
57:18 Po gólu Pešky vyhrávají buly hosté.
57:17 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #12 Lukáš Mlejnek (6:2)
57:05 Pardubice to zkouší v šesti, ale dostávají gól.
56:45 Timeout SOKOLI Pardubice
56:27 Domácí u míčku, do střely jde Jirsa.
55:06 Střílí Vavruška a hned doráží Tichý, ale mimo branku.
54:38 Po gólu Pešky vyhrávají buly hosté.
54:37 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:2)
54:21 Mlejnek se rozeběhl do útoku, ale u půlící čáry vrací míček do obrany.
53:11 Hosté rozehrávají na polovině domácích, ale hned jak rozeráli Kouba získla míček a domácí se valí do útoku.
52:07 Na míčku domácí, Pekárek jde do střely od mantinelu, ale míček mu sjíždí z čepele.
51:04 Hosté roezhrávají v útočném rohu, míček vrací na vlastní polovinu.
50:35 Šmíd přestřeluje branku Dvořáka.
50:03 Kouba v neskutečné šanci, ale trefuje ruku Haleše.
49:46 Po gólu Pakosty vyhrávají buly hosté.
49:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #11 Přemek Pakosta (4:2)
49:07 Tichý pálí kousek za polovinou hřiště, ale trefuje nohu Haleše.
48:10 Peška přebíhá celé hřiště, ale kousek před brankovištěm hostí o míček přichází.
47:47 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
47:24 Krajcigr běží sám na branku Haleše, ale netrefuje ani konstrukci.
46:31 Domácí na míčku, Tichý z pohybu střílí.
45:28 Peška to zkouší od mantinelu, ale Haleš jeho střelu chytá.
44:39 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu, ale o míček je připravuje Šmíd.
43:28 Hosté mají po první přesilovce hned další a už si přihrávají okolo obrany domácích.
43:27 Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
42:11 Po gólu Šmída vyhrávají buly hosté.
42:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #15 Martin Zozuĺák (4:1)
42:09 Pardubice mají svou první přesilovou hru a hned ji využívají.
42:07 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
41:14 Krajcigr se dostává ke střele, ale pálí do Pakosty.
40:22 Domácí pokračují v přesilové hře, ztaím bez zakončení.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:23 Domácí mají druhou přesilovou hru a větší šanci vstřelit pátý gól.
39:22 Vyloučen hráč #15 Martin Zozuĺák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
39:06 Pakosta netrefil skoro celou odkrytou branku Dvořáka.
38:32 Domácí  roezhrávají ve vlastním rohu a snaží se dostat do útočných pozic.
37:46 Po gólu Štěrby vyhrávají buly hosté.
37:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (4:0)
36:35 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
36:35 Domácí mají první přesilovou hru tohoto utkání a tak i větší šanci vstřelit další gól.
36:22 Domácí tým orhzehrává v útočném rohu, Dzieřa míček prostrčil okolo tyčky, ale Vlček ho netrefil.
35:16 Znovu a znovu neskutčně podržel Dvořák svůj tým.
34:37 Vynikají návrat Kouby, který skvěle zachránil vzniku šance na střelu.
33:34 Po gólu Pešky vyhrávají buly hosté.
33:33 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:0)
33:24 Pardubice na míčku o ten je připravuje Peška a dává gól.
32:34 Pakostovi se nepovedla přihrávka před samotného Dvořáka a míčku se ujímá Slaný.
31:19 Štěrba výborně zachránil situaci 2 na 1 a domácí si už připravují přesun do útočných pozic.
30:08 Neskutečný Dvořák zachránil jasný gól a skvěle drží svůj tým v brankoém vedení.
29:17 Po náhozu Pakosty Burian netrefuje branku a domácí rozehrávají v rohu hřiště.
28:24 Pekárek znovu ve velké šanci.
27:03 V Dvořákově brance zvoní tyč, ale domácí se už přesouvají do útoku, kde jsou faulováni.
26:20 Lípa rozehrává na polovině hřiště, Tichý přihrává Slanému, ketrý pálí svou dělovou ránu až nad branku Haleše.
25:56 Pekárek v neskutečné šanci, ale haleš ho vychytal.
25:15 Pardubice rozehrávají v útočném rohu, Šmíd poslal míček do velkého brankoviště, kde po něm nezareagoval ani jediný hráč.
24:13 Haleš vyhazuje na Žáčka, který o míček přichází v rohu domácích a následně fauluje.
23:22 Vavruška nabil Kopičovi před prázdnou branku, ten minul.
22:26 Peška nejdrříve faulován, jde do výjezdu a zakončuje do bloku Buriana.
21:16 Pardubice v držení míčku, zkouší se dostat na polovinu domácích, ale o míček je připravuje Kopič.
20:21 Burian rozehrává s Pakostou, střelu zkouší Zozulák.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají domácí, ale o míček přichází Jirsa.
20:00 Střely v 1. části: 12:3
19:41 Skvělý gól přidává taky Kopič a po jeho g=olu vyhrávají buly hosté.
19:40 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #96 Václav Vavruška (2:0)
19:12 Domácí tým rozehrává v útočném rohu, míček se dostal k obráncí Tichému,který po mantinelu posílá Vavruškovi.
18:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #84 Jiří Vlček (1:0)
18:57 Po nádherné akci Vlčka a Kouby vyhrávají buly domácí.
18:26 Haleš výborně pokril střelu Tichého.
17:53 Dzierža přivhzí o míček, hosté jdou do útoku, kde je ihned o míček přioravuje Tichý.
16:27 Na míčku delší dobu Pardubice, ale o míček je teď připravil Pekárek a žene se až do zakončení.
15:28 Buly v domácím rohu vyhrávají hosté a jsou naásledně faulování a tak maji rozehru.
14:24 Domácí rozehrávají u velkého brankoviště hostú, Tichý střílí z poloviny hřiště, ale jeho střela jde mimo branku.
13:27 Slaný výborně zabránil vzniku střely Pardubic. Šěrba se rozebíhá do útoku a přihrává Tichému.
12:20 Hosté rozehrávají na polovině hostí, ale domácí je vytlačují až na druhou polovinu hřiště.
11:33 Pardubice se dostávají do útoku, míček jim z čepelí odpaluje Tichý.
10:21 Zozulák běží sám na branku domácíh, ale přestřeluje.
09:28 Dzierža výborně kombinuje s Vlčkem, ale bez zakončení.
08:33 Pekárek na velkém brankovišti Haleše získává míček, přihrává Kopičovi a ten terfuje pouze Haleše.
07:10 Krajcigr s Mlejnkem rozehrávají na polovině hřiště, Štěrbovu střelu zablovol Nezval.
06:13 Slaný přihrává Tichému, ten se rozebíhá a míček mu vrací zpátky do obrany.
05:34 Oba týmy střídají, Slaný se ujímá míčku, ale ztrácí ho.
04:49 Štěrba výborně zachycuje míček a běží s míčkem do útoku.
03:44 Tichý získává míček a přihrává Slanému, který je za domácí brankou.
02:35 Hsoté roezrhávají ve vlastním rohu a snaží se přejít na polovinu domách, což se jim nedaří a míček získává Peška.
01:47 Ďopan nahazuje před branku domácích, ale je ztoho protiútok domácích.
01:01 Jirsova střela končí na hrudi Pakosty.
00:12 Hosté si přihrávají v obraně, Krajcigr a Peška je napadají a získávají míček.
00:01 První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u dnešního textového online přenosu.