• 63 62:06
    4:5
    (Tichý)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:5p
branky: 10. Michal Strachota, 37. Adam Zahraj, 45. Ivan Tomčo, 54. Matyáš Velc - 18. Ladislav Pekárek, 33. Jan Peška, 49. Jan Peška, 55. Jan Peška, 63. Daniel Štěrba; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Daniel Váradi 21 - Marek Netopilík 18; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
62:06 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (4:5)
61:05 Domácí hrají v plném počtu
60:01 Prodloužení začne ještě minutovou přesilovkou Lípy
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:04 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
59:04 Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
57:22 Netopilík fantastickým zákrokem nohou chytil Zemanovi jasný gól
56:24 Smolka s Navrátilem uklidňují hru
54:29 Peška opět dostal příliš mnoho prostoru a ranou ktyči kompletuje hattrick
54:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4)
53:53 Zavadil našel na pravém křídle volného Velce a ten uklízí nekompromisně pod břevno
53:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Matyáš Velc, asistoval #23 Jan Zavadil (4:3)
51:57 Teď sledujeme velmi opatrnou pasáž
51:07 Dnešní utkání sleduje 210 diváků
50:00 Oba týmy se kvůli problémům s hrací plochou dohodli, že si v polovině třetiny vymění strany, to se děje právě teď. Čili rychlá vyměna a jedeme dál
49:14 Ekl teď míček poslal až do místního bufetu
48:29 Peška tvrdou střelu umístil přesně ke vzdálenější tyči a jedenáct minut před koncem máme srovnáno
48:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #20 Antonín Stárek (3:3)
47:54 Tomčo vybojoval míček, ani on branku netrefil
47:23 Domácí hrají v plném počtu
46:49 Slaný opět mimo
45:52 Slaný pálí vysoko nad
45:24 Také hosté si zahrají početní výhodu, Klápa sekl Tichého a půjde si odpočinout
45:23 Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
44:37 Tomčo v závěru přesilové hry propálil vše co mu stálo v cestě a domácí jdou do vedení
44:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #55 Matyáš Velc (3:2)
42:55 Domácí si zahrají druhou přesilovku v zápase
42:54 Vyloučen hráč #66 Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
42:20 Schovaná střela Tichého branku minula
41:24 Dobrý obranný blok Strachoty
40:49 Jirsa a poté Vavruška při hře 5 na 5 branku netrefili
40:01 Domácí pořadatelé musí řešit problémy s povrchem, start třetí třetiny je tak o pár minut posunut
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:59 Domácím se přesilovka vůbec nedaří, naproti tomu v samotném závěru vyrazil do protiútoku Krajcigr, ani on branku neohrozil a i po 40 minutách je stav vyrovnaný
38:31 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
38:00 Tvrdý osobní souboj mezi Kalašem a Peškou
36:34 Domácí jsou zpět v zápase, Zahraj našem místo u Netopilíkovi pravé tyče a máme vyrovnáno
36:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #23 Jan Zavadil (2:2)
34:52 Závar před domácí brankou likviduje Váradi
33:52 Domácí měli šanci odpovědět, v útoku jim však chyběla větší přesnost
32:15 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:2)
30:55 Strachota z otočky pouze do připraveného Netopilíka
29:42 Štěrba pálil pouze do boční sítě
28:26 Na obou stranách teď vidíme trochu těch emocí
26:35 Lípa teď mačká domácí tým
25:30 Parádní zákrok Váradiho proti Krajcigrovi
23:55 Střela Tomča míří do rohu
22:38 Kalaš svedl tvrdý souboj u mantinelu a chvíli zůstal ležet. vypadá to však že je v pořádku
21:03 První minuta šanci nenabídla
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:59 Závěr první třetiny už nám nic zajímavého nenabídl a do kabin se tak jde za nerozhodého stavu
18:22 Probíhají poslední dvě minuty první třetiny
17:07 Smolný moment pro Vary, Pekárek nastřelil míček zpoza branky do Váradiho, který si ho nešťastně srazil do branky
17:06 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #96 Václav Vavruška (1:1)
16:28 Váradi opět podržel svůj tým
14:55 Po střele Tomča zvoní tyč
14:28 Váradi teď zmařil slibné hostující přečíslení
13:08 Klápa dostal přesnou přihrávku od Nicklase, branku pro domácí bohužel netrefil
12:00 Peška dostal míček do branky, jeho hokejka však byla velmi vysoko a tak rozhodčí okamžitě rozpažuje
11:09 Domácí jsou zatím lepším týmem a Netopilík má plné ruce práce
09:45 Parádní akce domácích, kdy si míček vyměnila celá lajna až k zakončujícímu Strachotovi, který otevírá skóre
09:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #55 Matyáš Velc (1:0)
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro hosty
00:00 Vítáme vás u sledování utkání 5. kola Livesport Superligy mezi domácími Karlovými Vary a Českou Lípou. Oba týmy mají před dnešním duelem shodně tři body, jde tedy o velmi důležitý souboj. Do úvodního buly nám zbývá 10 minut, čekání si můžete zpříjemnit u čtení zápasového programu. Odkaz najdete zde