• 56 55:49
    14:3
    (Hatala)

1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS 14:3
branky: 6. Marek Matejčík, 7. Martin Gattnar, 8. Lukáš Fukala, 13. Adam Zubek, 19. Martin Gattnar, 22. Rostislav Gattnar, 30. Martin Gattnar, 45. Michal Pažák, 47. Jiří Besta, 47. Martin Gattnar, 48. Adam Palčinský, 50. Lukáš Fukala, 53. Martin Gattnar, 56. Adam Palčinský - 23. Marek Fryš, 31. Marek Fryš, 42. Matouš Burian; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 167; zásahy brankářů: Denis Jasiok 9 - Daniel Körber 12; po třetinách: 5:0, 2:2, 7:1
60:00 Video ohlasy zde
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
58:51 Burian si bohužel v rozhodující chvíli překážel se spoluhráčem a Jasiok i díky tomu chytá.
58:02 Utkání je sice rozhodnuto, ale dohrává se poměrně velmi aktivně.
56:54 Pažák mířil nebezpečně k tyči, Körber pozorný.
56:36 Jakubu Bočkovi v rozhodující chvíli míček přeskočil hokejku.
55:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 14:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #47 Šimon Hatala (14:3)
55:49 Palčinský dotáhl útočné snažení celé formace.
55:40 Jasiok si počíhal na backhand hostujícího týmu.
54:50 Vítkovice překombinovaly akci.
53:10 Rozehra ANGELS pouze do bloku.
52:54 Palčinský nedotočil blafák na Körbera.
52:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 13:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #65 Adam Zubek (13:3)
52:29 Zašlapovačku Zubka a násldný pas využívá Martin Gattnar.
51:55 Ježek v dobré pozici, ale nenašel míček, který mu sjel.
50:43 Körber využil své centimetry proti ráně Besty. Hezký zákrok.
49:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 12:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #47 Šimon Hatala (12:3)
49:25 Hatala využil své vnitřní oko a vystihl rozehru, předložil Fukalovi a je to gól.
48:45 Po hektických minutách je tady určité zklidnění, také díky faulům na obou stranách.
47:36 Matejčík v nulovém úhlu trefuje boční konstrukci.
47:07 Timeout BLACK ANGELS
47:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 11:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #92 Štěpán Kaleta (11:3)
47:07 Palčinský se dočkal branky.
46:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:3
46:57 Martin Gattnar využívá rychlý protiútok.
46:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #18 Ondřej Sidunov (9:3)
46:34 Clony dobře využil Besta a skóruje.
46:25 Aktivní Fryš prověřil Jasioka.
44:42 Několik ostrých seker na obou stranách, to také patří ke zvýšené herní aktivitě.
44:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #72 Adam Delong (8:3)
44:07 Pohotová Pažákova dorážka končí gólem.
42:46 Jasiok nyní vyráží Burianovu ránu z 1metrové pozice.
42:07 Angels jsou znovu na výši, Boček nyní zastaven obranou Vítkovic.
41:32 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #16 Vojtěch Novotný (7:3)
41:32 Burianova rána končí znenadání za Jasiokem.
40:01 Úvodní buly třetiny pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
39:28 Angels šli do teoretického přečíslení 3 na 0, jenže pas zastavil Besta.
38:15 Zajímavý dílčí minisouboj pro Fukalu, který si místy poradil při rozehře až s trojitým napádáním.
37:28 Pačinský po vzoru Wayna Gretzkyho kontroluje oblast za brankou, ANGELS jej ale nyní dvakrát vyčetli.
36:33 Utkání poprvé v tlaku BA, nicméně bez střelby.
35:11 Středověký souboj nyní předvedli Besta s Renčínem, po jejich vzájemném seknutí se rozehrává.
35:00 Utkání sleduje 167 diváků.
33:49 Na hřišti se pořádně přiostřilo, ale hře to prospělo, hraje se aktuálně nahoru-dolů, bez větších šancí.
32:39 Anděl§m se nedaří osvobodit,Šebesta nyní nechal míček za sebou v rozhodujícím okamžiku.
31:26 Šebestův pokus a tentokráte rychlá ruka Körbera.
31:07 Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:24 Matejčík se řítí na Körbera, ten akrobaticky zachraňuje.
30:08 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš bez asistence (7:2)
30:08 Gól na druhé straně. Vzal to na sebe Fryš a poslal pumelici pod břevno.
29:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:1
29:15 Vzápětí ale rychlý kontr zakončuje Martin Gattnar.
29:07 Bojovník Ježek prověřil Jasioka, když pálí do jeho hrudi.
28:14 Palčinský již je zpět a je pro domácí škoda, že jej volného nenašel Rostislav Gattnar, ale zakončil sám.
27:45 Renčín mimo, čas početní výhody se krátí.
27:13 Vzápětí Jakub Boček jen do staženého bloku.
26:33 Matěj Boček pálí, ale půl metru nad břevno Jasioka.
26:03 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
25:43 Uvidíme první vyloučení, nyní ANGELS v šesti.
25:08 Hostující čahoun Novotný poslechl pokyn trenéra Janečka a poslal pumelici na Jasioka, ale trefil clonu obránců.
24:07 Domácí tlak pro tuto chvíli končí faulem, ale nutno říci, že se hraje mnohem zajímavější utkání.
23:00 V další šanci Boček, ale volí zadovku do území obránců Vítkovic. Andělé jsou jako polití svěcenou vodou.
22:05 GÓL BLACK ANGELS! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #23 Josef Štourač (6:1)
22:05 Nepřehledná situace, najednou se míček dostal k Fryšovi a je sníženo.
21:22 Přestávkový respondent Ježek potvrzuje, že je dnes možná nejaktivnějším Andělem a vrhá se do obrany Vítkovic, nicméně střela opět nenašla Jasiokovu branku.
21:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (6:0)
21:05 A rázem je to z tlaku gól Rostislava Gattnara.
21:00 Vítkovice zamkly soupeře, zatím ale hodně nepřesností.
20:01 Úvodní buly druhé periody pro Pražany.
20:00 Střely v 1. části: 9:0
19:50 Zdravíme nejlepšího videoanalytika best off ever, pana Bc. Michala Dannhofera!
19:30 Kaleta na poslední chvíli kazí hostující akci.
19:00 Do poslední minuty vstupujeme ve vítkovickém zámku.
18:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (5:0)
18:25 Jenže vzápětí přichází minela při střídání, Martin Gattnar si pohrál s Körberem a skóruje.
18:06 Poslední minuty ukazují, že se ANGELS zřejmě aklimaizovali na Dubinu a mohl by se hrát zajímavý duel.
17:35 Nadějná standartka BLACK ANGELS končí tečovanou pumelicí Renčína nad.
17:33 Matejčík posílal do ohně, ale nikdo mu do přirávky nesáhl.
16:58 Totéž před Šťouračem vyřešil Fukala.
16:30 Do velké šance mířil Burian, jenže pas do samostatného úniku na poslední chvíli trefil snad Hatala.
16:06 Série soubojů ve středu hřiště nevedla k žádnému střeleckému pokusu.
14:18 Rychlé protiútoky na obou stranách, vyznamenal se Körber.
13:03 Největší problém ANGELS je zatím v přechodu určitého středního pásma, tam naráží na kompaktní domácí tým.
12:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #72 Adam Delong (4:0)
12:06 Delong se jako lasička protáhl podél mantinelu a neobsluhoval anglického krále Karla, nýbrž Zubka, který zasunul do branky.
11:55 Před Bočkem se otevřel prostor, ale nevyšla mu finální přihrávka, následně Matejčík do bloku.
10:59 Brejk ANGELS nevyšel útočníkovi Šťouračovi.
10:05 Šindler otevřel prostor Delongovi, ale jeho projektil byl na poslední chvíli zablokován.
09:40 Aktivní Ježek zkusil brejk, ale byl zastaven.
09:23 Vítkovice drží konstantní tlak, nyní nevyšla stela Pažákovi.
08:22 Matejčík ukázal svou univerzálnost a zastavil útok Bočka.
07:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #71 Adam Palčinský (3:0)
07:32 Fukala násldně využívá rozehrávku a zpětný pas Palčinského.
07:25 Fukala narýsoval přihrávku dopřdu, kde byl faulován Palčinský.
06:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #27 Michal Pažák (2:0)
06:52 Vzápětí zvyšuje z křídla Martin Gattnar.
06:39 Angels útočí, ale Ježek následně fauluje. Škoda, velmi dobrá příležitost.
05:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #13 Rostislav Gattnar (1:0)
05:43 Matjčík pálí a Körber jeho ránu neudržel.
05:06 Přiznáváme problémy s Fisem, nicméně zatím jste o žádný gól nepřišli, týmy se snaží o aktivní florbal, nicméně obrany zatím poctivě blokují.
00:42 První útočné snažení končí faulem Angels.
00:01 Úvodní buly tohoto mače pro Matjčíka.
00:00 Dobrý den, vážení florbaloví fanoušci, vítejte u sledování online přenosu z utkání Superligy. Livesport Superligy.